Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie jesteś muzykiem lub rekonstruktorem to je odpuść.

 

 

Dzielą je mile świetlne.

Czegoś nie rozumiem. Dla rekonstruktorów i muzyków wystarczą buty gorsze o mile świetlne? Wydawałoby się że jedno i drugie zajęcie oznacza podobne podejście, jak klasyczna męska elegancja

 

pozdrowienia

rekonstruktor czasów starożytnych

Vislav

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav - Styleman porównał swoje buty do tych z linka, a pod względem estetycznym buty te bardzo się różnią.

 

Aby nosić caponki trzeba mieć sporo doświadczenia w temacie męskiego ubioru (Styleman jest dobrym tego przykładem), dlatego też odradzam początkującemu koledze zakup tego modelu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav - Styleman porównał swoje buty do tych z linka, a pod względem estetycznym buty te bardzo się różnią.

 

Aby nosić caponki trzeba mieć sporo doświadczenia w temacie męskiego ubioru (Styleman jest dobrym tego przykładem), dlatego też odradzam początkującemu koledze zakup tego modelu.

to brzmi trochę inaczej. dzk b

pozdr.Vslv

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z Panów do czynienia z tą marką? Warto zaryzykować?

Wyglądają tanio, zrobione są niechlujnie. Jeżeli możesz, zaczekaj do wyprzedaży w Massimo. I uprzejmie proszę, zmień profilowe, bo nas, gentlemanów, obowiązuje jednak zachowanie decorum;)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jako dżentelmen, nie poczuwam się do umieszczania na profilowym symboli eleganckiego ubioru, czy zachowania. Być może prezentuję troszkę odmienną wizję owego ,,dżentelmeństwa''.

 

Niemniej dziękuję za poradę. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że jednak nie warto sobie tymi butami zawracać głowy.

 

Dziękuję również za informację o wyprzedaży Massimo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka już wylądowała w ulubionych :)

 

Muszę napisać, że nie oczekuję wiele od buta za 250zł. Chodzi mi o to, żeby przechodzić w nim przynajmniej jeden sezon. Dlatego będę obserwował jego aukcje, ale muszę też kupić coś ,,na teraz'', bo zwyczajnie nie mam w czym chodzić. Jedna para dobrych butów to zwyczajnie za mało.

 

0_0_productGfx_9ef094a59966cd2264d14146c

 

A co sądzisz o tym modelu? Wydaje się być solidnie wykonanym i nie jest jakiś szpetny, a kosztuje 169zł.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3213130546

 

Chyba nadałby się do casualowych zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa bywa. Ja szukałem spodni to znalazłem parę Hilfigerów z ręcznie (!) skróconymi nogawkami. Jeansy były jasne, nić czarna...nie mogłem uwierzyć. Ale generalnie to jeden z niewielu sklepów z PL z designem rodem zza granicy w niskich cenach. Pozostaje Ci ebay. Allegro w obuwiu to w większości to samo co i stacjonarki w PL prócz szczęśliwych trafów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu gdzie mieszkam mamy sklep, w którym też sprzedają znane, zachodnie marki w dyskontowych cenach. Nie jestem w stanie konkretnie określić, ile co kosztuje, ale na przykład nowy pasek wranglera można kupić za ok. 50zł, ceny są atrakcyjne. Z koszulami, swetrami, kurtkami, problemu nie ma. Ale znaleźć tam dobre buty to już sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, dałem się ponieść emocjom, co zresztą zazwyczaj jest oznaką braku profesjonalizmu. Niepotrzebnie i nie do końca słusznie.

 

Przeglądam internet w poszukiwaniu jak najbardziej klasycznego kroju buta do zestawów casualowych. Z tego, co wiem, to nie da się konkretnie zdefiniować wspomnianego casualu. Nie chcę tutaj pomylić pojęć.

 

http://the-bigwig.blogspot.com/

 

Podobają mi się niektóre ze stylizacji BigWiga.

 

Czyli buty miałyby mi służyć ,,na co dzień'', do zestawów bez marynarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokasyny jak najbardziej na +, zastanawiałem się nad ich kupnem.

 

Jednak kuszą te chukka. Jest akurat mój rozmiar i cena bardzo fajna. Boję się o jakość, tym bardziej, że sprzedawca nie pisze nic o producencie... (no i bielutka podeszwa) Jak myślisz?

 

Otmęt ma takie bardzo ,,surowe'' modele. Znalazłem w rozmiarze 40 dwie pary i jedna jest godna uwagi (chociaż różnie to jest z rozmiarówką i na pewno musiałbym napisać do producenta z prośbą o podanie realnej długości wkładki).

 

trzewik-meski-644c5.jpg

http://otmetzbyt.com.pl/sklep/186-trzewik-meski-644c5.html

 

@Zby

 

NIektóre kroje są ładne, ale z tego co tu czytałem, to chyba Zign i Pier One nie są godne uwagi z uwagi na jakość. (może się mylę?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem tych chukka (oczywiście z myślą o sezonie jesienno - zimowym): 

 

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&catid=50&shoeid=4170&selectedsizeid=6&selectedfitid=2&stype=1

 

Czy ktoś miał do czynienia z butami wykonanymi z takiej woskowanej skóry i wie jak się taka skóra sprawdza w dłuższym użytkowaniu? 

 

EDIT

Dobra nieistotne. Za kilka dni będę miał okazję się samu przekonać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post na forum, do tej pory byłem biernym czytelnikiem.

Krótkie pytanie, nie koniecznie krótka odpowiedź - poszukuję butów pół/nieformalnych które współgrałyby z zestawem jeansy/chinosy + koszula + marynarka w cenie do maksymalnie 300 zł. Z modelu celowałbym w Brogsy. Czy ktoś może polecić jakieś marki lub sklepy? Nie muszą być polskie, chociaż najlepiej, aby dało się przymierzyć w kraju jakieś buty danego producenta (nie lubię kupować butów nieznanej mi firmy pierwszy raz przez internet, nie mając pewności co do rozmiaru).

Zdaję sobie oczywiście sprawę, że z dużą dozą prawdopodobieństwa będę musiał polować na przeceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.