Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post, więc warto się przywitać, szanowni Państwo.

Otóż dziś nabyłem drogą kupna via internet taki oto obów: http://wojas.pl/produkt/5745.

Wiem, że to nie Churche, Loaki lub inne uznane marki, ale buty prezentują się całkiem nieźle i na wiosnę będą chyba w sam raz. Skórzana wkładka, ładny, musztardowy kolor no i kosztowały 179 PLN, więc atrakcyjnie. Na żywo prezentują się jeszcze lepiej niż na tej fotce. Rano postaram się wrzucić zdjęcie zrobione przy słonecznym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zachwyt. Po prostu uważam, że za ten pieniądz to całkiem rozsądne buty. Wiem, że to nie GYW, że podeszwa z gumy, ale docenić trzeba, że polskie marki od czasu do czasu coś bardziej klasycznego robią.

Herringi albo Churche pewnie będą w drugiej kolejności. Trochę mnie tu Panowie uświadomiliście w zakresie obuwia i narobiliście apetytu na angielską klasykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak postawione pytanie jest moim skromnym zdaniem niewłaściwym podejściem do tematu. Obejrzyj swoją szafę z butami. Zobacz co tam jest i zadaj sobie kilka pytań:

 

- jak te buty wpasowują się w Twoją listę zakupową? Jeśli takowej nie masz to przemyśl strategię 'budowania szafy'.  Pomoże Ci to nie wydawać pieniędzy na 'okazje', a na rzeczy których potrzebujesz. Warto też być cierpliwym.

 

- czy masz już czarne oxfordy?

 

- czy mają być oficjalne? to może zrezygnować z medaliona?

 

Jeśli sobie odpowiesz na te pytania to będziesz wiedział czy  poszukać innego modelu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się jakie rodzaje butów potrzebuję. Na powyższe pytania odpowiadam sobie często. Nie widzę więc nic niestosownego w moim pytaniu i uważam, że moje podejście do tematu jest odpowiednie. Może po prostu nie wyraziłem się dość jasno. Pisząc, że "może za 100 funtów poszukać innego modelu" miałem na myśli inną markę. Potrzebne mi są czarne oksfordy z nakładanym noskiem. Miałem nadzieję, że ktoś znający temat, może wypowie się co do jakości tych butów za tą cenę, warto, czy nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

pytanie co masz na myśli mówiąc "w miarę porządne buty"  ;)

 

w tej kwocie spróbuj może tutaj

 

 

http://www.goodshoes.pl/polbut-meski-ciemny-braz-skora-zamsz-extralight-p24.html

 

 

http://www.goodshoes.pl/polbut-meski-czarny-skora-cieleca-p147.html

 

Ewentualnie sprawdź wyprzedaże w sklepie Wittchena. 

 

Buty typu brougue były (i być może wciąż są) w sklepach Gino Rossi. Ale jako użytkownik kilku par zakupionych swego czasu na różnych wyprzedażach nie określiłbym ich jako porządnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.