Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy polecam ;) ale najwiecej moich koszul z ct (4) to 'washed oxford'. Na poczatku kojarzyly mi sie ze scierka ;) ale z czasem je polubilem. Material jest dosc gruby ale przewiewny (gdzie mu do lnu jednak). Koszule te maja kolnierzyki BD.

Mam dokładnie te same odczucia co Pirat. Spośród wszystkich moim koszul (tak się akurat składa, że najwięcej mam od Balthazara, bo osiem), najbardziej lubię tę lnianą i z oxfordu. Popeliny zaś są fajne, ale bardzo ściśle tkane - stanowczo odradzam na lato...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamszowe Cheaney'e kupione u Zaremby. Model Arthur II (Plough Suede).

Bardzo wygodne, choć na razie testuję tylko w biurze ;-)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A na mieście ćwierkają, że kolejna pracownia także będzie miała w ofercie buty. Konkurencja, nie ma co.

Pozdrawiam,

Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w jednej z sieciówek znalazłem ciekawą poszetkę, metka mówi ze jest to 100% jedwab wyprodukowany we Włoszech, zapłaciłem za nią grosze. Good deal? :roll:

Ładna, ale trzeba doliczyć 30-40 złotych za ręczne obszycie brzegów, bo z tego, co widzę, są obszyte maszynowo i nie ma nawet rulonika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.