Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne! Można wiedzieć, skąd zamawiałeś? I btw to jest wątek dla "pierdół", do dużych zamówień mamy dział bespoke i osobne wątki :).

Ciągle póki co mój faworyt pod względem wzoru szelek: http://www.albertthurston.com ;)

Fajnie, nie myślałem, że mają free shipping do Polski ze sklepu firmowego! Czy wysyłają szelki z obszaru Unii Europejskiej (firma chyba jest brytyjska, z drugiej strony cena w dolarach?) ? Mam złe doświadczenia z Urzędem Celnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z rzeczy w tej naszej elegancji jaką się nauczyłem, to to, żeby nigdy nie mówić nigdy ;) Jeszcze z dwa lata temu mówiłem podobnie o szelkach, fularze, dwurzędówce, muszce i loafersach.

A plan wykorzystania tego typu rozwiązania związany jest z formalnymi spotkaniami lub imprezami, gdzie zakłada się lekkie podkolanówki. Bez spodni chodzić nie planuję, a już parę razy mi się zdarzyło mieć "rulon" na bucie, który tak jednak głupio poprawiać przy wszystkich zgromadzonych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonsowany wcześniej zakup kurtki Barboura zmierza ku nieuchronnemu finałowi. Dzięki systemowi śledzenia przesyłek mogę stwierdzić, że od przed-przedwczoraj moja kurtka odwiedziła 6 miejscowości w trzech krajach, albo w czterech, jeśli liczyć Szkocję. Dwie godziny temu moja przyodziewa opuściła nieznaną mi miejscowość Krośniewice i (mam nadzieję) mknie w śnieżycy ku Mazowszu. Jak w końcu dostanę ją w ręce, to chyba napiszę opowiadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowych nabytków ciąg dalszy.

Dołączona grafika

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Buty w rzeczywistości wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach. Kolor przepiękny, chociaż na zdjęciu trochę przekłamany przez moje sztuczne światło.

Powiedzieć, że są piekne, to jakby nie powiedzieć niczego. W mojej opinii sa zjawiskowe, gratuluję świetnego zakupu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowych nabytków ciąg dalszy.

Dołączona grafika

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Buty w rzeczywistości wyglądają o wiele lepiej niż na zdjęciach. Kolor przepiękny, chociaż na zdjęciu trochę przekłamany przez moje sztuczne światło.

Czy mógłbyś zdradzić co to za buty ? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.