Skocz do zawartości

Wyprzedaże w sieciówkach


Mikel

Rekomendowane odpowiedzi

wyprzedaż w wittchen do 70% https://www.sklep.wittchen.com/promotions.html 

sam kupiłem dwie walizki po 179 zł (pierwotnie 500 i 599 zł) :)

 

dodatkowo wpisując kod 50CENEO dostaniecie 50 zł rabatu na zakupy powyżej 250 zł :)

 

a jak dobijecie do 500 zł to dostaniecie kartę stałego klienta z rabatem 10% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedaż w wittchen do 70% https://www.sklep.wittchen.com/promotions.html 

sam kupiłem dwie walizki po 179 zł (pierwotnie 500 i 599 zł) :)

 

dodatkowo wpisując kod 50CENEO dostaniecie 50 zł rabatu na zakupy powyżej 250 zł :)

 

a jak dobijecie do 500 zł to dostaniecie kartę stałego klienta z rabatem 10% :D

Ten kod rabatowy jakoś dziwnie działa. Gdy nie jestem zalogowany to wszystko jest w porządku. Po zalogowaniu rabat znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kod rabatowy jakoś dziwnie działa. Gdy nie jestem zalogowany to wszystko jest w porządku. Po zalogowaniu rabat znika.

Spróbuj w takim razie najpierw sie zalogować, następnie napełnić koszyk powyżej 250 pln a następnie wpisać kod. Ja dziś skorzystałem dwa razy z tego rabatu robiąc 2 zamówienia po 250 zł. Jak nie będzie działać proponuje zadzwonić, ja wczoraj anulowałem jedno zamowienie i bardzo miła Pani mnie sprawnie obsłużyła.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy powyżej dokonywali zakupów bagażu w Wittchenie mogą podzielić sie opinią, które bagaże (cabin) warto zakupić?

czy ceny nie poszły teraz w górę?

Ja kupiłem tą oraz taką samą tylko 28''

https://www.sklep.wittchen.com/product/11800/walizka-na-kolkach-24.html

I szczerze mówiąc mój wybór padł tylko i wyłącznie ze względu na cenę. Zarówno 24'' jak i 28'' kupiłem po 179 pln

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy powyżej dokonywali zakupów bagażu w Wittchenie mogą podzielić sie opinią, które bagaże (cabin) warto zakupić?

czy ceny nie poszły teraz w górę?

 

Trochę nie na temat ale podzielę się opinią. Mam od kilku lat walizkę od nich wykonaną z ABSu i daje radę mimo intensywnego użytkowania. Natomiast zamek  (z TSA) który był zamontowany nie oparł się złodziejowi. Bolce zatrzaskowe w nim zainstalowane to jakiś słabej jakości metal który ktoś bez trudu wyłamał. Tak więc to zabezpieczenie to pic na wodę.

Edytowane przez 123
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próchnik - Galeria Bałtycka.

Bardzo ładny garnitur w kratę 92% len, 8% jedwab, podszewka wiskoza i poliester. Przeceniony na 1099zł, przeróbki w cenie. Za 100 zł więcej czyli 1200 zł koszula + poszetka + krawat.

Wybrałem krawat i poszetkę, koszule mi nie podeszły. Pani dołożyła drugą poszetkę i spinki za 50% ceny, razem 143zł.

Na samo wyjście dostałem w prezencie perfum.

Garnitur z poprawkami, krawat, dwie poszetki, spinki, perfumy 1250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pani powinna dostać premię Podobają Ci się krawaty, poszetki, spinki i perfumy? Szczerze :mrgreen: Ja dzisiaj wziąłem już przy kasie zapach do odkurzacza, po co mi zapach do odkurzacza?

Sam oceń i nie mierz wszystkich swoją miarą . Na zdjęciu nie ma perfum i pokrowca na garnitur, który dostałem przy odbiorze garnituru.

0fb49b9bf3002436ea57d0c0724f9c7b.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Outlecie Wólczanka/Vistula przypadkiem trafiłem na wyprzedaż koszul i kupiłem 2 Lamberty białe, z tkaniny Getzner za 14 zł sztuka plus koszulę lnianą Vistula za 29 zł. W zasadzie koszul już nie potrzebuję ale w tej cenie postanowiłem spróbować zwłaszcza, że Lambertów wcześniej nie miałem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, artisan napisał:

W Outlecie Wólczanka/Vistula przypadkiem trafiłem na wyprzedaż koszul i kupiłem 2 Lamberty białe, z tkaniny Getzner za 14 zł sztuka plus koszulę lnianą Vistula za 29 zł. W zasadzie koszul już nie potrzebuję ale w tej cenie postanowiłem spróbować zwłaszcza, że Lambertów wcześniej nie miałem.

Kierowniku kochany, królu złoty, gdzie takie oferują? ;)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.