Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 23.03.2020 o 22:32, Krzysiek_W napisał:

to bardzo fajne buty, nie przejmuj się tą strukturą. każde drobny kurz czy zarysowanie nie będzie na nich tak widoczne jak na gładkich. Poniżej fotka, ale nie ukrywam że bardziej od tych, wolę te jasne, groszkowe.

IMG_20200121_074243.jpg

 

IMG_20190830_075927.jpg

To świetne buty i sam się nad nimi zastanawiam. Podobaja mi sie także te Berwicki

https://klasycznebuty.pl/pl/p/Berwick-4170-Brown-Derby/5798

Niemniej jakość przemawia za Yanko. Pytanie tylko jak z rozmiarówką i tęgością kopyta. Możesz opisać jakie inne buty nosisz z rozmiarami i jako to rozmiar.

Ja akurat ma stopę z trzema palcami praktycznie tej samej długości wiec dość szeroko w czubie potrzebuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji geopolitycznej nie liczyłbym na możliwość przymierzenia czegokolwiek gdziekolwiek poza własnym domem.

 

 

Quote

W związku z pandemią nie obsługujemy w siedzibie firmy klientów detalicznych. Zakupy możliwe są tylko poprzez sklep internetowy.

https://patine.pl/webpage/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym czasie nawet na miejscu jest to niemożliwe. Przed zarazą poza naszą siedzibą również ciężko, gdyż przyjęliśmy (przynajmniej na razie) alternatywną strategię rozwoju opartą na dystrybucji on-line. Obecnie już pewnym standardem jest, że klient zamawia kilka, a nawet kilkanaście par, po przymiarkach zostawia sobie najlepiej pasujące, a resztę zwraca (darmowa wysyłka powyżej 999PLN, darmowa pierwsza wymiana). Także jeżeli to możliwe, gorąco polecam. Jeżeli nie, można ewentualnie próbować umówić się z naszymi przyjaciółmi, którzy czasem pod klienta ściągają pary do siebie: @Krupa & Rzeszutko w Poznaniu, @Wielki Shoe w Warszawie. W takim przypadku zakupu należy dokonać oczywiście w wymienionych zakładach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pytanie co do rozmiarówki.

Chcę kupić monki yanko 306 kopyto 951 F. 

Pytanie o rozmiarówkę, bo wyszły mi dziwne rzeczy z mierzenia :) Stopę mam 266mm od pięty do czubka d.palca - mierzone jak w opisie na patine.pl. Wychodzi, że powinienem mieć rozmiar 6,5. Tyle, że WSZYSTKIE moje buty, każdej firmy to rozmiar 42 (za wyjątkiem sneakersów Lloyd - 41,5) - innymi słowy raczej 7,5 UK. Więc mam teraz poważny zgryz... :( Niestety to będzie moja pierwsza para Yanko dopiero... cóż poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.