Skocz do zawartości

Jak dobrać rozmiar butów skórzanych?


patton

Rekomendowane odpowiedzi

Kopyto 3625 tyczyło się czarnych oxfordów. Loaki których piszesz są na kopycie swing.

Moja stopa ma 275mm i te Loaki dopiero w rozmiarze 8 są na mnie dobre - zwykle noszę 8.5-9 w innych markach angielskich i francuskich.

Proponuję Ci kupić te buty z firmy Herringshoes - mają dobrą obsługę klienta, możesz ich zapytać jaki rozmiar proponują dla Twojej stopy. Jeśliby rozmiar nie pasował, wysyłasz do nich buty i przysyłająnowe na własny koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stopa ma 275mm i te Loaki dopiero w rozmiarze 8 są na mnie dobre - zwykle noszę 8.5-9 w innych markach angielskich i francuskich.

Ciekawostka, bo też mam Loaki ciut za duże w rozmiarze 8, a normalnie przyznaję się do noszenia 41 a nie 43 jak Filip.

Ale on sie przyznaje do wąskiej stopy a ja wręcz przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja stopa ma 275mm i te Loaki dopiero w rozmiarze 8 są na mnie dobre - zwykle noszę 8.5-9 w innych markach angielskich i francuskich.

Ciekawostka, bo też mam Loaki ciut za duże w rozmiarze 8, a normalnie przyznaję się do noszenia 41 a nie 43 jak Filip.

Ale on sie przyznaje do wąskiej stopy a ja wręcz przeciwnie...

Też mam raczej wąską stopę. Zrobię, tak, jak radzi Filip.

Być może nawet pokuszę się o model Hilton, który moim zdaniem wygląda nawet ciekawiej niż Beaufort.

O efektach poinformuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem maila od http://www.herringshoes.co.uk,

W pierwszym mailu Pan napisał, że ciężko dobrać numer buta- odkrywcze to nie było.

Pytał, jaki noszę do tej pory- powiedziałem, że 45 więc napisał że 10,5 będzie dla mnie dobry.

Nie wiem, czy ten numer zamawiać. Na forum piszecie, że pół numeru mniejszy, przy tym kopycie.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam

Mam problem z doborem rozmiaru butów Nord. Noszę normalnie rozmiar 41 (Ecco, Clarks). Długość stopy to 27,5 cm. Buty Nord rozmiar 41 wydają mi się za duże (szerokość jest dobra ale wydają się za długie), natomiast rozmiar 40 jest trochę za wąski (luz jakieś 0,5 cm). Które wybrać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z doborem rozmiaru butów Nord. Noszę normalnie rozmiar 41 (Ecco, Clarks). Długość stopy to 27,5 cm. Buty Nord rozmiar 41 wydają mi się za duże (szerokość jest dobra ale wydają się za długie), natomiast rozmiar 40 jest trochę za wąski (luz jakieś 0,5 cm). Które wybrać?

Pozdrawiam

Mamy wybrać czy wolisz nosić buty za małe czy za duże?

Ja wolę jednak za duże :lol:

Swoją drogą to masz 0,5 cm luzu w bucie, jeśli chodzi o szerokość i uważasz że ten but jest za mały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Normalne, że jeśli firma decyduje się na sprzedaż internetową, to nie może mieć za złe klientowi, że zamawia 2 numery obuwia aby wybrać ten właściwy i odesłac inny, To chyba lepsze rozwiązanie dla klienta (a klient nasz pan) niż  te, że mierzy w nieskończoność swoje stopy, porównuje z innymi rozmiarowkami, prowadzi korespondencje ze sklepem, w koncu zamawia, nakłada, coś mu nie pasuje i zastanawia się,czy potrzebuje o pól/caly nr wieksze/mniejsze buty itp,, znów zastanawia się, porównuje z innymi, w końcu odsyła i przysyłają inne, nakłada, coś mu nie pasuje i wydaje mu się, że tamte były jednak odpowiedniejsze... :-)

A to, że Polacy zwracają więcej moze wynikać z możliwości innych krajów do zmierzenia buta w sklepach stacjonarnych lub znajomości własnego rozmiaru w danej firmie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.