Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

1) Wchodzimy na stronę sklepu Joseph Turner

Dołączona grafika

poprzez poniższy link:

http://www.halfdiscount.com/redirect-to ... Q=&pv=NjEy

2) Wrzucamy do koszyka dowolny artykuł i wpisujemy kod rabatowy: EASTER10

3) Wpisujemy drugi kod rabatowy: EASTER

4) Mamy 1/3 zniżki na nieprzecenioną kolekcję męską oraz dodatkowe 10 funtów zniżki przy zakupach powyżej 50 funtów, dodatkowy rabat na przecenione artykuły (jeszcze są dostępne) oraz 40% zniżki na kolekcję damską.

Polecam bluzy, swetry i polówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak planuję. Dzięki. Również dążę do perfekcji

A ja nie. :)

Jak cos lezy ok to jest ok. Owszem mozna by cos probowac poprawic ale zgodnie z teoria o malejacej krancowej uzytecznosci to nie warto. Moim zdaniem szczegolnie dotyczy to rtw. Nie ma co zwalac na rozmiarowke jesli ta jest powtarzalna. Po prostu zostala zaprojektowana w innej statystyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta jedna para... ktos kupil pochodzil i zwrocil po 2 dniach.

Z metką pochodził? Takich z metkami na rękawach marynarek to już widziałem, ale na butach jeszcze nie...

buty przyjechaly nowe EOT historie ze zwiedzily kilka TK MAxxow to bajki. Wiec jesli but jest zniszczony to ktos w nim chodzil i zwrocil. To nie jest takie trudne do zrobienia a metka... Oddajesz z metka pani pistoletem metkuje ponownie i jest na polce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochodzisz sezon, może dwa i wyrzucisz. How much worse can it get?

@dsc - czy nie zamówiłeś przypadkiem butów? ;)

Wzialem sweter i polowke, Bartek pisal, ze poleca to zrzucam na niego jak cos bedzie nie tak;)

Podejrzewam ze nic nie jest. Albo inaczej: jest taka jaka jest. Kolega Dsc jest perfekcjonista. :)

Poczekaj az otrzymasz paczke. Przymierz i bedziesz wiedzial.

Kolega Dsc ma dziwaczna budowe ciala :D krotki tulow, dlugie rece i szczuply tulow, co w przypadku RTW na ogol oznacza wytluszczony fail:) No ale czekamy z nadzieja.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja nie wzbudzam zaufania? ;) Właśnie otrzymałem informację na od paypal, że moje zamówienie w Joseph Turner zostało skancelowane, a sprzedawca zwraca z kaskę :)

Po telefonie dowiedziałem się, że otrzymali dużo zamówień z Polski, a w zasadzie to do Polski nie wysyłają :D Czekam teraz na odpowiedź czy zaproponowane alternatywne rozwiązanie zadziała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest jeden, trzeba takie publikacje na forum ograniczyć, bo któryś raz z kolei mam problem z n-tym sklepem internetowym.

Jesteś pewien, że to ilość zamówień wpłynęła na anulowanie wysyłki ze sklepu do Polski?

Może rzeczywiście w regulaminie promocji kod/wysyłka był ograniczony do poszczególnego kraju/krajów. Wielokrotnie z takim zjawiskiem się już spotkałem.

Bardzo fajnie postąpiłeś udostępniając kod na forum. Dzielenie się taką wiedzą jest jedną z istotnych części forumowego świata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powodem była ilość zamówień z Polski i jak wyjaśnia sprzedawca - poprzednie złe doświadczenia ze składanymi w tym kraju zamówieniami (ja dokonywałem tam zakpów po raz trzeci).

Kiedyś rozmawiałem o tym z przedstawicielem C. Tyrwhitt i dostałem informację, że ilość zwrotów z Polski jest prawie dwukrotnie wyższa niż europejska mediana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.