Jump to content
The-Bigwig

Co mam dziś casualowego na sobie

Recommended Posts

Zestaw bardzo fajny ,kurtka dobra ,jedyny pasek ,który jest zdecydowanie za długi i dosyć niechlujnie przez to wygląda.To ze nie masz ,,Brochy"- to mam nadzieje. A słowo to nie jest również casualowe.

Różnica miedzy tymi zdjęciami jest jak dzień do nocy ,no cóż nie jesteśmy fachowcami w dziedzinie robienia zdjęć,acz kol-wiek Tobie wychodzi to coraz lepiej .

Spodnie akurat dość formalne, bo skoro do smokingu mamy pojedynczy, a do fraka podwójny, to zakładam, że strój z potrójnym lampasem u spodni będzie stał jeszcze wyżej w klasyfikacji. :)

Pozdrawiam, Dr

Spodnie akurat dość formalne, bo skoro do smokingu mamy pojedynczy, a do fraka podwójny, to zakładam, że strój z potrójnym lampasem u spodni będzie stał jeszcze wyżej w klasyfikacji. :)

Pozdrawiam, Dr

Istotnie. A skoro buty lakierowane stoją wysoko w hierarchii, to posrebrzane muszą być jeszcze wyżej. Ciekaw jestem jeszcze marynarki, a już zwłaszcza krawata i dodatków do tego casual garniturka.

Na zdjęciach mi się bardzo podoba, ale poszedłem wczoraj do Tk Maxxa i obejrzałem ją sobie. W rzeczywistości jest zdecydowanie bardziej krwistoczerwona co już nie do końca mi odpowiadało :D

Ale widzę, ze paski faktycznie w natarciu. Barbour też ma w ofercie podobne rozwiązania. Idzie moda.

Niestety w moim przypadku odpada, bo mam tak długie nogi, że tego rodzaju pasek wyglądałby jak podtrzymujący cycki gdzieś na niebotycznej wysokości.

Na zdjęciach mi się bardzo podoba, ale poszedłem wczoraj do Tk Maxxa i obejrzałem ją sobie. W rzeczywistości jest zdecydowanie bardziej krwistoczerwona co już nie do końca mi odpowiadało :D

A to dziwne, bo moja ma "krwisty" kolor tylko w paru miejscach i specjalnie regulowałem kolorystykę każdego zdjęcia. Teraz myślę jest na prawdę dobrze odwzorowana. Mierzyłem też inny rozmiar i była jaśniejsza, ale czy aż tyle? Tego nie pamiętam. Wiele musi zależeć od rozrzutności wosku, bo wosk przyciemnia.

Jako że słowo "inspirowane" może budzić złe skojarzenia, powiem bez ogródek: dżinsy z mankietem zerżnięte wprost od Macaroniego:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dandy - zamieść proszę lepsze zdjęcia i jakieś zbliżenie.

Za skopiowałem rozwiązanie z jednym mankietem do nowych chinosów. Chętnie zobaczyłby jak to wyszło u Ciebie.