Jump to content
The-Bigwig

Co mam dziś casualowego na sobie

Recommended Posts

Koziol, kolejny raz oplułem przez Ciebie monitor. Jesteś wielki!

Żeby nie było offu kurtka bardzo mi się podoba, ale spodnie niestety już nie. Nie podobają mi się takie przetarcia, ale trafia do mnie argument, "jak się nie ma...."

:ugeek: nie znacie się:

Świetny zestaw... Całość idealnie się komponuje... jak zawsze świetna stylówka!... zjadłbym Cię:)... Bardzo fajny zestaw... Kurtka jest swietna, mysle, ze dobrze zrobiles laczac ja z jeansami... Swietnie - zresztą jak zwykle :] Chociaż ja bym coś zmieniła, może sweter... O. Niby prosto, niby zwyczajnie, ale stylowo i ze smakiem. Podoba mi się :)... Cała stylizacja, jak zwykle przemyślana i moim zdaniem ŚWIETNA!... Wow, gratuluję wyczucia stylu:-)...

:twisted:

Tytuł wpisu Brytyjskie country - nie dla kowbojów., a dżinsy to niby kogo?

• Upvote 1

Nie przeszkadza Tobie to logo na kurtce?

Barbour to to nie jest, fakt :) Logo jest jednak wyszywane, więc obawiam się, że po odpruciu mogą pozostać widoczne dziurki. Niech już lepiej sobie zostanie :)

Inspirowane brytyjskim country:

imho równie dobrze może być inspirowane strojem Felixa Baumgartnera, strojem mongolskiej szlachty z XV wieku albo strojem chippendales pod koniec występu.

Każdy inspiruje się na swój sposób, taki to już mamy postmodernizm - dla niektórych to właśnie wieloznaczność jest najcenniejszą wartością :)

"zjadłbym Cię:)" Dołączona grafika

Dostęp do internetu ma obecnie praktycznie każdy, a opcja komentowania na blogu otwarta jest dla wszytskich, stąd i BARDZO duża różnorodność wśród czytelników. Dopóki komentarze nie uwłaczają podstawowym zasadom netykiety, dopóty nie będą przeze mnie usuwane. Sam nie lubię, kiedy na niektórych stronach usuwa się niewygodne komentarze, a zadarzyło mi się napisać takich kilka. Ten konkretny jednak bardzo mnie rozbawił, więc go zostawiłem :)

Tytuł wpisu Brytyjskie country - nie dla kowbojów., a dżinsy to niby kogo?

.

Pierwotnie Leviego Straussa :) Sztruks na pewno byłby lepszym wyborem, ale znowu w garderobie jest go brak :)

Casualowo. Więcej na Blogu.

Pierwszy raz chyba jestem zdecydowanie na nie. Nie pododoba mi sie zadna rzecz z tego zdjecia. Kurtka z paskiem w tali jakos moim zdaniem slabo wyglada, meska talia chyba nie lubi az tak nachalnego podkreslania (w przeciwienstwie do damskiej), a na podwiniete nogawki spuszcze zaslone milczenia

Jaka to marka?

Na blogu jest napisane, że Burton.

Teraz się tak zastanawiam czy to ten Burton od snowboardu.

O widzisz Parm, zapomniałem o Belstaff. Faktycznie, wypisz wymaluj. Punkt dla Ciebie. Dzięki za opinie koledzy! Też początkowo miałem obawy co do pasa, ale teraz jak będę szukał oryginalnego Barboura (o Belstaff na razie pomarzę) to tylko i wyłącznie z nim.

Belstaff czy Barbur ,mi osobiście bardziej podoba się styl tej pierwszej firmy.Najdziwniejsze jest to że ta Włoska firma jest bardziej znana w UK niż we Włoszech.

Bo firme założyli w anglii dwaj panowie w 1924 r. http://en.wikipedia.org/wiki/Belstaff . Ot cała tajemnica

Barbour ma serie international która wygląda podobnie, niestety w odbiorze przeszkadza namolny branding na piersi w wiekszosci modeli. Są to ubrania stylizowane na odzież motocyklową, zresztą prawie do lat 80 barbour sponsorował wyścigi motocyklowe.

Żeby nie było OT , świeżo upieczony Tata jedzie po zakupy:

Dołączona grafika

O widzisz Parm, zapomniałem o Belstaff. Faktycznie, wypisz wymaluj. Punkt dla Ciebie. Dzięki za opinie koledzy! Też początkowo miałem obawy co do pasa, ale teraz jak będę szukał oryginalnego Barboura (o Belstaff na razie pomarzę) to tylko i wyłącznie z nim.

Podobna kurtka.

post-3431-13658923587878_thumb.jpg

Co tam, nie spodoba się ale kurtkę lubię więc zamieszczę ;) więcej na Blogu.

Dołączona grafika

Mi osobiście zestaw bardzo się podoba, ale ja jestem tylko kobietą ;) i zapewne na niczym się nie znam

Faktycznie, te liście można by już zagrabić i spalić, poza tym ok (o długości spodni była już dyskusja, także pomijam). :)

Krawaciara, trochę więcej pewności siebie ;).

Nie moje liście, nie moja brocha ;) spodnie specjalnie są takiej długości, żebym mógł je bezproblemowo podwinąć, więc zostają jakie są. Jedynie buty już mają zupełnie inny kolor. Pokażę efekt.