Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja się nie obrażam ,jestem dziadkiem i to jest prawda. Kiedyś zaprezentuje się z wnuczka.

Chciałbym, żeby mój dziadek miał taki styl :D Jestem na tak.

--

W sumie najbardziej podoba mi się właśnie połączenie muchy i swetra, natomiast mam mieszane uczucia co do koszuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Styleman - fryzura dużo daje, w końcu nie wyglądasz jak dziadek ;) A co do zestawu to bez sweterka byłoby zdecydowanie lepiej, kiepski wzó. Lepiej jakiś kardigan

@ NastyKanasta minimum kindersztuby a powściągnąłbyś się od uwag dotyczących fryzury...

@constantin - kolego, to był komplement, nie wyjeżdżaj mi tu z kindersztubą. Szarmant zresztą już to przechodził na swoim blogu. Odsyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazenby był raczej zwalistym typem :-)

Okazuje się, że wystarczy założyć golf do marynarki...

Do bondowskiej kompleksji z pewnością mi daleko, rzeczony aktor jednak był pierwszym skojarzeniem, które przyszło mojemu znajomemu na myśl. Myślę, że ubiór w pewnych sytuacjach staje się narzędziem autokreacji, w efekcie której możemy choć przez chwilę wcielić się w inną niż na co dzień rolę. Prezentowany powyżej strój na pewno będzie u mnie wywoływał bondowskie konotacje, mimo że do Bonda bardzo mi daleko pod wieloma względami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Secondhand Dandy: w miarę fajnie, ale wyrzucił bym ten golf na rzecz czegoś innego

"Coś innego" to bardzo pojemne określenie, mógłbyś sprecyzować? :)

Nie masz wrażenia, że marynarka jest za długa, co potęguje wrażenie większej szczupłości ciala?

To juz nie pierwsza taka opinia, więc chyba cos jest na rzeczy. W pozycji stojącej sięga ona tam, gdzie kończy się wypukłość siedzenia, ale może to ten pinstripe tak wydłuża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dla mnie fajne by wyglądało z t-shirtem v-neck pod spodem ;)

Ale kolega i tak sam z siebie wygląda trochę nierzeczywiście, a la Modigliani, dokładać mu jeszcze jedno coś wydłużające w szpic, czy to nie przesada? Przy tak silnie zaznaczonym typie fizycznym ja bym raczej już tonował. Oczywiście to tylko moja osobista opinia.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav - jako stały czytelnik Twojego bloga również serdecznie witam po dłuższej przerwie. :-) A żeby było na temat - zestaw po prawej dużo bardziej mi się podoba - zwłaszcza szalik - wespół ze spodniami nadaje życia całości. "Stylizacja" po lewej taka trochę typowo robocza. Jakbym sprzątał ogród po zimie to pewnie ubrałbym się podobnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav - jako stały czytelnik Twojego bloga również serdecznie witam po dłuższej przerwie. :-) A żeby było na temat - zestaw po prawej dużo bardziej mi się podoba - zwłaszcza szalik - wespół ze spodniami nadaje życia całości. "Stylizacja" po lewej taka trochę typowo robocza. Jakbym sprzątał ogród po zimie to pewnie ubrałbym się podobnie ;-)

Dokładnie tak to wygląda. Tę po lewej na swoim blogu nazwałem szyper, lub stróż kamienicy w portowym miasteczku.

I rzeczywiście tę po prawej uważam za bardziej udaną z nazwą fashion vs.style.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.