Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Że pozwolę sobie odpowiedzieć:

http://www.ffmoda.com/pl/products/%C5%9 ... s22416263/

Buty z Tesco za jakieś 80zł. Też mierzyłem i się zastanawiałem, jednak jakość materiału dosyć podła wg mnie. Chociaż z drugiej strony to za sam wygląd można dać taką kwotę :) W dwóch wersjach, z czarnym i granatowym zamszem, czy może bardziej "zamszem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Static, z ciekawosci, bo nigdy nie moglem zrozumiec fenomenu kamizelek puchowych - nie marzną/nie jest chłodno w ręce?

Powiem Ci tak. W kwestii ciepłoty moim zdaniem dobrze dogrzane ramiona (sweter jak u mnie np) nie marzną jak tors. Z resztą analogicznie masz z nogami, które zazwyczaj masz przykryte jedną warstwą cienkiego materiału. Nogi tak jak i ręce. W środku mięśnie. Przeszkadzać może jedynie sam fakt trzymania na sobie czegoś bez rękawów, psychika tutaj działa "cuda" bo zwykle rękawy są wypełnione podszewką tak jak tors.

@static87, zdecydowanie zestaw, który najbardziej mi się podoba, a czytam Twojego bloga od początku! Kamizelka rewelacja. Nie myślałeś o usunięciu tego loga z tyłu pod szyją?

Dzięki! Za opinię i za to, że mnie czytasz, to bardzo cieszy :) myślałem o tym. To naszywka maksymalnie daje po oczach...Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Static, z ciekawosci, bo nigdy nie moglem zrozumiec fenomenu kamizelek puchowych - nie marzną/nie jest chłodno w ręce?

W ręce, to nie ma mocnych, na pewno jest chłodno ;) , natomiast kamizelka jak jest z wełny i/lub kaszmiru, tweedu itd. to wydaje mi się, że nieźle chroni przed chłodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezrękawnik/kamizelka ma to do siebie że rąk nie chroni, ale ręce mają stosunkowo małą powierzchnię i nie ma tam ważnych organów wymagających dużego przepływu krwi, a jedynie mięśnie, więc ucieczka ciepła przez ręce, do tego w swetrze i czymś pod swetrem, raczej zbyt wielka nie jest. Kamizelka osłania za to np nerki, co jest bardzo pozytywnym jej aspektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@static87, zdecydowanie zestaw, który najbardziej mi się podoba, a czytam Twojego bloga od początku! Kamizelka rewelacja. Nie myślałeś o usunięciu tego loga z tyłu pod szyją?

@static87: Też jestem fanem, podobają mi się chyba wszystkie Twoje stylizacje (so far) ;)

Co do kamizelek - ostatnio pojawiało się ich sporo na forum i blogach, więc sam zastanawiałem się nad kupnem, ale akurat nie wpadło mi w ręce nic odpowiedniego. Niemniej jednak sądzę, że kamizelka + rękawiczki + czapka to zestaw świetny na niższe temperatury (ale nie oczywiście -30). Tak długo, jak nie pada/nie ma zamieci śnieżnej, powinno być okej :). Poza tym, to świetny pomysł dla kogoś, kto jeździ samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.