Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zdjęcie @6110_ikoan, które zamieścił @Żorż Ponimirski jest wg mnie świetne! Nietypowy dla dżinsu krój spodni, nieoczywiste zestawienie koloru koszuli i swetra, proporcje. Uzyskany efekt to naturalny, ale i elegancki wygląd i zestaw.raczej niespotykany na polskich ulicach.

A toczącą się tu dyskusję dobrze podsumował @The-Bigwig swoją prowokacją! Tytuł tego wątku nie brzmi jednak „Cokolwiek mam dziś na sobie”!

Zaglądając tu można oczekiwać ciekawych połączeń kolorystycznych, nietypowych materiałów i krojów. Ale czemu ma służyć publikacja typowego,  czasami dość przypadkowo zestawionego ubioru? Mamy wypisywać pochwały za czystość poszczególnych części garderoby? Urodę modela? Mam wręcz wrażenie, że publikacja mało inspirujących zdjęć dla „podtrzymania ruchu w wątku” daje wręcz odwrotny skutek tj. spada zainteresowanie wątkiem! Może więc „rzadziej a lepiej”?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Awopiotr napisał:

Zaglądając tu można oczekiwać ciekawych połączeń kolorystycznych, nietypowych materiałów i krojów. Ale czemu ma służyć publikacja typowego,  czasami dość przypadkowo zestawionego ubioru? Mamy wypisywać pochwały za czystość poszczególnych części garderoby? Urodę modela? Mam wręcz wrażenie, że publikacja mało inspirujących zdjęć dla „podtrzymania ruchu w wątku” daje wręcz odwrotny skutek tj. spada zainteresowanie wątkiem! Może więc „rzadziej a lepiej”?

Masz bardzo długą listę "życzeń" jak na osobę, którą kojarzę jedynie z komentowania ubiorów innych osób. Bardzo chętnie zobaczę (nawet w tym wątku) z kim mam do czynienia.

Dla mnie to jest wątek o tym co mam casualowego na sobie w rozumieniu klasycznej męskiej elegancji. Czyli ląduje tu wszystko "bez krawata". Mogę się następnym razem postarać lepiej opisać co mam na sobie (jak to bywało kiedyś), ale fakt jest taki, że ubieram się raczej konserwatywnie - zdjęcie z Insta, które sam wrzuciłem to dla mnie totalna egzotyka. Jeśli opatrzyli Ci się na ulicy ludzie w trochę lepszej kurtce skórzanej czy marynarce - trudno, to jest mój casual i od czasu do czasu coś tu wrzucę. Nie ma obowiązku komentowania jeśli nie ma dramatycznych niedociągnięć, a i ja mam ustawiony filtr na komentarze od tych, których jestem w stanie zidentyfikować z ich stylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłbym ten rozciągnięty sweter i zestaw byłby bombowy 😄 wszystko jest ok, loafers kolorem pasują do jeansow, luźny krój a właściwie bezkształtny krój spodni i niewykończone nogawki fajnie współgrają z tymi butami na bose stopy, kurtka barbour trochę jakby koreluje z luzackim spodniami ale kolorystycznie w całym zestawie dodaje powaciagliwej harmonii... Wszystko ok ale tego koloru swetra i struktury materiału totalnie nie ogarniam chociaż wiem, że Azjaci idą ostatnio w taka oversize-ową stronę w którą i ja czasem spoglądam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Awopiotr napisał:

Zaglądając tu można oczekiwać ciekawych połączeń kolorystycznych, nietypowych materiałów i krojów. Ale czemu ma służyć publikacja typowego,  czasami dość przypadkowo zestawionego ubioru? Mamy wypisywać pochwały za czystość poszczególnych części garderoby? Urodę modela? Mam wręcz wrażenie, że publikacja mało inspirujących zdjęć dla „podtrzymania ruchu w wątku” daje wręcz odwrotny skutek tj. spada zainteresowanie wątkiem! Może więc „rzadziej a lepiej”?

No to zaczynaj :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Awopiotr napisał:

Zaglądając tu można oczekiwać ciekawych połączeń kolorystycznych, nietypowych materiałów i krojów. Ale czemu ma służyć publikacja typowego,  czasami dość przypadkowo zestawionego ubioru? Mamy wypisywać pochwały za czystość poszczególnych części garderoby? Urodę modela? Mam wręcz wrażenie, że publikacja mało inspirujących zdjęć dla „podtrzymania ruchu w wątku” daje wręcz odwrotny skutek tj. spada zainteresowanie wątkiem! Może więc „rzadziej a lepiej”?

Przejrzałem 60 pierwszych stron tematu CMDNS. Te typowe i przypadkowo zestawione ubiory są w stosunku do tego co w latach 2010-2011 tu prezentowano (z wyłączeniem dwóch ówczesnych użytkowników) to naprawdę eleganckie, czyste, inspirujące i stonowane "stylizacje". Zdecydowanie jest lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Biggy napisał:

Przejrzałem 60 pierwszych stron tematu CMDNS.

Było srogo !! ale to wciąż fajna rozrywka zobaczyć np. @4inHand bez zarostu :D

Przeskrolowałem zupełnie przypadkiem do bardzo dobrego fragmentu od @Kyle

" lekki OT- może wprowadźmy dżentelmeńską zasadę, że w tym wątku komentują osoby, które chociaż raz coś pokazały? sam jestem nieskory do komentowania, i nie jest to dla mnie istotą tego wątku, ale skoro już przyjął się taki zwyczaj, to niech panuje zasada wzajemności - komentuję, ale też liczę się z tym, że sam będę podmiotem komentarzy. Bo zwłaszcza krytykować to przychodzi łatwo (niektórym), ale wystawić się na potencjalną krytykę trudniej"

I to chciałem przekazać Panom @Awopiotr i @gumol76 przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaty, szatami (ładne ożywienie, odciążenie zimowo-jesiennych barw, lekkim wzorem szalika), ale Kolega ma łatwość pozowania. Prawie na każdym zdjęciu wygląda to naturalnie. Nie będę tu kadził, ale nazwałbym to zjawisko niewymuszonym wdziękiem😀 Zawsze z przyjemnością zerkam na focie i znajduję na nich to coś co opisywałem w jakimś wcześniejszym poście. Tu się inspiruję na całego!

P. S. Właśnie wróciłem z Poznania i rozumiem konieczność założenia  lekko zimowych ubrań! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Awopiotr napisał:

Szaty, szatami (ładne ożywienie, odciążenie zimowo-jesiennych barw, lekkim wzorem szalika), ale Kolega ma łatwość pozowania. Prawie na każdym zdjęciu wygląda to naturalnie. Nie będę tu kadził, ale nazwałbym to zjawisko niewymuszonym wdziękiem😀 Zawsze z przyjemnością zerkam na focie i znajduję na nich to coś co opisywałem w jakimś wcześniejszym poście. Tu się inspiruję na całego!

P. S. Właśnie wróciłem z Poznania i rozumiem konieczność założenia  lekko zimowych ubrań! 

Niezmiernie mi miło, że tak uważasz. Nie żebym był nadmiernie skromny, ale już kiedyś wspomniałem:

kot.thumb.jpg.acc6356a377e998b4a7c3503f57cfcce.jpg

Kiedyś popełnię takie fotostory- kulisy sesji. Obiecuję, że będzie zabawnie :).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.