Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 godzinę temu, NieMy napisał:

@Tanatos70 Bardzo ładna marynarka. Zestawienie wyszło trochę mdło, bardziej jesiennie niż wiosennie. Zlewasz się z otoczeniem, nie tylko "twarzą" ;-)

Niebieska koszula OCBD zrobiłaby tu imo dużą różnicę na plus.

No zamiar był taki, aby było monochromatycznie i bardziej jesiennie- zimowo (w rzeczy samej jeszcze zimę mamy :)) niż wiosennie. Na wiosennie i pod krawatem będzie... następnym razem :). Sceneria faktycznie niefortunna i zlewam się z murem (wyszło dopiero podczas selekcjonowania zdjęć), ale kot jest przyzwyczajony, że pozuje na tarasie i gdzie indziej nie lubi. Ja już bez kota próbowałem, ale "zjebkę" na forum dostałem, więc już raczej nie próbuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MWojtylak napisał:

Panowie, w kwestii M65 (oraz jej substytutów) jako rekonstruktor mogę śmiało polecić oryginały a najlepiej kurtkę M43, bo ma ładniejsze wykończenie.

A tak poza tym to taki jest dziś wygląd mój.

16865200_224825831318795_4644126861405265024_n.jpg

M43 kompletnie mnie nie przekonuje mimo 2 podejść, ale to pewnie kwestia gustu.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Markus napisał:

@MH_fan a dlaczego nie CMDNS. Mi to na formalny styl wygląda. Chyba że się mylę :)

Bawełniana marynarka nie jest formalna.

Mi ten błyszczący jedwabny krawat nie pasuje z bawełnianą marynarką.

EDIT. To jest częsty błąd tutaj. Mnie to razi. Zobaczcie na zestawy kolegi Wąski na tej stronie wątku - ile lepiej wyglądają bo są z nieformalnym krawatem (tj. wełna, grenadyna). 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2017 o 10:43, bodzixon napisał:

Bawełniana marynarka nie jest formalna.

Mi ten błyszczący jedwabny krawat nie pasuje z bawełnianą marynarką.

EDIT. To jest częsty błąd tutaj. Mnie to razi. Zobaczcie na zestawy kolegi Wąski na tej stronie wątku - ile lepiej wyglądają bo są z nieformalnym krawatem (tj. wełna, grenadyna). 

Jasne, zgadzam się jak najbardziej, że bordowy jedwabny krawat nie do końca pasuje do granatowej bawełnianej marynarki, jednak z pewnych względów była to kompozycja zamierzona i zasadniczo jednorazowa. :)

Co do ogólników, że jedwabne krawaty nie wyglądają dobrze z bawełna, to się nie zgodzę - w moich odczuciu z bawełną bardzo dobrze komponują się jedwabne krawaty w różnej maści uniwersyteckie paski (oczywiście bierzemy tu także pod uwagę, że jedwab może być mniej lub bardziej świecący się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MH_fan napisał:

Jasne, zgadzam się jak najbardziej, że bordowy jedwabny krawat nie do końca pasuje do granatowej bawełnianej marynarki, jednak z pewnych względów była to kompozycja zamierzona i zasadniczo jednorazowa. :)

Co do ogólników, że jedwabne krawaty nie wyglądają dobrze z bawełna, to się nie zgodzę - w moich odczuciu z bawełną bardzo dobrze komponują się jedwabne krawaty w różnej maści uniwersyteckie paski (oczywiście bierzemy tu także pod uwagę, że jedwab może być mniej lub bardziej świecący się).

 

Dnia 10.03.2017 o 10:43, bodzixon napisał:

Mi ten błyszczący jedwabny krawat nie pasuje z bawełnianą marynarką. 

Owszem, nie generalizuje, sam noszę jedwabne krawaty (nie mówię o szantungu, ani grenadynie :) ) np. do jeansów, ale są one matowe i mają wyraźną fakturę (tj. nie są gładkie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.