Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tanatos70 napisał:

Dziękuję :-D. To SuSu. Tez mnie ujęła. Niestety z ich marynarkami jakoś nie mogę się zaprzyjaźnić (3 próby). Zdaję sobie też sprawę, że jestem w tym odczuciu raczej odosobniony ;-).

Zaraz tam odosobniony. Także nie mam żadnej choć próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dnia 29.10.2016 o 19:14, Tanatos70 napisał:

Pojechałem do tikeja oddać kontrowersyjny płaszcz pokazany w jednym z wątków i potknąłem się o udaną, moim zdaniem "replikę" (podróbę znaczy się :-D) kurtki m 65. Skleciłem ad hoc taki w sumie oklepany zestaw z wiadomym krawatem, ale nawet mi się spodobał (koszulę chyba zmienię, bo zdziebko mi zgrzyta). Na sobie jeszcze z metkami, ale jutro już będzie w plenerze ;-):

 



 

 

@Tanatos70 Dzięki za info, też takiej szukałem do godziny temu,  już jest na wieszaku :)

33 minuty temu, Ataman napisał:

Ja dzisiaj znowu na urodzinach, tym razem u córki.

 

Ataman! Już było dobrze do teraz :shock:

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, NieMy napisał:

Dziękuję Ci za te zdjęcia. Dzięki nim wykasowałem część produktów z koszyka na Yoox'ie. Awangardowe wzory, kolory, fasony zostawię innym. Tobie radzę to samo.

Eee, chyba niepotrzebnie - akurat te awangardowe rzeczy z Yooxa potrafią być naprawdę fajne, z jednej strony śmiały florystyczny wzór koszuli, ale z drugiej znakomity krój, materiał i wykończenie (wyjmowane stalki kołnierzyka, guziki z masy perłowej przyszyte na kurzą stopkę itd.) - to zupełnie inna liga niż "awangardowe" koszule rodem ze swojskiego bazarku. Inna rzecz, że faktycznie trzeba tego używać z niejakim wyczuciem ;-) dla mnie najbezpieczniej z casualową niebieską/granatową marynarką.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kyle napisał:

Fajna ta m65. Po ile, ma jakąś odczepiane ocieplenie? Szukam czegoś takiego i nie mogę znaleźć, w tych co mierzyłem w militaria.pl w rozmiarze dobrym w klatce i talii mam groteskowo wielkie ramiona.

199PLN,  bez ocieplenia, z sznureczkiem w talii,  kieszenie wewnętrzne po obu stronach, fajna, wysoka stójka. 

Miałem ten sam problem co Ty, normalne m65 na mnie to worek jak Koszula TML w kroju regular. Przy rozmiarze 48, wziąłem S i jest w sam raz do koszuli i kamizelki, bądź swetra. Do założenia marynarki pewnie trzeba by rozmiar większy, ale nie wiem też jakby ukladaly się rękawy 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam jeszcze można dodać: 100 % bawełna (także podszewka), a w rękawach nylon chyba. Stójka jest z imitacją listwy na zamku, ale zamka i kaptura wewnątrz nie ma. Ja noszę rozm. 50, ale M-ka była mi za wąska w barach ;-). Wziąłem L-kę i jest O.K., ale marynarki pod spód na pewno nie założę (nie zmieści się) :-D.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zestaw rodem z PRL (góra i dół). Takie miodowo- musztardowe klimaty ;-). To bardziej taki niekonstruowany blezerek niż marynarka, ale wełna ciepła, gruba i puchata :-D.

Na jednym ze zdjęć załapał się kot w galopie, a nie chciałem go pominąć, więc załączam/dubluję podobne nocne ujęcie. Tak na marginesie: mam nieodparte przeczucie, że moment w którym żona wypi.....y mnie z domu razem z tym, co nabywam i w czym bezwstydnie fotografuję się od paru miesięcy i zamieszczam na naszym forum, jest coraz bliższy :-D:

 

prl musztarda.jpgprl musztarda kot w galopie.jpgprl musztarda 4.jpg

prl musztarda 3.jpg

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mosze napisał:

Pod kolor sierściucha, jednym słowem :)

Marynarka jest ciekawa, ale wg mnie lepiej pasowałaby na kogoś o 10 cm niższego.

Moja wina, tzn. ujęcia branego ze statywu- samoobsługa :-D. Poniżej widać prawidłowe proporcje. Krawcowa, jak zaniosłem do skrócenia rękawów stwierdziła, że ona to by po całości ciachnęła :-D:

prl musztarda od d..y strony.jpg

 

EDIT: no i jeszcze jedna sprawa: nie mogę się zdecydować- zapinać na 1, czy na 2 :-D:

prl 3.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.