Jump to content
saphir.pl

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy

Recommended Posts

Wesołe jak diabli> w końcu to święto świata filmu, a nie smokingów.  :lol:

Mój faworyt Paolo Sorrentino zdobył Oscara za znakomity film La grande bellezza / Wielkie piękno! Oczywiście blogerzy skoncentrowali się na Jankesach, co tam rodowity neapolitańczyk. Eeeeeeeee, lepiej rozstrząsać długość nogawek w spodniach u aktorów...  :rolleyes:

attachicon.gifPaolo_Sorrentino.jpg

attachicon.gifWielkie_piekno.jpg

Abstrahując od wartości czysto filmowych, nie wiem, od czego w La Grande Bellezza bardziej oczu nie można oderwać - mężczyzn czy kobiet ;) i zachorowałem na kanarkową marynarkę! :D

Uwielbiam to, co się dzieje z muszką prezydenta Estonii!

• Upvote 1

Widać, że ten pan na ostatnim zdjęciu nie czyta blogów np. Szarmanta. Za dnia w czarnym garniturze?

Mężczyzna z siatką faktycznie z butami nie trafił. Ale może pękły mu przy wysiadaniu z samochodu i już nic nie mógł na to poradzić? Stąd taka nieszczęśliwa mina. Też miałbym taką. Trudno uwierzyć, że świadomie paraduje w zniszczonych butach.

Kołnierz szalowy wskazuje, że Pan Młody ma na sobie smoking. Wprawdzie trochę niepoprawny (patki w kieszeniach, dwa szlice), ale kolor właściwy. Można krytykować wykorzystanie stroju wieczorowego o rozrywkowym charakterze jako ubioru na własny ślub, ale nie można nie zauważyć, że to po prostu bardzo często ma miejsce, w USA jest to już wręcz nowy kanon.

Szejk Mohammed z Dubaju wraz z rodziną w morning dress podczas Royal Ascot:

http://www.thenational.ae/storyimage/AB/20140618/GALLERY/140618969/AR/0/AR-140618969.jpg&MaxW=558&imageVersion=default

Jak donoszą media emirackie, na wyścigach była także niejaka Elżbieta, królowa Anglii ;-)

Żeby nie było za pięknie jeszcze jedno zdjęcie tego samego eleganta, doskonałe do wątku o stylistycznych koszmarach. Za buty i opadające spodnie:

http://www.thenational.ae/storyimage/AB/20140618/GALLERY/140618969/EP/1/4/EP-140618969.jpg&MaxW=558&MaxH=372

A co myślicie o okularach przeciwsłonecznych do klasycznego stroju?

żródło: www.thenational.ae

Pozdr,

wojvv

przecież on schudł ze 100 kg, to na pewno ta sama osoba? Może jakieś choróbsko tak go odchudziło?

Fajny ten garnitur w kratę księcia Walii, ja też zamówiłem ostatnio podobną tkaninę.

Najprawdopodobniej zabieg bariatryczny (tzw. zmniejszenie żołądka). Popatrz Karl Lagerfeld.

według http://en.wikipedia.org/wiki/Al_Sharpton#Weight_loss

"Beginning in 2009 he went through dramatic life-style changes to lose weight. He got arrested in a protest at the Vieques Island of Puerto Rico, challenging U.S. bombing exercises there. Imprisoned for 90 days, he went on a hunger strike for much of the period, losing 30 pounds. Liking what he saw in his physical changes, he continued to make changes after his release. He became a vegan, eliminating animal protein from his diet."

Dla równowagi ktoś z naszego podwórka:)

Mam taką samą marynarkę (Stefano Conti, len/bawełna). Nie przypuszczałem że Pan Kammel ubiera się w TK Maxx :)

Może nie gwiazda światowego formatu, ale coraz szerzej rozpoznawalna postać wśród fanów MMA, zawodnik UFC, Conor McGregor

conor-mcgregor-conor-mcgregor-parties-at

2013-04-conor-mcgregor-2.jpg

1398671417w12.jpg

• Upvote 1