Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Aby pokazać ze autorzy maja wiedze na temat o którym piszą.A nie są to tylko  czysto teoretyczne rozważania w temacie widzianym na obrazku.

 

Jest w tym pewna słuszność :)

 

Z drugiej jednak strony jest np. taki "nasz" Dr Kilroy, który pewnie smokingu się jeszcze nie dorobił ale w żaden sposób nie przeszkodziło mu to w zdobyciu imponującej wiedzy na temat black tie ( i nie tylko :) ) oraz dzieleniu się nią na swoim blogu i tutaj.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pokazać ze autorzy maja wiedze na temat o którym piszą.A nie są to tylko  czysto teoretyczne rozważania w temacie widzianym na obrazku.

W tym przypadku myślę, że ta wiedza teoretyczna z pewnością pozwoliłaby na klasowe/stylowe/zgodne z zasadami męskiej elegancji zaprezentowanie się na czerwonym dywanie. Trudno jednak porównywać naszych kolegów z gwiazdami Hollywood w kwestii dostępu do odpowiednich krawców czy nawet elementów garderoby RTW, a przede wszystkim zasobów finansowych na takie wydatki (choć kto wie? ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 08:54, napisał:Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 08:54, napisał:Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 08:54, napisał:Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 08:54, napisał:Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 08:54, napisał:Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 08:54, napisał:

Aby pokazać ze autorzy maja wiedze na temat o którym piszą.A nie są to tylko  czysto teoretyczne rozważania w temacie widzianym na obrazku.

 

Nie prowokuj, bo jeden z blogerów oceniających tegoroczną galę oscarową już wypożyczał buty na sesję biznesową w centrum Warszawy. :lol:

 

Dla zainteresowanych link do zdjęć w wypożyczonych butach:

 

http://www.szarmant.pl/elegancka-koszula-dla-biznesmena

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pokazać ze autorzy maja wiedze na temat o którym piszą.A nie są to tylko czysto teoretyczne rozważania w temacie widzianym na obrazku.

Że mają wiedzę właśnie pokazują (lub nie) pisaniem. Co innego umiejętności praktyczne.

Ja tam od krytyka muzycznego nie oczekuję komponowania symfonii, od krytyka literackiego własnych powieści;) A jeśli pisze głupoty to nie czytam.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 20:46, napisał:Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 20:46, napisał:Styleman, dnia 05 Marz 2014 - 20:46, napisał:

Wiem ze dobre ,tyle tylko ze smutne.

 

 

Wesołe jak diabli> w końcu to święto świata filmu, a nie smokingów.  :lol:

 

Mój faworyt Paolo Sorrentino zdobył Oscara za znakomity film La grande bellezza / Wielkie piękno! Oczywiście blogerzy skoncentrowali się na Jankesach, co tam rodowity neapolitańczyk. Eeeeeeeee, lepiej rozstrząsać długość nogawek w spodniach u aktorów...  :rolleyes:

 

post-202-0-43982100-1394057239_thumb.jpg

 

post-202-0-28501000-1394058105_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pokazać ze autorzy maja wiedze na temat o którym piszą.A nie są to tylko  czysto teoretyczne rozważania w temacie widzianym na obrazku.

 

 

No tak, bo posiadanie smokingu świadczy o czyjejś wiedzy. Genialne. Styleman, na siłę starasz się być złośliwy, ale ci to nie wychodzi.

 

Czy żeby ocenić długość spodni, rękawów i inne podstawy muszę mieć w szafie smoking i sam w nim występować? Może w takim razie w ogóle zlikwidujmy cały wątek CMDNS, bo przecież ocenianie forumowiczów na podstawie obrazka, to "teoretyczne rozważania".

 

Swoją drogą może  pokażesz wreszcie swoje ubranie od Zaremby, którego w ogólnopolskiej telewizji oceniłeś, że "dobrze rokuje". Bo chyba coś u niego szyłeś i nie są to "teoretyczne rozważania"?

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo posiadanie smokingu świadczy o czyjejś wiedzy. Genialne. Styleman, na siłę starasz się być złośliwy, ale ci to nie wychodzi.

 

Czy żeby ocenić długość spodni, rękawów i inne podstawy muszę mieć w szafie smoking i sam w nim występować? Może w takim razie w ogóle zlikwidujmy cały wątek CMDNS, bo przecież ocenianie forumowiczów na podstawie obrazka, to "teoretyczne rozważania".

 

Swoją drogą może  pokażesz wreszcie swoje ubranie od Zaremby, którego w ogólnopolskiej telewizji oceniłeś, że "dobrze rokuje". Bo chyba coś u niego szyłeś i nie są to "teoretyczne rozważania"?

Żeby oceniać długość spodni i rękawie nie trzeba mieć smokingi, wystarczy wiedza ale nie tylko o tym jaka długość jest odpowiednia, a rownież o tym jak ubrania pracują, jak sie układają w czasie ruchu. Tego we wszystkich wpisach mi brakuje, bo swietnie leżący garnitur w którym ktoś stanął "złe" w połączeniu ze zdjęciem ze złego kata moze wyglądać kiepsko...

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,No tak, bo posiadanie smokingu świadczy o czyjejś wiedzy. Genialne."

 

Na pewno nie jest to genialne tylko prawdziwe, obycie z rzeczami o których się chce wydawać opinie jest dla mnie podstawa.  A przecież kreujesz się na osobę opinio twórczą w zakresie mody męskiej.

          

..Styleman, na siłę starasz się być złośliwy, ale ci to nie wychodzi."

 

Uwierz mi na słowo nie jestem złośliwy,gdybym miał taki zamiar,na pewno było by więcej komentarzy z mojej strony przy Twoich wpisach ,zostawił bym tylko sprawę SH ,tu nie czuje się na silach .

 

 

 

,,Czy żeby ocenić długość spodni, rękawów i inne podstawy muszę mieć w szafie smoking i sam w nim występować? Może w takim razie w ogóle zlikwidujmy cały wątek CMDNS, bo przecież ocenianie forumowiczów na podstawie obrazka, to "teoretyczne rozważania"."

 

Ocena czy spodnie lub marynarka maja odpowiednia długość ok,lecz dalsze wchodzenie w temat na podstawie obrazka i znajomości trendów w modzie, to trochę za dużo przy jednostronnym wydawaniu opinii. Istnienie CMDNS jest bardzo istotne dla forum,tutaj swoja opinie wydaje duża grupa osób,dzięki  temu mamy okazje wszyscy czegoś się nauczyć. Przynajmniej ja z tego korzystam.

 

,,Swoją drogą może  pokażesz wreszcie swoje ubranie od Zaremby, którego w ogólnopolskiej telewizji oceniłeś, że "dobrze rokuje". Bo chyba coś u niego szyłeś i nie są to "teoretyczne rozważania"?"

 

U Macka Zaremby nic nie szyłem , szyłem u Zaremby przed przejęciem pracowni przez Macka,właśnie biały smoking na imprezę na którą leciałem do Stanów (zimą) Tylko raz w nim wystąpiłem właśnie na tej imprezie,bo nie miałem wyboru.W drodze powrotnej ,zatrzymałem się w Londynie ,gdzie kupiłem smoking, prawie ze z wieszaka,który służy mi do dzisiaj. Macka za to co robi bardzo szanuje,jego pracownia jako jedna z niewielu w naszym kraju, jest otwarta na to co się dzieje w świecie w branży szycia na miarę,właśnie dzięki jego zaangażowaniu- jako jeden z nie wielu z naszego kraju jest obecny na międzynarodowych imprezach dotyczących męskich ubrań.Mialem okazje nie raz oglądać prace poprzez niego firmowane zarówno w jego pracowni jak i u jego klientów .Również na bieżąco sledze to co pojawia się w jego wpisach chociaż by na FB(moja krytyka marynarki ,której zamieścił zdjecia,gdzie później się przyznał ze źle jednak to wyszło,właśnie na forum) I właśnie na podstawie zbioru tych informacji zarówno z realnego kontaktu jak i zdjec ,pozwala mi stwierdzić, ze jak dla mnie dobrze rokuje.

 

Przepraszam moderatorów za przy długą odpowiedz .

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaś Gawroński, włoski polityk polskiego pochodzenia, ma świetnie skrojony dwurzędowy smoking na miarę. Za młodu był w komitywie ze starym Agnellim. Poza tym będąc bardzo dobrze ubranym mężczyzną, czyta i pisze nie o ciuszkach.  :)

 

Dla zainteresowanych życiorys po polsku:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jas_Gawronski

 

post-202-0-74559000-1394124810_thumb.jpg

 

post-202-0-46905500-1394124838_thumb.jpg

 

post-202-0-09410500-1394125364_thumb.jpg

 

post-202-0-00803000-1394125850_thumb.jpg

 

post-202-0-66945000-1394125856_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym źródłem wiedzy o Etiopii pod rządami Hajle SYLLASJE (nie Selassje) w języku polskim jest książka A. Bartnickiego, J. Mantel-Niećko, Historia Etiopii, wyd. 2, Wrocław 1987. Natomiast do kanonu literatury światowej zaliczany jest Ryszarda Kapuścińskiego, Cesarz (1978), dotychczas przełożony na 28 języków.

 

Koronowani władcy mają słabość do smokingów dwurzędowych bez połysku atłasu w wyłogach. Na zdjęciu zestawienie półpostaci ostatniego cesarza Etiopii z ikoną, albowiem Boży pomazaniec - Lew Judy - nie komunikował się bezpośrednio ze swoimi poddanymi, lecz korzystał z usług jednego z najważniejszych urzędników swego dworu, który nosił tytuł "afe nygus", czyli "usta króla". A dwór funkcjonował w takich formach jeszcze na początku lat 70. XX w. !

 

post-202-0-20553600-1394179583_thumb.jpg

 

post-202-0-87395700-1394179591_thumb.jpg

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.