Skocz do zawartości

Prawidła budżetowe i te droższe - dyskusje i porady


jfk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze szybkie pytanie do bardziej doświadczonych - trzymają typową rozmiarówkę?

 

Dostałem od Multirenowacji prawidła SAPHIR Black Edition - są opisane jako "do butów spiczastych" i faktycznie, 40-tka ma prawie 27cm długości i nie mieści się w żadnych moich butach (ani polskich 40-tkach, ani 6.5UK), nawet na ścisk. Szkoda, bo prawidła prezentują się świetnie. 

 

Jeśli trzymają, to tym bardziej piszę się na 3 sztuki, a może 4 nawet. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szybkie pytanie do bardziej doświadczonych - trzymają typową rozmiarówkę?

Dostałem od Multirenowacji prawidła SAPHIR Black Edition - są opisane jako "do butów spiczastych" i faktycznie, 40-tka ma prawie 27cm długości i nie mieści się w żadnych moich butach (ani polskich 40-tkach, ani 6.5UK), nawet na ścisk. Szkoda, bo prawidła prezentują się świetnie.

Jeśli trzymają, to tym bardziej piszę się na 3 sztuki, a może 4 nawet. :)

Mateusz, jak będziesz planował jakieś zakupy na jednym lub drugim sklepie, odeślij je do nas i wymienimy Ci na cedry. Daj mi tylko wcześniej znać na priv. Szkoda, by się kurzyły :) Czarne prawidła świetnie pasują również do wielu klasycznych kopyt, ale ich rozmiar powinien być nieco mniejszy niż cedrowych.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, jak będziesz planował jakieś zakupy na jednym lub drugim sklepie, odeślij je do nas i wymienimy Ci na cedry. Daj mi tylko wcześniej znać na priv. Szkoda, by się kurzyły :) Czarne prawidła świetnie pasują również do wielu klasycznych kopyt, ale ich rozmiar powinien być nieco mniejszy niż cedrowych.

 

Dzięki wielkie, na pewno skorzystam z propozycji! :) Trzymam je cały czas z nadzieją, że może któreś kolejne buty będą miały na tyle długi czubek, że się zmieszczą - ale chyba cedrowe lepiej spełnią swoje zadanie, no i będą w butach, a nie w szafce :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to poprzedni zakup grupowy prawideł był realizowany w Królewskim Herbie, ale także nasz Kolega forumowy Szewc24.pl przedstawiał swoją ofertę. Spróbujcie napisać do niego.

 

Popieram, z tego co kojarzę to prawidła od szewc24 prezentowały się całkiem dobrze i nie wyglądały na przesadnie płaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do 22 zbieram ilości - proszę tylko o konkretne dane, ponieważ zapis "zamawiam 2-3 komplety bukowych i cedrowych" nie jest dla mnie jasny. Nie wiem czy to znaczy "2 bukowe i 3 cedrowe", czy "sam nie wiem ile chce i czego chce" ( albo "1/2 pełnych bukowych" - czy chodzi o pół pary? lewy czy prawy? :) )

 

1. wieczorem wysyłam listę do Rafała (szewc24.pl) 

2. Rafał podaje ceny które Wam przedstawię

3. wysyłam pm do każdego zadeklarowanego numer konta do Rafała oraz prośbę o podanie swoich danych (adres do wysyłki, tel., @) oraz dokładnej ilości, które i w jakim rozmiarze

4. po zebraniu całości wysyłam do Rafała w/w zebrane dane.

5. Rafał czeka na przelew, po otrzymaniu wysyła na zadeklarowany adres paczki

6. koniec akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznym wydaje się pozyskanie wiedzy na temat zamawianego towaru przed jego zamówieniem. Chyba, że po  podaniu ceny za różne typy będzie można zamawianą ilość zmienić lub z zamówienia zrezygnować, w przypadku nie odpowiadającej nam ceny

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznym wydaje się pozyskanie wiedzy na temat zamawianego towaru przed jego zamówieniem. Chyba, że po  podaniu ceny za różne typy będzie można zamawianą ilość zmienić lub z zamówienia zrezygnować, w przypadku nie odpowiadającej nam ceny

 

Otóż to. Np. ceny na sklepszewski.pl (swoją drogą kupowałem już prawidła u nich i są ok) widać, więc wiadomo, jaka jest górna granica. A jakie byłyby u szewc24 - nie wiadomo, bo sklep nie działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.