Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w okolicach kościoła św. Anny moją uwagę przykuł nienagannie ubrany 45-latek. Gdyby nie wiek, powiedziałbym, że to Immune :D Marynarka seersucker, beżowe chinosy i brązowe loafery. Na głowie targany wiatrem siwy włos, u boku ponętna czterdziestka ;) Niestety podejrzewam, że nietutejszy...

Musicie mi uwierzyć na słowo, bo skubany uciekł mi z kadru, pochylił się i wygląda jak przez okno:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w okolicach kościoła św. Anny moją uwagę przykuł nienagannie ubrany 45-latek. Gdyby nie wiek, powiedziałbym, że to Immune :D Marynarka seersucker, beżowe chinosy i brązowe loafery. Na głowie targany wiatrem siwy włos, u boku ponętna czterdziestka ;) Niestety podejrzewam, że nietutejszy...

Musicie mi uwierzyć na słowo, bo skubany uciekł mi z kadru, pochylił się i wygląda jak przez okno:

Może to nowy proboszcz. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Bóg w Polsce takich kloszardów mieć!

A Czarny Roman Panowie (Warszawiacy będą wiedzieli o kogo chodzi) ??? :D On prezentuje styl paryskiej bohemy z początki XX wieku (vide jego czarny golf i płaszcz). Chociaż jego nie można chyba zakwalifikować, jako kloszarda - to taka postać ulicy sui generis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Czarny Roman Panowie (Warszawiacy będą wiedzieli o kogo chodzi) ??? :D On prezentuje styl paryskiej bohemy z początki XX wieku (vide jego czarny golf i płaszcz). Chociaż jego nie można chyba zakwalifikować, jako kloszarda - to taka postać ulicy sui generis :D

W zime chodzi w kombinezonie narciarskim w stylu Aspen lat 80/90, wiec stylu nie mozna mu odmowic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie mówi, przecież Roman to żywa (miejska) legenda. Pamiętam na studiach, kiedyś w ramach robienia wszystkiego, żeby się nie uczyć, trafiłem w sieci na grupę żywo zainteresowaną jego historią i, co więcej, aktywnie dochodzącą do prawdy o pochodzeniu Romana :D.

Tutaj można obejrzeć krótką etiudę filmową o nim, co ważne na prawdę nieźle zrobioną (trochę ciarki przechodzą, nie ma co :D ):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sami. Lech Kaczyński zawsze wyglądał okropnie w porównaniu do Jarosława, gdyby ten drugi korzystał z porad speców od wizerunku ten pierwszy prawdopodobnie także.

Ja mam odmienne zdanie. To znaczy, Lech wyglądał lepiej, bo ubierała go żona, zaś Jarosław - no cóż, na pomoc kota nie ma co liczyć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.