Skocz do zawartości

Dobrze ubrany mężczyzna


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Moim zdaniem bardzo fajne łączenie zarówno wzorów jak i kolorów, bez ekstrawagancji, ale miły dla oka dość nieformalny zestaw.

Ostatnio coraz bardziej podobają mi się garnitury w paski i karty oraz w jaśniejsze kolory

Krata bardzo fajna. Mnie też się podoba ten zestaw, choć zwykle wolę żywsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wszystkim zamierzającym coś wrzucić w tym temacie, polecam przejrzenie go od początku, bo dobrze ubrany przez scenarzystów aktor nijak ma się do tego wątku.

Temat Boardwalk Empire już się pojawiał i odpowiednim dla niego miejscem jest ten topic:

viewtopic.php?f=1&t=419&hilit=modne+kino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje sugestia dla czytających to modów... Polecałbym doprecyzowanie nazw tematów, jak widać potrafią być mylące ("Modne Kino" można interpretować w różny sposób, nie każdy musi znać każdy topic).

bo dobrze ubrany przez scenarzystów aktor nijak ma się do tego wątku.

Nie do końca się z tobą zgadzam. W pierwszym poście nie widnieje, to jako kryterium publikacji zdjęć w tym temacie po drugie mamy mężczyzne, w dodatku dobrze ubranego, więc nie widzę w czym masz problem?!

Temat Boardwalk Empire już się pojawiał i odpowiednim dla niego miejscem jest ten topic:

Nikt (a przynajmniej ja) nie miał zamiaru rozmawiać tu o serialu więc uwaga choć pomocna (dla zainteresowanych serialem) to nie do końca na miejscu. Zważywszy na fakt, iż link do tematu "Modne kino" bardziej traktuje o samym "kinie".

Wiem, że jesteś niesamowitym erudytą, a ja jestem daleki do udzielania rad, ale jak sam pewnie wiesz nadgorliwość bywa nie zdrowa.

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się z tobą zgadzam. W pierwszym poście nie widnieje, to jako kryterium publikacji zdjęć w tym temacie po drugie mamy mężczyzne, w dodatku dobrze ubranego, więc nie widzę w czym masz problem?!

Masz rację, więc dziś moi kandydaci (smoka nie liczymy, gdyż nie jest prawdziwym mężczyzną).

Ekipa prezentuje stroje od roboczego ubioru - po dworski:

Dołączona grafika

Wiem, że jesteś niesamowitym erudytą, a ja jestem daleki do udzielania rad, ale jak sam pewnie wiesz nadgorliwość bywa nie zdrowa.

Michale, wiesz o mnie więcej niż ja sam (wyłączając ostatnią część zdania) :)

Pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.