Skocz do zawartości

Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki


Gość mrt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie jak długo czekaliście na koszule z TRL UK? Shipping 22 grudnia i nadal cisza....

Ja na swoją kilkanascie w sumie dni. Z czego problem był jeden, panowie z TRL nie wpisali mojego nazwska i imienia na paczce. Doszła na pocztę cudem i udało mi się jakoś to odebrać jak dostałem bezimienne awizo...A co do sklepu to brak reakcji z ich strony na zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tkowalcz: jesli koniecznym jest uznanie różnicy, pomiędzy "ciasną" i "za ciasną" to ok.. Dla mnie ubranie "ciasne"="za ciasne". Jeśli u Ciebie ubranie "ciasne" jest "ok", to daj znać w swoich postach, aby nie tracić czasu na wyjaśnienia drugi raz :-)

EOT nie róbmy bałaganu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek_pol - nawet zakładając szczerość Twojej ostatniej wypowiedzi to wcześniejsza deklaracja, iż nie lubisz nosić koszul, czyni Twoją obecność tutaj co najmniej kuriozalną. Poza tym fakt, że kupiłeś koszulę przed świętami (załóżmy w połowie grudnia) czyni bardzo mało wartościową wyrażoną w połowie stycznia ocenę, że koszula się nie niszczy.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuj: bądź spokojny, u mnie identyczne zamówienie dotarło bez problemów :)

 

Jednak problem jest taki, że tylko "stara" część kolekcji w jest tak obłędnie dobrej cenie, a wybór bardzo przebrany. Po uzupełnieniu stanów magazynowych cena wzrosła do 39Ł, co czyni bardziej opłacalnym zamówić bezpośrednio z Indii (... moje przesyłka zamówiona tydzień temu opuściła właśnie urząd celny... :) ).

 

Najsłabszą, co nie znaczy, że słabą stroną TRL są materiały. Lokują się gdzieś na poziomie CT/TML/H&C. Jednak dla mnie TRL wygrywa kołnierzykiem (tu nie widzę na rynku konkurencji), starannością wykonania i rozmiarówką, która mi wyjątkowo podpasowała. 

 

@PantaRhei: od Wólczanki zdecydowanie lepiej, od przeciętnego Lamberta lepiej, a przy najwyższych modelach Lamerta/Lantiera porównywalnie (choć Lambert/Lantier potrafią uszyć z markowanej tkaniny).

 

@ Hargin:

Koszule doszły (w sumie przed Nowym Rokiem, ale teraz mam okazję podsumować), jednym słowem: bajka!

Materiał - tak jak lubię: gęsty, dość gruby, ale nie dający efektu blachy, i co najważniejsze dla mnie - nie obciera karku i szyi (często mam z tym problemy), wykonanie - super.

Jedyny minus, to fakt, że jedna z 6 koszul, które zamówiłem, miała otwarte foliowe opakowanie i ślad zabrudzeń - widocznie komuś spadła, a i tak ją wsadził do przesyłki. Nie wpływa to jednak na ocenę całości. 

 

Oczywiście, nawet slim są szerokie (również przy moich sporawych gabarytach 120 klatka, 90 pas, 42 ramię), ale z tym się liczyłem i zakładałem poprawki u krawca. Mankiet też ma duży obwód, ale też to preferuję, ze względu na zegarek i nadgarstek.

 

Podsumowując - właśnie wskazałeś mi idealną markę na koszule "robocze". Oceniam ją wyżej niż CT i TML, w porywach również Osovski (uwględniając stosunek cena - jakość). O polskich bytomiach, próchnikach itp. nawet nie będę wspominał.

Szkoda, że taki mały wybór. 

Dzięki!!!

 

Edit: a pisałem o koszulach Thin Red Line:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o porównanie koszul CT z TML. Zamówiłem 5 z CT Extra slim, rękawy wąskie, strasznie się skracają przy ruchu ręką, no i zdecydowanie za wąskie plecy, natomiast z przodu worek. Pomijam brzuch do taliowania. Ale o co chodzi. Czy koszule z TM Lewin Super Fitted mogą mieć szerzej zbudowane plecy niż te z CT?  CT odsyłam, bo nie ma sensu się męczyć, ale nie wiem czy ma sens zamawiać Lewiny. Tak, wiem, najlepiej byłoby taką znaleźć w TKMaxx i przymierzyć, ale nie widziałem ostatnio u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.