Skocz do zawartości

Eleganckie zegarki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuje się normalnie, nie ryzykowałem przesyłki do Polski i cła tylko przez osobę w USA, wielu już kupowało z Polski hobbystów w tym sklepie, serwis na miejscu mam zapewniony wiec mało mnie to obchodziło, zreszta można też wysłać do sklepu....trafiają się dobre okazje więc warto zagladać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niektóre z tych Heritage są bardzo ładnie zrobione, lepiej wyglądają niż pierwszy z brzegu Zenith.

Nie twierdzę, że nie są ładne ale jednak za takie pieniądze szukałbym czegoś więcej.
Co byś znalazł znaffco więcej za 4000 pln niż tissot heritage anniversary, po rabacie do dostania za grubo poniżej 3.500 pln? pytanie zadaję bo już mnie trochę męczy dyskusja z kompletnym laikiem , która davosa? przed odpowiedzią pójdź sobie łaskawie do sklepu i zobacz jak jest wykonany ten tissot....

http://www.tissot.ch/?collections/products/964

Zalecam trening czytania ze zrozumieniem ...

Srednica-35mm

To nie taka duża:) miałem wrażenie. że 42:)

Robi wrażenie co najmniej 40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wybaczą mi Panowie mały off topic, ale na jednej ze stron polecanych dzisiaj w innym wątku przez +Immune+ znalazlem calkiem zabawną koszulę, która może być ciekawym prezentem dla miłośnika zegarków i męskiej elegancji. Z przodu wygląda jak zwykła koszula smokingowa a z tyłu, gdyby smoking zostal zdjęty:

http://www.mycollarsandcuffs.com/watche ... shirt/p441

Jest także kilka innych wzorów - do wszystkich można dopasować muszki w deseń pleców i rękawów. Najbardziej podobają mi się puzzle i koniczynki.

A kolegom?

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Wygląda na to, że mój pierwszy post na forum wypada właśnie w tym temacie 8-) Z przyjemnością przeczytałem wszystkie jego 158 stron, z rozmarzonym wzrokiem wpatrując się w niektóre - jakże nieosiągalne i piekne - zegarki :) Kto wie, może kiedyś...

Jednakże - jak na razie, choć mam nadzieję, że relatywnie szybko się to zmieni! - reprezentuję klasę biednych studentów ;) Toteż chciałbym prosić o radę w kwestii kupna pierwszego (a w zasadzie drugiego) 'porządnego zegarka z niskiej półki' - o ile nie brzmi to dla Was za bardzo jak oksymoron ;)

Na chwilę obecną posiadam Casio MTD-1067, z którego jestem bardzo zadowolony, a który wygląda dokładnie tak:

Dołączona grafika

(zdjęcie podkradzione z Amazona, ale czuję się usprawiedliwiony, bo tam też go kupiłem, zresztą w całkiem niezłej cenie ;) )

Szukam jakiegoś garniturowca (czy też quasi-garniturowca, ot, do koszuli z krawatem i swetrem, jak i do garnituru per se), o względnie dużej kopercie, na skórzanym pasku (skłaniam się ku brązowemu). Koperta może być nawet i bardzo duża, szczególnie, że mam 195+ wzrostu, a szybki pomiar nadgarstka pokazał 20cm ;) Skromny budżet nie pozwala wydać więcej niż 300-400 zł. Z wiedzy, którą zdążyłem dzięki Wam wchłonąć wynika, że powinienem przede wszystkim patrzeć na Lorusy/Seiko.

Stąd też pytanie - polecacie jeszcze coś innego? Ew. coś konkretnego? Jakaś inna marka?

Pozdrawiam serdecznie,

Mikel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.