Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Odwiedziłem Twojego bloga, przekraczasz wszelkie granice:

 

"skarpety (od lewej) - (bordowe) Cropp i ( brązowe) noname z secondhandu"

 

Nie wiem co jest złego w zakupach z secondhandu. Higiena? Skarpety były nowe. Że "noname"? A co wszystko musi być od projektantów albo z górnej półki? chyba najlepszym przykładem jest Secondhand Dandy...

 

 

Cóż butów nie widziałem na żywo i nie wiem co chodzi z tą "drewnianą" podeszwą, ale kształt kopyta jest bardzo zgrabny, dlatego zwróciły moją uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie, nie ma sensu chyba atakować kolegi, moim zdaniem fajnie, że stara się różnych rzeczy dowiedzieć na tym forum.

Ale faktem jest, że z blogiem chyba się pośpieszyłeś. Musisz sobie zdawać sprawę, że tego typu blogi są często odbierane jako wykładnia przez ludzi, którzy dopiero się uczą stylu w doborze garderoby. Skoro sam nie jesteś pewien tego co proponujesz, zachowałbym dużą ostrożność o tym pisząc, bo zamiast pomagać ludziom, możesz im szkodzić...:)

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż butów nie widziałem na żywo i nie wiem co chodzi z tą "drewnianą" podeszwą, ale kształt kopyta jest bardzo zgrabny, dlatego zwróciły moją uwagę

Koledze chodziło o to, że podeszwy nie są zrobione z drewna, jak napisałeś na blogu, a z kruponu podeszwowego, gumy, czasem skóry i pewnie czegoś jeszcze (o czym pewnie inni koledzy potrafią powiedzieć więcej). Warto sprawdzić przed postem, mniej osób się przyczepi/zostanie wprowadzone w błąd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło o to, że podeszwy nie są zrobione z drewna, jak napisałeś na blogu, a z kruponu podeszwowego, gumy, czasem skóry i pewnie czegoś jeszcze (o czym pewnie inni koledzy potrafią powiedzieć więcej). Warto sprawdzić przed postem, mniej osób się przyczepi/zostanie wprowadzone w błąd.

 

Pozdrawiam

 

Dzięki za sprostowanie. Faktycznie może z tym drewnem to przesada, aczkolwiek taka informacja widniała na stronie producenta, co dla mnie też było podejrzane i dziwne. Teraz już to zmienili. Na przyszłość, jak już pisałem, postaram się dokładnie wszystko posprawdzać. Przepraszam, że wywołałem falę hejtów i zawiązała się niemiła dyskusja.

 

A teraz żeby nie było offtopowania, wrzucam co miałem dziś na nogach. 

 

post-5320-0-60875200-1396542967_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii, buty mocno budżetowe, wymagają dbania i pielęgnacji bo kolor dosyć szybko schodzi. No, ale na woły robocze, w małym budżecie, tragedii nie ma. Przy anatomii mojej stopy są wygodne, z trwałością również nie jest źle, więc nie ma czego hejtować. Na pewno nie aspirują nawet do półki średniej, ale nie ma tragedii jak za tą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

 

W jaki sposób zawiązałeś te buty tak a nie inaczej? Proszę o grafikę, jeśli to możliwe, bo nie wiem, czy ja uzyskując taki sam efekt nie kręcę czegoś w tym wiązaniu. 

W najprostszy sposób wg mnie czyli opisany na stronie Iana jako Shoe Shop:

 

http://www.fieggen.com/shoelace/shoeshoplacing.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.