Jump to content
Typowy Janusz

Producenci, marki butów: Meermin

Recommended Posts

Niedawno przerabialiśmy ten temat na Berwickach. Ktoś wrzucił zdjęcie popsutych Berwicków i natychmiast znalazła się grupa miłośników Berwicków odsądzająca go od czci i wiary, na dowód publikując zdjęcia swoich perfekcyjnych butów. Pojawiły się oskarżenia o kłamstwa, manipulacje i brukanie dobrego imienia Berwicków.

Teraz mamy powtórkę z rozrywki, tym razem z Meerminem w roli głównej. Ludzie, dajcie spokój, to tylko buty.

PS. Sprzedam Meerminy;)

• Like 3

Ja naprawdę pytam bez złośliwości czy jakichś tam uprzedzeń, po prostu jestem ciekaw w jakich warunkach Meerminy już nie dają rady ;) Nie identyfikuję się z producentem butów, które noszę i nie będę zaciekle bronił go pomimo tego, co kolega pokazał na zdjęciach :D 

5 godzin temu, ciasteczkowy napisał:

Niedawno przerabialiśmy ten temat na Berwickach. Ktoś wrzucił zdjęcie popsutych Berwicków i natychmiast znalazła się grupa miłośników Berwicków odsądzająca go od czci i wiary, na dowód publikując zdjęcia swoich perfekcyjnych butów. Pojawiły się oskarżenia o kłamstwa, manipulacje i brukanie dobrego imienia Berwicków.

Teraz mamy powtórkę z rozrywki, tym razem z Meerminem w roli głównej. Ludzie, dajcie spokój, to tylko buty.

PS. Sprzedam Meerminy;)

Myślę, że nie przesadzajmy też w drugą stronę, że już o nic zapytać nie można czy nic powiedzieć . Kolega wrzucił bardzo zajechane buty z dopiskiem (tyci prowokującym imo ;) , że tak mogą wyglądać nasze buty meermin po jednym sezonie. Nie mam żadnej pary w takim stanie po nawet 5 czy więcej sezonach, żadnego producenta, a raczej nie jestem rekordzistą w liczbie i możliwości rotowania. Zatem naturalne chyba jest, że ww. sytuacja wydaje się niestandardowa, intrygująca i budzi zainteresowanie.

• Like 3

Gdyby ktoś planował zakup paska pasującego do butów to to zdjęcie może się przydać 😊

meermin pasek.jpg

• Like 2

Czy, któryś z Kolegów mógłby porównać kopyta Hiro i Olfe pod względem wysokości podbicia? Olfe ciaśniejsze, czy podobne? Na stronie piszą, ze low instep, ale chciałbym zapytać kogoś, kto użytkuje oba. Z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk