Jump to content

Recommended Posts

Posted

Chciałem podzielić się, niestety nieprzyjemnym doświadczeniem jakie miałem ostatnio z @Benevento.
Kupiłem dwie pary spodni na wyprzedaży w listopadzie, okazały się być sporo za duże, więc dokonałem zwrotu.
No i od 3 miesięcy wysyłają mi ten zwrot, zero reakcji na telefony i maile.

Od zawsze miałem problem z ich obsługą klienta - nieuznawanie rękojmi, brak numeru telefonu, nieodpisywanie na maile, brak paragonów, ale spodnie były ok więc przymykałem oko.

Wysłałem przedsądowe wezwanie do zapłaty, może to ich zmotywuje do działania.
Czy któryś z forumowiczów miał podobne problemy z @Benevento

Posted

Jako niegdysiejszy stały klient i posiadacz bodaj sześciu par spodni Benevento, obecnie polecam Incotex, Pantaloni Torino, Rota lub Zanella na Yoox, Sartoriale lub Glamood.

  • Like 3
Posted
50 minut temu, lubo69 napisał:

Jako niegdysiejszy stały klient i posiadacz bodaj sześciu par spodni Benevento, obecnie polecam Incotex, Pantaloni Torino, Rota lub Zanella na Yoox, Sartoriale lub Glamood.

Popieram, też przerzuciłem się na włoszczyznę. 

Posted

Ja to w sumie nie rozumiem dlaczego temat poświęcony Benevento, który był niezłą bazą wiedzy, a w ostatnich miesiącach przestrogą dla ewentualnych klientów, został ot tak w całości usunięty. 

  • Like 4
  • Upvote 2
Posted

Pomimo usunięcia wątku o Benevento na forum jest mnóstwo opinii nt. szeroko rozumianej obsługi klienta tej firmy. I jak krew w piach... Widocznie strategia Benevento: "kici, kici, a nuż chyci" ma się nadzwyczaj dobrze również na Forum :)

Posted
W dniu 23.02.2021 o 15:17, Jakub.B napisał:

Od siebie dodam tylko, że dalej czekam na spodnie zamówione w lipcu zeszłego roku z @Benevento, sklep początku lutego przestał odpisywać na jakiekolwiek wiadomości.

Dlatego ja biorę od nich tylko za pobraniem.

  • 1 month later...
Posted

Grzebiąc w szafie właśnie sobie przypomniałem, że nie otrzymałem jeszcze czarnopiątkowych zakupów.

Przedmiotem były dwie pary spodni chino w różnych rozmiarach. Do tej pory nie miałem problemu mimo wykonywania przedpłaty. Zawsze był kontakt ze strony sklepu, nawet jeśli coś się opóźniało. Po jakimś czasie przysłali mi jedną parę (z dwóch), która okazała się za duża, a na stronie od 3.12.2020 zamówienie widnieje jako "w części zrealizowane". Na email o zwrocie zero odpowiedzi. No po prostu cyrk na kółkach.

Posted
W dniu 23.02.2021 o 14:43, pi_senny napisał:

Ja to w sumie nie rozumiem dlaczego temat poświęcony Benevento, który był niezłą bazą wiedzy, a w ostatnich miesiącach przestrogą dla ewentualnych klientów, został ot tak w całości usunięty. 

Bo nam nie płacili za reklamę, ignorując wszelkie przypomnienia o składkach.

  • Like 1
Posted

Przykry jest taki upadek firmy. Nic o niej nie wiem, ale widzę że powtórzony jest schemat "ofiar szybkiego sukcesu". Gdy towar się "sam sprzedaje" to biznes się kręci. Gdy pojawiają się trudniejsze czasy wychodzą problemy wynikające z braku kompetencji, zachłyśnięcia się własnym sukcesem czy też może znudzenie własnym biznesem? Czy ktoś może wie w jakiej sytuacji finansowej jest Benevento? 

  • Like 1
Posted

@Awopiotr

Przepraszam, jaki upadek?

Odkąd pamiętam były kłopoty z komunikacją, a koledzy (nie wszyscy i nie zawsze oczywiście) czekali na zapłacone spodnie wiele tygodni - oni tam po prostu od zawsze 'mają burdel w tym archeo'... 

  • Upvote 2
Posted

Benevento było na początku podwykonawcą, a swoją markę zaczęli jakby "kręcić na boku", z tego wynikały problemy z komunikacją, które potem niby były rozwiązywane wiele razy, no ale popraw znaczących nie było. Może po prostu skupili się na kliencie biznesowym. Gdybam, nie interesowałem się tematem od kilku lat :D 

  • Like 1
  • 4 weeks later...
Posted
W dniu 23.02.2021 o 12:26, lamer napisał:

Chciałem podzielić się, niestety nieprzyjemnym doświadczeniem jakie miałem ostatnio z @Benevento.
Kupiłem dwie pary spodni na wyprzedaży w listopadzie, okazały się być sporo za duże, więc dokonałem zwrotu.
No i od 3 miesięcy wysyłają mi ten zwrot, zero reakcji na telefony i maile.

Od zawsze miałem problem z ich obsługą klienta - nieuznawanie rękojmi, brak numeru telefonu, nieodpisywanie na maile, brak paragonów, ale spodnie były ok więc przymykałem oko.

Wysłałem przedsądowe wezwanie do zapłaty, może to ich zmotywuje do działania.
Czy któryś z forumowiczów miał podobne problemy z @Benevento

U mnie podobna historia. Czekam na zwrot pieniędzy już koło 6 tygodni. Sprawę oddaję prawnikowi. Nie polecam. 

Posted
W dniu 12.05.2021 o 08:13, JakubAnderwald napisał:

Jakąś markę ze spodniami MTM, najlepiej polską, jesteście w stanie polecić?

Czemu MTM? Spodnie bespoke nie są drogie.

Posted
Teraz, JakubAnderwald napisał:

O, nie wiedziałem. Po prostu jak widzę RTW za 500 zł to mi się odechciewa je kupować :)

W takim razie może być też bespoke. Na jaki wydatek trzeba się przygotować za spodnie bawełniane?

Ja u Tadeusza Basia w Łodzi szyłem za 300 zł. W Warszawie niestety jest dużo drożej. Natomiast technicznie spodnie są dużo prostsze do uszycia niż marynarka, więc wielu nie-topowych krawców też sobie z tym powinno poradzić.

Posted
Godzinę temu, JakubAnderwald napisał:

300zl + materiał? Jaki koszt za materiał jeśli chciałbym jakieś "zwykłe" chino?

Dokładnie tak. Materiały (włączając bardzo dobre) na ebayu to grosze, jeśli tylko nie polujesz na specjalny kolor/rodzaj. Baś przekazał zakład następnemu krawcowi - https://pewienpan.pl - a ten chyba ma drożej, choć spodniarz został ten sam.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.