Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dignito - jesteśmy po to, by tworzyć historię

Dignito to polska marka, która wyróżnia się na rynku swoją bezkompromisową filozofią oraz indywidualnym podejściem do klienta. Wiemy, że każdy jest inny, dlatego oferowane przez nas produkty są unikalne i różnorodne. Charakteryzują się tradycyjnym stylem, który sprawi, że każdy miłośnik klasycznej męskiej elegancji znajdzie tu coś dla siebie. Tworzymy markę, której głównym celem jest odejście od utartych schematów sprzedaży. Nie oferujemy zwykłych produktów, jakich wiele na rynku odzieżowym - każda prezentowana rzecz to unikalne dzieło, z którego jesteśmy dumni.

 

grafika_1v.thumb.jpg.747bbc3ea0098370f7c0e75bc65799a7.jpg

     Jako marka stawiamy jakość na pierwszym miejscu dlatego współpracujemy z manufakturą, która ma ponad 50 lat doświadczenia w produkcji akcesoriów takich jak krawaty, poszetki czy szaliki. Wierzymy, że ich doświadczenie i obszerna wiedza jest gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez Dignito produktów.

 

Stylowe dodatki, które zachwycają

     Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie z łatwością można odnaleźć wszystko to, co niezbędne do zbudowania własnego, niepowtarzalnego wizerunku. Wyjątkowe dodatki, które wyróżniają się ponadczasową stylistyką to coś, co może odmienić każdy strój. Jedwabne poszetki, luksusowe krawaty, miękkie szale czy wyjątkowe koszule szyte na miarę stanowią podstawę wyposażenia eleganckiego mężczyzny. Wszystkie oferowane przez nas produkty nawiązują do klasycznych wzorów i dlatego charakteryzują się nieprzemijającym urokiem, który zachwyci nawet najbardziej wymagających.

SAX_5567_970x500.jpg.88749c888f57eb0e10bf385b39792f12.jpg

 

Dołącz do nas i stań się częścią czegoś wyjątkowego

     Marka Dignito to synonim jakości oraz indywidualnego stylu. Nasza metka to gwarancja bezkonkurencyjności w każdym calu. Ale naszym celem nie jest jedynie oferowanie wyjątkowych i niepowtarzalnych dodatków. Za każdym produktem stoi osobna opowieść, która wraz z przejściem w Twoje ręce zyskuje nowe rozdziały. Nie prowadzimy sezonowych wyprzedaży, ponieważ jesteśmy przekonani, że jakość to wartość nie do przecenienia. Najważniejsze jest to, że Dignito to nie tylko sklep - w tym miejscu piszemy wyjątkową historię, której częścią możesz stać się właśnie Ty.

970x500.jpg.36cb755aac8178477a2be2661c18c7fe.jpg

 

Dignito - oficjalny partner stowarzyszenia BWB

Z okazji wstąpienia do grona oficjalnych partnerów stowarzyszenia dla wszystkich użytkowników forum przygotowaliśmy stały kod rabatowy: butwbutonierce2019 umożliwiający otrzymanie 5% zniżki na produkty w naszym sklepie, który będzie aktywny od 13.05.19 do odwołania. Należy wpisać go na poziomie koszyka. Kodu nie można łączyć z innymi kodami/promocjami obowiązującymi aktualnie w sklepie (system zawsze wybierze najkorzystniejszą opcję rabatową dla kupującego i odrzuci wszystkie inne).

W tym miejscu chcemy również podkreślić, że w zamian za zapisanie się na nasz newsletter otrzymacie jednorazowy indywidualny kod rabatowy dzięki któremu swoje pierwsze zakupy w naszym sklepie będziecie mogli zrobić o 13% taniej 💪🔥🥂.

481088922_SAX_5528970x500.jpg.dc57e068462ad05afa989e2f684f0a4c.jpg

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Dosłownie przed chwilą na stronie pojawiły się nowe poszetki i kilka krawatów o klasycznym wzorze "polka dot".

Dodatkowo uzupełniliśmy najczęściej kupowane krawaty z grenadyny.

Przydatne linki ;):

1) Nowości <SPRAWDŹ>  💪

2) Krawaty z Grenadyny <SPRAWDŹ>   🥂

Jeśli z jakiegoś powodu nie znalazłeś nic dla siebie daj mi proszę znać poprzez PM czego dokładnie szukasz a być może będę w stanie pomóc :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

SAX_5548_970x500.jpg.8f2ff9f6b5b040f6babdb16163c07382.jpg

 

🏷️Oferta Specjalna - Od piątku w naszym sklepie macie możliwość otrzymania poszetki w 🎁 prezencie i to bez żadnego "haczyka".

Co trzeba zrobić? Wystarczy dodać do koszyka 3 poszetki, które się wam spodobały i zapłacić za dwie z nich (system automatycznie sprawi, że najtańsza będzie za okrągłe 0zł).

Oferta jest ograniczona czasowo a i same poszetki występują w dość limitowanych ilościach/wzór więc rekomendujemy kliknąć w link poniżej lub grafikę powyżej i od razu uzupełnić swoją kolekcję o unikatowe egzemplarze 🥂 

🔥🔥🔥 dignito.pl/poszetki 🔥🔥🔥

Jeśli chcecie dowiadywać się o tego typu promocjach jako pierwsi, to zapraszam do zapisania się na newsletter :).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

BanerFB.jpg.ead8639f622a695bc6d1850e08052354.jpg

Szanowni Forumowicze, pragnę przypomnieć iż oferta gdzie zupełnie za darmo możecie "zgarnąć" jedną z naszych poszetek będzie trwała jeszcze tylko kilka dni - do końca miesiąca jeśli mam być bardziej precyzyjny. Przy okazji pojawiły się nowe wzory poszetek i chyba nie skłamię jeśli napiszę, że wybór jest ogromny :)!

Szczegóły dwa posty powyżej lub po kliknięciu w link 💪.

https://tiny.pl/t581n

Uzupełniliśmy również kilka tak zwanych bestseller'ów jeśli chodzi o grenadyny i oczywiście czekamy na więcej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Szanowni od dłuższego już czasu jesteśmy dostępni stacjonarnie. Do tej poro była to tylko Warszawa. Jednak od początku października 2019 zapraszamy was do dwóch nowych lokalizacji znajdujących się we Wrocławiu i Bydgoszczy. Wszystkie adresy gdzie bez zobowiązań możecie sobie pomacać 😅... nasze produkty dostępne poniżej. Zapraszam :)!

WROCŁAW:

71964733_534122220746894_8741332202068901888_n.jpg.3139e4b5ee9a1e9603598562e85d0641.jpg

BYDGOSZCZ: 

72657839_488283675094403_1937057746876628992_n.jpg.349be5f90264142cda0ec6bb2d4ff384.jpg

WARSZAWA:

71203041_2542811369281284_2910474043989688320_n(1).jpg.0566e26b414b906ceacd61ad48abd55b.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że swojego czasu mój kanał na YT trafił do działu z humorem i w sumie cieszę się, że ktoś (kilku ktosiów) miał lepszy dzień moim kosztem - cała przyjemność po mojej stronie.

Do sedna, nagrałem ostatnio materiał, który dobitnie wyjaśnia moje podejście do rabatów i przecen. Dlatego jeśli kiedykolwiek czekałeś na magiczne -XY%, to już możesz przestać i po prostu kupić, to co Ci się podoba TU i TERAZ. Możesz być również spokojny, lepszej okazji niż TERAZ nigdy nie będzie ;).

Zapraszam na film: https://tiny.pl/tlh8l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cineos napisał:

Co do końcówki filmu. 

Może zapytaj wprost @Miler Spirits&Style @4inHand @poszetka.com @Benevento @ZackRoman.com

Ciekawy jestem ich zdania. Uważasz, że nie szanują klientów? A czy przypadkiem nie mają większej bazy niż ty?

Hej, dzięki za komentarz, to co uważam można znaleźć w materiale. W odpowiedzi na drugie pytanie - być może mają ale jak to się ma do kwestii przecen :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, WojKow napisał:

Generalnie popieram ideę, ale chciałem zapytać o jedną rzecz - jak się to ma do działu Outlet na pańskiej stronie?

Słuszna uwaga - oczywiście świadomie ten dział tam się znajduje ale nie ma on nic wspólnego z przecenami. Nie do końca tylko wiem dlaczego część towarów faktycznie jest przeceniona a pozostała część nie - zaraz to sprawdzę i naprawię. Dziękuję za zwrócenie uwagi bo system sklepowy spłatał mi jakiegoś figla :).

Edit:

Outlet (Obowiązuje) usuń z tej promocji
Promocja trwa od 2016-03-05 do odwołania (błędy młodości - nie ustawiłem daty zakończenia).

 

@WojKow

Za wskazanie błędu chętnie się odwdzięczę, zainteresowany? Proszę napisz wiadomość prywatną na forum lub maila na info@dignito.pl i proszę nie "panujmy" sobie, oki :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Koval napisał:

@Dignito,

zaintrygowałeś mnie, więc obejrzałem twój 'manifest'.

Moją pierwszą myślą było (bez złośliwości -zachowując retorykę filmu) - Ktoś tu nie szanuje mojego czasu...

Chcesz przez to powiedzieć, że tak łatwo się Tobą manipuluje :)? Jakiś tam facet wrzuca "manifest" jak to określiłeś a Ty najpierw tracisz czas na oglądanie a potem na komentarz :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od jakiegoś czasu na wakacjach, mam w końcu trochę wolnego czasu więc obejrzałem ten filmik od początku do końca... Nie robicie wyprzedaży? OK, taką macie politykę, ostatnio robi się to całkiem modne. Nie rozumiem natomiast dlaczego jest to taki powód do dumy.

Taka osobista refleksja - kiedyś, kiedy miałem jeszcze o wiele mniej doświadczenia z tak zwaną klasyczną męską elegancją, dałem się wielokrotnie za sprawą forum namówić na zakupy w „sartorialnych” „uczciwych” brandach (sporo made in Poland i spora część nie robi przecen albo robi je rzadko). Większość tych zakupów okazała się rozczarowaniem (za wyjątkiem jednej krawatowej firmy która niestety z końcem tego roku przestaje istnieć). Od pewnego czasu zamawiam głównie bespoke, ale również kupuję RTW, głównie w tych strasznych „niesartorialnych”, „mainstreamowych”, brytyjskich markach np. Alan Paine, Turnbull & Asser, New & Lingwood, Crockett & Jones, John Smedley... To co łączy te firmy to zadowalająca mnie jakość oraz... wyprzedaże kilka razy w roku. Kupuję produkty zarówno na wyprzedażach jak i w cenach regularnych... i wcale nie czuję się „frajerem” kiedy kupię rzecz która za pół roku czy za rok będzie trochę tańsza. Nie uważam że te firmy mają nieuczciwe podejście do klienta, co sugerujesz w swoim filmie. Robią świetne produkty w wysokich cenach, ale uważam że ceny są adekwatne do jakości. To że raz na jakiś czas część asortymentu można kupić taniej traktuję jako miły bonus. Robienie lub nie wyprzedaży nie jest dla mnie żadnym atutem firmy i powodem do dumy, liczy się produkt.

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Koval napisał:

Nie 'Jakiś tam facet', ale kolega z forum.

Z szacunku, zanim wydałem osąd - zapoznałem się z całością przekazu.

Uwaga nie dotyczyła treści, a formy/czasu.

Teraz manipulujesz.

Wszystkiego najlepszego. EOT

A to bardzo przepraszam - za kolegę z forum szanuję :)!

@Koval co byś dodał/zmienił abyś następnym razem nie tracił czasu tylko przyjemnie go spędzał przy moim filmie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Zajac Poziomka napisał:

Jestem od jakiegoś czasu na wakacjach, mam w końcu trochę wolnego czasu więc obejrzałem ten filmik od początku do końca... Nie robicie wyprzedaży? OK, taką macie politykę, ostatnio robi się to całkiem modne. Nie rozumiem natomiast dlaczego jest to taki powód do dumy.

Taka osobista refleksja - kiedyś, kiedy miałem jeszcze o wiele mniej doświadczenia z tak zwaną klasyczną męską elegancją, dałem się wielokrotnie za sprawą forum namówić na zakupy w „sartorialnych” „uczciwych” brandach (sporo made in Poland i spora część nie robi przecen albo robi je rzadko). Większość tych zakupów okazała się rozczarowaniem (za wyjątkiem jednej krawatowej firmy która niestety z końcem tego roku przestaje istnieć). Od pewnego czasu zamawiam głównie bespoke, ale również kupuję RTW, głównie w tych strasznych „niesartorialnych”, „mainstreamowych”, brytyjskich markach np. Alan Paine, Turnbull & Asser, New & Lingwood, Crockett & Jones, John Smedley... To co łączy te firmy to zadowalająca mnie jakość oraz... wyprzedaże kilka razy w roku. Kupuję produkty zarówno na wyprzedażach jak i w cenach regularnych... i wcale nie czuję się „frajerem” kiedy kupię rzecz która za pół roku czy za rok będzie trochę tańsza. Nie uważam że te firmy mają nieuczciwe podejście do klienta, co sugerujesz w swoim filmie. Robią świetne produkty w wysokich cenach, ale uważam że ceny są adekwatne do jakości. To że raz na jakiś czas część asortymentu można kupić taniej traktuję jako miły bonus. Robienie lub nie wyprzedaży nie jest dla mnie żadnym atutem firmy i powodem do dumy, liczy się produkt.

Wow - bardzo konstruktywna wypowiedź. Film jest pewną formą wyrażenia emocji i zdania na dany temat. Pewne zwroty jak przytoczony "frajer" zostały użyte świadomie. Chciałem poruszyć klockiem domina i zobaczyć co się stanie. Czy było warto? Tak, choćby dla przeczytania takiej wypowiedzi jak Twoja. W większości kwestii masz rację. Czy modne? Ja to robię od wielu lat więc chyba mogę się nazwać prekursorem ;). Wiadomo dobre praktyki się kopiuje ale nie mam z tym problemu, niech mnie naśladują ;].

Ja nie robię wyprzedaży i kwestionuję ogólnie przyjęte praktyki handlowe. Dlaczego? Bo mogę. Bo uważam, że tak trzeba. To dość subiektywne.

W punkt stwierdzenie "liczy się produkt". Wspominasz o jednej marce gdzie jakość Cię zadowalała. To mega pochlebna opinia, chcę abyś tak mówił również o Dignito. Rozumiem jednak, że miałeś do czynienia z moimi akcesoriami i nie spełniły Twoich oczekiwań? Napisz mi proszę co powinienem poprawić abyś zmienił zdanie - na forum, PM lub na maila (jak wolisz). Z góry dziękuję!

Na koniec dodam, że nie jest to powód do dumy tylko standard i jeden z fundamentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dignito - jak to działa, że nie robicie przecen, ale jednak za zapisanie się do newstellera dajecie zniżke? "13% rabatu na pierwsze zakupy." - czy to nie jest przyjęta praktyka handlowa?

Żeby nie było nieporozumień - na razie pytam, aby zrozumieć waszą politykę, w żaden sposób jeszcze nie oceniam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dignito napisał:

Wspominasz o jednej marce gdzie jakość Cię zadowalała. To mega pochlebna opinia, chcę abyś tak mówił również o Dignito. Rozumiem jednak, że miałeś do czynienia z moimi akcesoriami i nie spełniły Twoich oczekiwań? Napisz mi proszę co powinienem poprawić abyś zmienił zdanie - na forum, PM lub na maila (jak wolisz). Z góry dziękuję!

Z Waszymi akcesoriami nie miałem do czynienia - z tego prostego powodu, że w Waszej ofercie nie znajduję nic dla siebie. Krawaty macie szerokości 8,2 cm i długości 148-150 cm, podczas gdy ja noszę o szerokości 8,5 - 9cm i długości 142-145 cm. Jeżeli chodzi o poszetki to niespecjalnie podobają mi się Wasze wzory (dla porównania - bardzo lubię Rampley&Co, przepiękne poszetki robi też np. Rumisu), no i Wasze są dosyć małe - 33x33cm zamiast preferowanych przeze mnie 42x42cm. Szelek nie noszę.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, pmichal napisał:

@Dignito - jak to działa, że nie robicie przecen, ale jednak za zapisanie się do newstellera dajecie zniżke? "13% rabatu na pierwsze zakupy." - czy to nie jest przyjęta praktyka handlowa?

Żeby nie było nieporozumień - na razie pytam, aby zrozumieć waszą politykę, w żaden sposób jeszcze nie oceniam.

To dość proste - w zamian za pozyskanie Twojego adresu email "płacę" rabatem 13%. Wysokość rabatu jest bezpośrednio połączona z moją datą urodzin (13.08) i chcę, aby ta liczba była szczęśliwą również dla innych Jak widzisz nie ma tu jakiejś wyższej pracy z arkuszem exel tylko kaprys zdecydował o tej a nie innej wysokości %%. Rabat obowiązuje jednorazowo na całą ofertę a nie jej wybrane elementy więc nie ma znaczenia czy dodajesz do koszyka coś absolutnie nowego (2 dni  w ofercie) czy starszego (2 lata w ofercie). Z rabatu za zapisanie się może skorzystać KAŻDY w KAŻDEJ chwili a nie tylko ten, który wyczekał czy akurat trafił.

Zwróć również uwagę, że rabatu udzielam za konkretną czynność, którą musisz dla mnie wykonać a nie na zasadzie wyprzedania "zbuków" magazynowych. Dlatego w mojej ocenie jest to forma nagrody/podziękowania za konkretną czynność do której chcę kogoś przekonać.

Teraz nieco klarowniej :)? W razie jak byś chciał nieco zgłębić moje podejście, to zapraszam do obejrzenia tego filmu: https://tiny.pl/tlmtz

Oczywiście kontrowersyjny tytuł i teoria ale to chyba nie powinno już szokować po obejrzeniu filmu o przecenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zajac Poziomka napisał:

Z Waszymi akcesoriami nie miałem do czynienia - z tego prostego powodu, że w Waszej ofercie nie znajduję nic dla siebie. Krawaty macie szerokości 8,2 cm i długości 148-150 cm, podczas gdy ja noszę o szerokości 8,5 - 9cm i długości 142-145 cm. Jeżeli chodzi o poszetki to niespecjalnie podobają mi się Wasze wzory (dla porównania - bardzo lubię Rampley&Co, przepiękne poszetki robi też np. Rumisu), no i Wasze są dosyć małe - 33x33cm zamiast preferowanych przeze mnie 42x42cm. Szelek nie noszę.

Cenne uwagi, za chwilę (przyszły tydzień) będą krawaty o szerokości 8.5cm i od tego momentu sukcesywnie wszystkie będą wymieniane na taką szerokość. Poszetki od przyszłego roku planujemy w rozmiarze 38x38, 40x40 lub 42x42 - się okaże po przetestowaniu próbek. Co do wzornictwa to już kwestia indywidualna ale dziękuję za skierowanie mojej uwagi na te dwie firmy (Rumisu nie znałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1569361284.jpg.8bfbc66e73a966cc359a340b0b769ec5.jpg

 

Dosłownie przed chwilą w sklepie pojawiły się nowe krawaty w limitowanej ilości/wzór. Poza wizualnym aspektem kolekcji zmianie uległ również kształt stosowanego wkładu co przełożyło się bezpośrednio na zmianę szerokości krawata ze standardowego do tej pory 8,2cm na 8,5cm (nowy standard). Dzięki tej operacji krawat nie tylko zyskał nową szerokość ale przede wszystkim "wolniej" się zbiega ku górze dzięki czemu mamy możliwość otrzymania pełniejszego węzła oraz genialnie wyglądającej łezki 💎

Dodatkowo uzupełniliśmy najczęściej kupowane krawaty z grenadyny :).

Oczywiście nie wierzcie mi na słowo i sami sprawdźcie w praktyce 👌.

Przydatne linki:

1) Nowości <SPRAWDŹ>  💪

2) Krawaty z Grenadyny <SPRAWDŹ>   🥂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dignito.Michał changed the title to Dignito - Manufactured With Passion

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.