Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, pablocito napisał:

Obiecuję i czekam na fajną promkę w rocznicę Pogromu Kieleckiego, albo masakry w Srebrenicy. Może wtedy się na coś skuszę.

4 Lipca to też Dzień Niepodległości w USA a nie tylko pogrom Kielecki więc pytanie czy szklanka do połowy pełna czy pusta? Masakra w Srebrenicy to też lipiec. W związku z powyższym zaczynam nabierać przekonania, że tu nie chodzi o tę czy inną datę tylko coś bardziej prozaicznego więc zapytam w prost. Czy chodzi o to, że nie stać Cię na moje akcesoria pomimo 20% rabatu? Chciałbym dojść do realnego powodu Twojego zachowania dlatego pytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przedstawić jak cała sytuacja wygląda z perspektywy postronnego obserwatora. Rabat w tym konkretnym dniu i z takim konkretnym kodem skojarzył się komuś z przykrą rocznicą i zostało to skomentowane. Nie mam pojęcia czy faktycznie miałeś na myśli tę rocznicę, czy np. chodziło bardziej o przysłowiową "pechową trzynastkę" (ja osobiście sądzę że to drugie). Zamiast wyjaśnić sytuację, po raz kolejny w nieelegancki sposób odnosisz się do innych użytkowników forum. 

PS. Motywem napisania tego posta nie jest chęć uzyskania rabatu. 

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, blekit napisał:

Postaram się przedstawić jak cała sytuacja wygląda z perspektywy postronnego obserwatora. Rabat w tym konkretnym dniu i z takim konkretnym kodem skojarzył się komuś z przykrą rocznicą i zostało to skomentowane. Nie mam pojęcia czy faktycznie miałeś na myśli tę rocznicę, czy np. chodziło bardziej o przysłowiową "pechową trzynastkę" (ja osobiście sądzę że to drugie). Zamiast wyjaśnić sytuację, po raz kolejny w nieelegancki sposób odnosisz się do innych użytkowników forum. 

PS. Motywem napisania tego posta nie jest chęć uzyskania rabatu. 

Zdecydowanie "lucky 13" więc intuicja Cię nie zawiodła :). W ramach samodoskonalenia się chciałem dopytać w którym momencie Twoim zdaniem nieelegancko odniosłem się do innego użytkownika forum :)? Warto uczyć się na błędach ale trzeba wiedzieć, że się je popełnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, blekit napisał:

Sugerowanie, że kogoś nie stać na Twoje produkty bez rabatu albo twierdzenie, że nie posiadając ich nie miał do czynienia z "genialnymi" akcesoriami jest według mnie modelowym przykładem.

Nie sugeruję, po prostu zapytałem czy o to chodzi (jako jedna z opcji). Jestem daleki od zaglądania komuś do budżetu. Zapytałem grzecznie czy o to chodzi czy może coś innego. Nie widzę w tym niczego niegrzecznego.

"genialnymi akcesoriami" - stwierdzenie faktu, też nie jest czymś niegrzecznym tylko suchym pozbawionym emocji stwierdzeniem.

Tak czy inaczej dziękuję, że mi to wyjaśniłeś bo serio bałem się, że jestem niemiły dla ludzi a jednak jest wszystko oki. Mówimy bardziej o Twoim subiektywnym odbiorze moich komunikatów - z tym nie dyskutuję i nie mam na to wpływu co sobie pomyślałeś czytając to czy tamto. Nie mam też wpływu na interpretację lub ewentualne czytanie ze zrozumieniem czy inne czynniki, które mogły wpłynąć na takie a nie inny osąd i odbiór moich wypowiedzi :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz też posłużę się pozbawionym emocji stwierdzeniem faktu - krawaty Dignito są przeciętne - na poziomie tych oferowanych przez Poszetkę albo Miler Menswear. To co proponowało nieodżałowane Embassy of Elegance było o niebo lepsze.

Zaczynam nabierać przekonania, że tu nie chodzi o chęć nauki na błędach, a o coś bardziej prozaicznego, więc zapytam wprost. Czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak pytanie sugerujące, czy ten etap edukacji Cię ominął? Zaznaczę przy tym, że jestem daleki od oceny czyjejś inteligencji i kultury osobistej. 

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, blekit napisał:

To ja teraz też posłużę się pozbawionym emocji stwierdzeniem faktu - krawaty Dignito są przeciętne - na poziomie tych oferowanych przez Poszetkę albo Miler Menswear. To co proponowało nieodżałowane Embassy of Elegance było o niebo lepsze.

Zaczynam nabierać przekonania, że tu nie chodzi o chęć nauki na błędach, a o coś bardziej prozaicznego, więc zapytam wprost. Czy słyszałeś kiedyś o czymś takim jak pytanie sugerujące, czy ten etap edukacji Cię ominął? Zaznaczę przy tym, że jestem daleki od oceny czyjejś inteligencji i kultury osobistej. 

Widzisz, masz doświadczenia z krawatami z przed dobrych 3-4 lat. Od tamtego czasu dużo się zmieniło o czym w swojej recenzji pisał na przykład @phantomo ile dobrze pamiętam, który ma porównanie z EoE. Od czasu kiedy używałeś krawata Dignito wiele się zmieniło. Rozmiar był 8.0 teraz jest 8.5. Wypełnienie zostało dopracowane czyli wełniane wkłady o gramaturze pasującej do warstwy wierzchniej. Zmieniliśmy też samą konstrukcję "krój" krawata. Dodatkowo poprawiliśmy symetrię wzorów bo były uwagi w tym temacie. Mógłbym wysłać Ci totalnie za free krawat do testów ale obawiam się, że recenzja nie będzie obiektywna po tej naszej dzisiejszej wymianie myśli w temacie. Poza tym darmowa próbka może nieść za sobą jakiś dług wdzięczności więc w drugą stronę wpłynie na recenzję. Dlatego tego nie zrobię. Oczywiście z powodzeniem możesz dokonać zakupu i zmotywowany wydatkiem będziesz chciał "zjechać" produkt o ile faktycznie będą ku temu podstawy. Up to You MR :).

Niestety nie miałem styczności z EoE w sensie produktu fizycznego ale rozumiem, że było to na poziomie, który uznajesz za high-end z czym nie mam zamiaru dyskutować. Zresztą trudno z subiektywną opinią dyskutować w tym czy każdym innym tematem.

W odniesieniu do drugiej części wypowiedzi. Pytanie nie sugeruje odpowiedzi tylko jest pytaniem więc pseudo psychologii nie uprawiajmy bo dojdę do pewnie mylnego wniosku, że "uderz w stół a nożyce się odezwą" w kwestiach pieniędzy. Wiesz to trochę tak - tu się do czegoś przyznam - wiele osób tutaj, to po prostu teoretycy próbujący przedstawić swoje zdanie w taki sposób, aby reszta odbierała je jako pewnego rodzaju fakt/prawdę z którą się nie dyskutuje. Z drugiej strony jest tu mnóstwo osób, które nigdy nie napisały komentarza ani PM a kody poszły w dosłownie 3min a akcesoria są już w drodze do mam nadzieję zadowolonych klientów (to się okaże czy nie będzie zwrotów bo każdy ma do tego prawdo).

Wracając do sedna cała sytuacja to trochę "make a move or loose a chance". Można to zjawisko zobrazować tak - kiedy jeden się śmiał, że rocznica taka czy inna, drugi wpisywał kod przed dokonaniem płatności, aby mu o parę stów obcięło koszyk (tak nikt nie kupił tylko 1 produktu zwykle były to 2 albo 3). Wiadomo, że jest tu trochę trzepiących pianę dla zasady (NIE mówię o Tobie - chcę aby to było jasne) takich co to myślą sobie, że mają prawo dać komuś kuksańca czy pstryczka a ten ma go przyjąć na klatę bo zaraz zostanie nazwany "chamem" czy "prostakiem". Ja się na takie zachowanie nie zgadzam, zwłaszcza w moim temacie. Dlatego w ogóle ciągnę tą dyskusję zamiast ignorować wypowiedzi. Wiadomo, że każdy kij ma dwa końce i część czytelników uza "co za pacan nie kupię nic od niego nigdy" ale przynajmniej drugie tyle powie "fajnie, że ktoś to wszystko wreszcie głośno powiedział" i Ci być może zdecydują się na zakup o ile wzór/kolor będzie im odpowiadała.

Na koniec dodam, że nie jestem zupą pomidorową, nie każdy musi mnie lubić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie dalej widzę sporo krawatów o specyfikacji, która odpowiada temu, który miałem. Nowsze mają lepsze parametry, z recenzjami nie będę się kłócił bez osobistych doświadczeń. Samemu żadnej nie mam i nie miałem zamiaru przeprowadzać (z wielu powodów, również niezwiązanych z dzisiejszą dyskusją). 

Jeżeli twierdzisz, że nie ma pytań, które sugerują odpowiedzi, to myślę że nie ma o czym dalej dyskutować. Myślę też że optymistycznie szacujesz podział reakcji jakie wywołują Twoje wypowiedzi w tym temacie. Ale to Twój biznes i Twoja sprawa jak go promujesz i prowadzisz. Z mojej strony to już koniec, nie będę więcej zaśmiecał Ci firmowego wątku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dosłownie kilka minut temu pojawiła się nowa kolekcja dlatego zapraszam do zerknięcia na naszą stronę:

💎 Dignito Manufactured With Passion 💎

Poniżej kilka słów o tym co nowego:

Kolekcja krawatów jak na DIGNITO przystało jest bardzo charakterystyczna chociaż po tylu sezonach raczej bardziej będzie pasowało napisać "bardzo nasza" ;)

Konsekwentnie jeśli chodzi o linię Luxury (limitowane serie) od wielu lat idziemy w stronę wzorów i kolorów bo jak mało kto wiemy, że krawat pełni nie tylko rolę ozdobną (wnosi wzór i kolor do stylizacji) ale przede wszystkim jest jednym z tych elementów dzięki któremu możemy wyrazić siebie (swój charakter i poczucie estetyki/stylu).

Poszetki, to totalne szaleństwo ale co ja tam będę pisał - sam zobacz ;)

Poszetki_Dignito23.thumb.jpg.c63f07ae91c0aa5a815ec098fcf90e4b.jpg

Oczywiście przy okazji dodania nowej kolekcji zostały uzupełnione wybrane modele szelek oraz dodane nowe wzory, które będą na stałe w ofercie marki. Podobnie jeśli chodzi o krawaty z linii Classic, które są elementem oferty basic (oferta jest podzielona na limitowane serie oraz część stałą czyli tak zwane basic).

 

Jak by tego było mało, to dla pierwszych kilku osób które do mnie napiszą PM na forum mam miłą niespodziankę.

Jaką? No cóż "zaryzykuj" i wyślij PM z listą rzeczy które wpadły Ci w oko i niech dzieje się magia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Cześć i czołem przybywam do Was dziś z informacją o zbliżającym się evencie. Do sedna:
 
Cała Warszawa i okolice - widzimy się 31.08.23 w Elektrowni Powiśle.
 
 
Dlaczego akurat o tym piszę?
 
Ponieważ będę miał tam swoje 5min jeśli chodzi o tematykę bliską nam wszystkim czyli "klasyczna męska elegancja"
 
Motywem przewodnim mojej "pogadanki" będą akcesoria (wiem wiem spore zaskoczenie).
Jeśli chcecie fajnie spędzić czas i pogadać o "męskich sprawach" to zaklepujcie miejsce (ilość ograniczona a link do rezerwacji powyżej).
 
Mens-chillout-cover-photo-31_08.thumb.jpg.cdc5f812631b5d00dcb9d1f0cbfeb979.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Szanowni - połączyliśmy siły z Tailors Club oraz Warszawską Izbą Lordów a z naszych połączonych mocy powstał taki oto pakiet:

https://allegro.pl/oferta/stylowy-pakiet-dla-wosp-od-tailors-club-dignito-i-warszawskiej-izby-lordow-15064696372?fbclid=IwAR0L2gqljy3GIiutZLhLxWHJi6-HhE8-yTK6q_GydD7y9L2wIuTjvrlBDRU

Zapraszam do licytowania zwłaszcza Warszawa i okolice oraz tych co bywają w Warszawie.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.