Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Żorż Ponimirski napisał:

Czasem marketing może szwankować, ale niektóre wzory brałbym jak rolnik szynkę...czy jakoś tak.

Dobre :)! Jednak Ci którzy znają mnie osobiście lub z wypowiedzi na forum wiedzą, że nie uprawiam zbytnio marketingu ponad ten "let the product speak for itself". Problemem mojego marketingowego planu jest to, że przy pierwszym zakupie musisz mi zaufać. Oh WAIT! Nie musisz bo jak produkt nie spełni oczekiwań to można go odesłać i odzyskać pieniądze :).

Wracając do sedna - nie staram się być neutralny/obojętny. Również poprawność polityczna (pozornie tak zdrowa dla biznesu) jest mi obca. Generalnie wychodzę z założenia: 8b0ec7a948668d83510c56bf8ec01b9b--graphic-design-humor-layout-inspiration.jpg.deddd7d125bed90b72208a83c4d10d73.jpg

Swoją drogą co sprawia, że jeszcze nie szarpnąłeś choćby jednego kąska z tej przeuroczej szyneczki Żorżu :)? Daj znać gdzie Ci wygodniej w temacie lub poprzez wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Dignito napisał:

...Problemem mojego marketingowego planu jest to, że przy pierwszym zakupie musisz mi zaufać. Oh WAIT! Nie musisz bo jak produkt nie spełni oczekiwań to można go odesłać i odzyskać pieniądze :).

Oh, WAIT! zupełnie jak w H&M, Zarze czy tam innym Pepco... :twisted:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dignito napisał:

Swoją drogą co sprawia, że jeszcze nie szarpnąłeś choćby jednego kąska z tej przeuroczej szyneczki Żorżu :)? Daj znać gdzie Ci wygodniej w temacie lub poprzez wiadomość prywatną.

Proza życia - nie mieszkam w Polsce i produkty lokalnych firm najczęściej kupuję około dat moich przyjazdów do rodziny. Pierwszy krawat Poszetki znalazłem z drugiej ręki na amerykańskim eBayu, pierwszy krawat EoE kupiłem jak firma się już zlikwidowała, a na Twoje jeszcze nie przyszedł czas. Długo sam kombinowałem co jest dla mnie lepsze i kupiłem wiele krawatów różnych firm z drugiej ręki na licytacjach, z których zdecydowaną większość odsprzedałem, także mam teraz około 10 najlepszych moim zdaniem. Przyjdzie czas i na Dignito, bo wzory i kolory są bardzo "grube". To co mnie lekko odstrasza to 1) cena - taką w przypadku EoE każdy uzasadniał wyrobioną marką i perfekcyjnym wykonaniem, Twoja marka musi, wydaje mi się, popracować jeszcze nad takim rozgłosem - czego Ci życzę.

2) szerokość na końcu. 8.2 cm grenadyny i 8.5 jedwab luxury to taka średnia krajowa. 9+ cm prezentuje się zupełnie inaczej zwłaszcza na kimś kto nosi marynarki 52 i szersze.

Planujesz Ancient Madder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Żorż Ponimirski napisał:

Przyjdzie czas i na Dignito, bo wzory i kolory są bardzo "grube". To co mnie lekko odstrasza to 1) cena 

Z tego, co wiem cenę uzasadnia chęć uzyskania symetrii wzoru na krawacie - wiadomo, ze chcąc ja uzyskać, trzeba poświecić na krawat trochę więcej materiału. Cena oczywiście nie jest niska, natomiast z autopsji potwierdzam, ze krawaty z tej nowej kolekcji są jej warte, tym bardziej, ze niestety firm, produkujących dobre krawaty (myśle tu o Polsce) jest coraz mniej. Nie ma wyjścia, trzeba kibicować Dignito.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, phantom napisał:

Z tego, co wiem cenę uzasadnia chęć uzyskania symetrii wzoru na krawacie - wiadomo, ze chcąc ja uzyskać, trzeba poświecić na krawat trochę więcej materiału. 

I to jest argument, ale dowiaduję się go od Ciebie. @Dignito - może warto to wyłożyć jak kawa na ławę na stronie internetowej jakimś "boldem"? ;) Ludzie tacy jak ja lubią wiedzieć za co się dopłaca - później można opowiadać ciekawe historie koleżankom w pracy ;) Po drugie te szerokości. @phantom - skoro i tak już jesteś królikiem doświadczalnym to czy wrzucisz zdjęcie krawata na Tobie z rozpiętą marynarką i np. na porównania dowolny EoE z tym samym zestawem koszula/marynarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Koval napisał:

Oh, WAIT! zupełnie jak w H&M, Zarze czy tam innym Pepco... :twisted:

Przepraszam za ociupinkę bezczelności z mojej strony ale chciałem zauważyć, że NIE jest to temat o sklepach w których robisz odzieżowe zakupy tylko wątek Dignito - uprzejmie proszę nie robić offtopicu :). Z góry dziękuję za zrozumienie :)!

 

8 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

Proza życia - nie mieszkam w Polsce i produkty lokalnych firm najczęściej kupuję około dat moich przyjazdów do rodziny. Pierwszy krawat Poszetki znalazłem z drugiej ręki na amerykańskim eBayu, pierwszy krawat EoE kupiłem jak firma się już zlikwidowała, a na Twoje jeszcze nie przyszedł czas. Długo sam kombinowałem co jest dla mnie lepsze i kupiłem wiele krawatów różnych firm z drugiej ręki na licytacjach, z których zdecydowaną większość odsprzedałem, także mam teraz około 10 najlepszych moim zdaniem. Przyjdzie czas i na Dignito, bo wzory i kolory są bardzo "grube". To co mnie lekko odstrasza to 1) cena - taką w przypadku EoE każdy uzasadniał wyrobioną marką i perfekcyjnym wykonaniem, Twoja marka musi, wydaje mi się, popracować jeszcze nad takim rozgłosem - czego Ci życzę.

2) szerokość na końcu. 8.2 cm grenadyny i 8.5 jedwab luxury to taka średnia krajowa. 9+ cm prezentuje się zupełnie inaczej zwłaszcza na kimś kto nosi marynarki 52 i szersze.

Planujesz Ancient Madder?

 

Cena jest bardzo dobrze skalkulowana i wynika tylko i wyłącznie z jakości produktu oraz wykorzystanych materiałów ale na słowo mi przecież nie uwierzysz, prawda ;)? Mieszkasz za granicą, to nie jest problem - wysyłam wszędzie :). 8.5cm to nowy standard wszystkich krawatów więc jeśli gdzieś jest 8.2 to albo nie zmieniłem opisu (cały ja -.-') albo krawat pochodzi ze starszej kolekcji. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio miałem ogromną dostawę grenadyny, to będzie to pierwsze. Podrzuć link to sprawdzę. Dziękuję za trzymane kciuki, możesz chcesz mieć jednak małą cegiełkę w tym sukcesie, tu i teraz :D!?

9+cm powiadasz, być może od nowego roku rozważę na tę chwilę mam za mało sygnałów od stałych klientów abym znowu chciał ingerować w konstrukcję, wkłady, opakowania itp.

Prawda jest taka, że dopóki nie weźmiesz centymetra to nie będziesz wiedział czy masz 8.5 czy 9 i to tak serio serio :).

Ancient Madder nie planowałem i raczej w tym roku nie pojawią się ale 2021 jest realną datą.

8 godzin temu, phantom napisał:

Z tego, co wiem cenę uzasadnia chęć uzyskania symetrii wzoru na krawacie - wiadomo, ze chcąc ja uzyskać, trzeba poświecić na krawat trochę więcej materiału. Cena oczywiście nie jest niska, natomiast z autopsji potwierdzam, ze krawaty z tej nowej kolekcji są jej warte, tym bardziej, ze niestety firm, produkujących dobre krawaty (myśle tu o Polsce) jest coraz mniej. Nie ma wyjścia, trzeba kibicować Dignito.

Dokładnie tak, niestety pasowanie wzorów równa się większemu "odpadowi" materiału po uszyciu krawata więc dla przykładu inaczej kosztuje 2mb podzielone na 4 krawaty a inaczej 3mb podzielone na 4 krawaty (to przykład a nie realne zużycie jedwabiu). @Żorż Ponimirski jak oceniasz porównanie (zdjęcia phantoma)? Ten ode mnie jakiś taki bardziej 9cm niż 8.5cm choć obydwa niby 8.5cm ;)!?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dignito napisał:

 

@Żorż Ponimirski jak oceniasz porównanie (zdjęcia phantoma)? Ten ode mnie jakiś taki bardziej 9cm niż 8.5cm choć obydwa niby 8.5cm ;)!?

Wygląda bardzo dobrze! 8.2 zauważyłem w czerwonej regimentalnej grenadynie i trochę mnie to odstraszyło. 9 byłoby idealnie, mam Spacca Neapolis o takiej szerokości i ten krawat rządzi (z resztą mają bardzo odważne wzory jak u Ciebie). Polo Ralph Lauren robił kiedyś 10cm, też wypas, ale tam problemem była długość 142cm, czyli sporo za krótko jak dla mnie. Podsumowując, gdybym miał otworzyć koncert życzeń to byłoby 150x9, ale 148x8.5 jakoś przeżyję i kiedyś coś kupię, po prostu w tym sezonie zajęcia mi się wysypały i nie miałem na sobie krawata od marca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zaznaczam, to jest bardzo ważne, że nie znam się na krawatach, o których potrafię powiedzieć tylko tyle, czy mi się podobają, jak się wiążą, jak się noszą/zużywają i ewentualnie, jakie mam na ich temat wrażenia w porównaniu z innymi krawatami. Tyle. Po tym przydługim wstępie, przechodzę już do rzeczy.

Otóż zakupiłem krawat marki Dignito w następującym wydaniu https://www.dignito.pl/product-pol-603-Krawat-Jedwabny-Zielony-w-Geometryczne-Wzory.html

Bałem się odrobinę o kolor, ale finalnie ta zieleń jest, jak dla mnie, odpowiednio stonowana. Krawat oceniam pozytywnie, jest wykonany starannie, wzory są ładnie, symetrycznie i proporcjonalnie spasowane zarówno względem siebie, jak i kształtu całości i, co dla mnie ważne, łatwo się go wiąże. Uważam, że jest solidnym kandydatem do rozważenia zakupu, jeśli ktoś akurat ma chęć na odrobinę kolorowego, pstrokatego szaleństwa😉 Jeżeli chodzi o moje wrażenia z użytkowania, to produkt Dignito nie różni się od "markowej włoszczyzny" w przedziale cenowym około 100 euro za sztukę.

Krawat przychodzi estetycznie zapakowany (choć nie w pudełku) z dołączoną kartką/liścikiem podpisanym przez właściciela, w treści którego jednak jedna rzecz mnie razi, a mianowicie tekst o bezkonkurencyjności oferowanego produktu - umówmy się, że konkurencja jednak istnieje i ma także bardzo dużo do zaoferowania.

Ogólnie jednak, pomijając pompatyczność i bufonadę reklamy, jestem na tak👍😀

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, musa19 napisał:

Zaznaczam, to jest bardzo ważne, że nie znam się na krawatach, o których potrafię powiedzieć tylko tyle, czy mi się podobają, jak się wiążą, jak się noszą/zużywają i ewentualnie, jakie mam na ich temat wrażenia w porównaniu z innymi krawatami. Tyle. Po tym przydługim wstępie, przechodzę już do rzeczy.

Otóż zakupiłem krawat marki Dignito w następującym wydaniu https://www.dignito.pl/product-pol-603-Krawat-Jedwabny-Zielony-w-Geometryczne-Wzory.html

Bałem się odrobinę o kolor, ale finalnie ta zieleń jest, jak dla mnie, odpowiednio stonowana. Krawat oceniam pozytywnie, jest wykonany starannie, wzory są ładnie, symetrycznie i proporcjonalnie spasowane zarówno względem siebie, jak i kształtu całości i, co dla mnie ważne, łatwo się go wiąże. Uważam, że jest solidnym kandydatem do rozważenia zakupu, jeśli ktoś akurat ma chęć na odrobinę kolorowego, pstrokatego szaleństwa😉 Jeżeli chodzi o moje wrażenia z użytkowania, to produkt Dignito nie różni się od "markowej włoszczyzny" w przedziale cenowym około 100 euro za sztukę.

Krawat przychodzi estetycznie zapakowany (choć nie w pudełku) z dołączoną kartką/liścikiem podpisanym przez właściciela, w treści którego jednak jedna rzecz mnie razi, a mianowicie tekst o bezkonkurencyjności oferowanego produktu - umówmy się, że konkurencja jednak istnieje i ma także bardzo dużo do zaoferowania.

Ogólnie jednak, pomijając pompatyczność i bufonadę reklamy, jestem na tak👍😀

Pozdrawiam.

Cieszę się, że krawat przypadł do gustu i bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Z tym krawatem świetny zestaw tworzy ta poszetka (to tak na marginesie): https://www.dignito.pl/product-pol-581-Poszetka-Jedwabna-Arabska-Uczta.html

W temacie "pstrokatego szaleństwa" zapraszam do obejrzenia mojego ostatniego filmu gdzie opowiadam nieco o moim podejściu do krawata: https://youtu.be/rtC1j5tMTwM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zamówiłem 3 krawaty i 4 poszetki i potwierdzam to co pisali koledzy wyżej. Wzory ładne, kolory nasycone, krawaty dobrze się wiążę. Poza tym, kontakt ze sklepem bardzo przyjemny, udało się nawet znaleźć poszetką niedostępną w sklepie internetowym i szybko skoordynować zamówienie, dzięki czemu mogłem się nim nacieszyć na urlopie 😀

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jakub.B napisał:

Zamówiłem 3 krawaty i 4 poszetki i potwierdzam to co pisali koledzy wyżej. Wzory ładne, kolory nasycone, krawaty dobrze się wiążę. Poza tym, kontakt ze sklepem bardzo przyjemny, udało się nawet znaleźć poszetką niedostępną w sklepie internetowym i szybko skoordynować zamówienie, dzięki czemu mogłem się nim nacieszyć na urlopie 😀

Panie Jakubie - dziękuję za komentarz i cieszę się, że jest Pan zadowolony z akcesoriów :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Zgodnie z zapowiedziami, nowości właśnie trafiły do sklepu. Tak jak zapowiadałem poszetki mają nowy format czyli 38x38 przez co perfekcyjnie wypełnią każdą brustaszę. Jestem ciekawy co sądzicie o nowej kolekcji?

Klik w baner i do dzieła - wszystko dostępne w mega limitowanych ilościach czyli po kilka sztuk na wzór.

Dla pierwszych 3 osób które do mnie napiszą PM na forum mam miłą niespodziankę. Jaką? Zaryzykuje i wyślij PM ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dignito.Michał changed the title to Dignito - Manufactured With Passion
  • 5 months later...

Szanowni, dosłownie kilka dni temu pojawiła się nowa kolekcja. Do oferty dodałem szelki z jedwabiu i nie ukrywam jest sztos ale wiadomo, że nie jestem obiektywny więc liczę na opinię użytkowników.

Z większych zmian muszę wspomnieć o nowym rozmiarze poszetek. 38x38 to był krok w dobrą stronę ale obecna kolekcja to kompletnie nowa jakość, która zdecydowanie zostanie standardem czyli 40x40cm i nieco większa gramatura jedwabiu niż przy poprzedniej kolekcji (nudnych szczegółów technicznych wam oszczędzę).

Jestem mega ciekawy Waszych opinii :)!?

LINK do nowości: https://www.dignito.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html

Dodatkowo uzupełnione zostały najczęściej kupowane modele szelek oraz krawaty z grenadyny. Po kilku wiadomościach mailowych zdecydowałem również ponownie wprowadzić shantungi jednak tym razem już z podszewką oraz w słusznym rozmiarze 8.5cm a nie 7.8 jak to miało miejsce wcześniej.

IMG_9134.thumb.jpg.26b158d6050ab65567ee544bf5241a44.jpg

IMG_9177_web.thumb.jpg.16366afd71782fd6827b6f73bec52659.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawaty w nowej kolekcji są naprawdę odważne, widać odejście od standardowych wzorów z początku działalności sklepu. Mini - recenzja trzech moich:

921FA1FC-981C-41A7-928C-0C63323C63F2.thumb.jpeg.7924cf7dc964c26a9cf84e9a12fd4eda.jpegA7A5A512-7E2F-48A3-A446-802898367D74.thumb.jpeg.f2218fd09127995f5a9ae4572ef1122e.jpegB771D889-84D8-44C4-A314-1FFBE2974095.thumb.jpeg.b0aa353ab0b316ab5c07430d5aa025f1.jpegDCC6C667-99C3-4B62-9BA7-3E784BAE086A.thumb.jpeg.cf76d0bc1f63e1757b617126162d724a.jpeg47508B9D-4A40-4A92-81B6-6409576A6134.thumb.jpeg.00b8ba76a7ee27983ff41c652f1489c4.jpeg6268106B-72AD-4D0F-9BA3-93C8C1D34625.thumb.jpeg.26f3fade63e0c47ad63c6230bd406546.jpeg8407DCB7-9D7E-4E60-9E7D-523398D72E70.jpeg.6aa66936802e6fc7f4666eb4090e88ad.jpeg7401820A-6FE6-437D-93D4-58710EF901AC.thumb.jpeg.7967de12bf22c71e74cc4aefed98ce39.jpeg
 

Krawaty są wykonane z przyjemnego jedwabiu i są wysyłane w kopercie. Krawat jest jeszcze zabezpieczony folią. Nie znajdziemy tu co prawda eleganckiego pudełka (ale tak naprawdę kto ich jeszcze potrzebuje, jeśli wcześniej kupował tony krawatów z EoE😎), natomiast oczywiście najważniejszy jest produkt. Konstrukcyjnie nie ma co im zarzucić. Wkład wełniany, nic stabilizująca na całuj długości krawat, dobrze się wiąże, choć jeśli chodzi o pokazany niebieski i czerwony krawat musze wiązać podwójny 4-in-hand, żeby wiązanie nie był zbyt cienkie i wydłużone. Krawaty trzymają wymiar 8,5 cm i o ile rozłożenie wzoru na krawacie czerwonym nie jest symetryczne, to w kolejnych kolekcjach zostało to poprawione (czego możemy oczekiwać od krawata za ponad 300 zł). Generalnie krawaty polecam - są dobra alternatywą na rynku, nie ulega jednak wątpliwości, ze trzeba mieć na nie pomysł, bo tak jak wspomniałem wcześniej, są „charakterystyczne”. Jakość jest bardzo dobra, po spasowaniu wzorów w ostatnich kolekcjach nie ma się naprawdę do czego przyczepić. Miłej niedzieli🙂 

  • Like 7
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

F1_Dignito2021.jpg.1ea09cf5974e4f1bafb294a6ed11e57f.jpg

Dosłownie kilka minut temu pojawiła się nowa kolekcja. Tym razem kolekcja krawatów jest nieco bardziej stonowana niż kila poprzednich. Poszetki, to totalne szaleństwo. Dodałem również trochę nowych wzorów szelek.

Oczywiście przy okazji dodania nowej kolekcji zostały uzupełnione wybrane modele szelek oraz krawaty z grenadyny.

LINK do nowości: https://www.dignito.pl/Nowosc-snewproducts-pol.html

Jako, że chwilę temu mieliśmy kolejno Black Week, Black Friday a przed nami Black Weekend w tym roku pierwszy raz w historii marki zrobiłem analizę tego co realnie się dzieje i doszedłem do bardzo ciekawych wniosków którymi oczywiście się podzielę:

1) W Dignito mamy Black Year a nie Week, Weekend czy Friday. How COOL is that!? Normalnie wariat sobie myślisz czytając to. Dlatego już tłumaczę - analizowałem kilka marek, które oferują podobne/identyczne jakościowo akcesoria co Dignito i wyszło mi, że po Black'owej przecenie nadal proszą o dużo więcej niż Dignito. Nie wspomnę o tym, że trzeba doliczyć przesyłkę do Polski a w Dignito dostawa gratis (i nie, że od jakiejś tam kwoty tylko zawsze gratis) :)!

2) Muszę podnieść ceny bo obecnie oferuję ZŁOTO oczekując w zamian srebra. Spokojnie nadal oferta będzie w trybie Black Year - tylko jak by kapkę mniej niż ma to miejsce obecnie. Roboczo przyjmuję, że nowe ceny pojawią się coś około 29/30.11.21 a to oznacza, że jeśli szybko podejmiesz jedyną sensowną w tym momencie decyzję, to możesz zgarnąć co tylko chcesz w starych cenach.

Jak by tego było mało, to dla pierwszych 3 osób które do mnie napiszą PM na forum mam miłą niespodziankę. Jaką? Zaryzykuj i wyślij PM z listą rzeczy które wpadły Ci w oko i niech dzieje się magia ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prezentownik.thumb.png.147d804d3d0b5d865da50373e23a1cf6.png

 

Zastanawiasz się nad prezentem idealnym? Sztuka dawania prezentów nie jest prosta ponieważ wymaga od nas znajomości drugiego człowieka. Musimy wiedzieć co lubi, czym się interesuje oraz jakie ma pasje. Czyli musimy go dobrze znać!

W tym roku postanowiliśmy przyjść z pomocą i przekonać Cię w kilku prostych punktach dlaczego krawat, szelki czy poszetka, to zawsze trafione prezenty. Dodatkowo tę listę możesz z powodzeniem skopiować, aby w prosty i przejrzysty sposób zasygnalizować swojej żonie, kochance, narzeczonej, mamie czy dziewczynie z sąsiedztwa 😈 co byś chciał dostać od 🎅🎅🎅.

Chociaż powiedz szczerze, kto kocha Cię bardziej niż Ty sam!? Godziny przed lustrem przy układaniu poszetki czy miliony zawiązanych krawatów robią swoje 🤓! To co, gotowy? Zaczynamy:

1) Brak rozmiarówki = zawsze trafiony rozmiar 😎.

2) Krótkie kolekcje, to gwarancja unikatowego prezentu 🔥.

3) Jeśli nie lubisz składać życzeń, to się dobrze składa. W Dignito mamy taką zasadę "let the product speak for itself". Podchodzisz, dajesz paczkę, wymownie kiwasz głową prosząc o otwarcie i bez słowa czekasz na "WOW, dziękuję!".

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze akcesoriów, dodatkowych zdjęć czy po prostu chcesz wymienić 3 zdania, to zapraszam do pisania w temacie lub wysłania PW tu na forum :).

Klikam w link i wchodzę po najlepsze na świecie prezenty ---> www.dignito.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pomyślałem sobie, że 13 wcale nie musi być pechowy i od razu postanowiłem coś z tym zrobić. W kontekście nadchodzących świąt, to sądzę, że masz podwójne szczęście.

Limitowana ilość kodów na chwilę w której piszę posta pozostały 2 z 3. Przed opłaceniem zamówienia wystarczy wpisać DIGNITO13 i niech dzieje się magia ;).

Klikam w link i kupuję dowolną ilość rzeczy z 20% rabatem ---> www.dignito.pl

2.thumb.png.a97999a96a4788b6b4d0765ca9cd7334.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pablocito napisał:

To dobre! Z promocjami na rocznicę stanu wojennego jeszcze się nie spotkałememoji106.pngemoji106.pngemoji106.png

O ile mnie pamięć nie myli, to z genialnymi akcesoriami również nie bo chyba nie było okazji abyś coś z Dignito wcześniej kupił? Więc może zamiast obchodzić smutne/tragiczne rocznice (i je wzmacniać w swojej pamięci i serduszku) zaczniesz dzięki tej akcji nieco inaczej patrzeć na rzeczywistość. Deal :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pablocito napisał:

Voila:

Raz pewien dandys z Torunia
Radować się wszystkim umiał
W najbardziej smutne daty
Opylał wszystkimi krawaty
Tak go uczyła mamunia

Niezłe, 2 na "szynach" Ci dam na zachętę bo może kiedyś jeszcze będą z Ciebie ludzie ;).

A teraz bez żartów i złośliwości a bardziej z ciekawości, to który z kolegów jest z Torunia? Jestem zwyczajnie ciekaw o kim napisałeś :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.