Skocz do zawartości

Bespoke.pl X-mas Party 2011/ Środa 21.12; 19:00 Żytnia 64


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, proponuję środę - 21 grudnia.

Wypadałoby, żeby stawiły się wszystkie osoby koloru niebieskiego i zielonego, które mają możliwość pojawić się w tym czasie w W-wie. Można wpaść choćby na godzinkę.

Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać osobiście Macaroni Tomato - również serdecznie zapraszamy. Podobno w kulminacyjnym momencie imprezy wszyscy blogerzy z forum zrobią sobie wspólne zdjęcie i będą podpisywali się na przyniesionych egzemplarzach książki "Gentleman [...]".

Ja na 99% obiecuję, że będę i pokaże co świnia potrafi :)

na 99% wpadnę choć na chwilę (szlachectwo zobowiązuje :D ), żeby to zobaczyć :) ,a co do książki, to mam na półce przynajmniej dwie pasjące pod ten skrót tytułu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

(ciach) Podobno w kulminacyjnym momencie imprezy wszyscy blogerzy z forum zrobią sobie wspólne zdjęcie i będą podpisywali się na przyniesionych egzemplarzach książki "Gentleman [...]".

A będą podpisywać odręcznie? Czy też po bytomsku dedykacje będą wdrukowane w niskiej rozdzielczości, z pixelozą :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe osoby udają, że nie widzą nowego wątku. Zacznę wywoływać po imieniu, bo inaczej nie da się zaplanować lokalu.

No mnie nie będzie

:D

A poważnie - chętnie bym kiedyś wpadł na "zlot" forumowy, ale te terminy dla osób z poza Warszawy są kiepskie, rozumiem, że głównie organizujecie to dla warszawian, no ale jednak trochę smutno... ; ( Chyba że wigilię będę spędzać w stolicy, nie mogę tego wykluczyć, to wtedy się zjawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe osoby udają, że nie widzą nowego wątku. Zacznę wywoływać po imieniu, bo inaczej nie da się zaplanować lokalu.

No mnie nie będzie

:D

A poważnie - chętnie bym kiedyś wpadł na "zlot" forumowy, ale te terminy dla osób z poza Warszawy są kiepskie, rozumiem, że głównie organizujecie to dla warszawian, no ale jednak trochę smutno... ; ( Chyba że wigilię będę spędzać w stolicy, nie mogę tego wykluczyć, to wtedy się zjawię.

Na zachętę napiszę, że w zeszłym roku za każdym razem docierałem na spotkanie forumowe z Wrocławia, więc najważniejsze to dobre chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa 21 jak dla mnie idealnie. Proponuję bar Pasja Smaku na Żytniej 64. Wódka, flaki, najlepszy tatar w Warszawie i parówki robione na miejscu. Wszystko w cenach bistra a jakość wyższa niż U Kucharzy. Można zarezerwować stolik, a jak będzie więcej osób to i całą knajpkę (na to trzeba z 20 osóB).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa 21 jak dla mnie idealnie. Proponuję bar Pasja Smaku na Żytniej 64. Wódka, flaki, najlepszy tatar w Warszawie i parówki robione na miejscu. Wszystko w cenach bistra a jakość wyższa niż U Kucharzy. Można zarezerwować stolik, a jak będzie więcej osób to i całą knajpkę (na to trzeba z 20 osóB).

Czyli spodobało Ci się u Pana Henia. :) Na ścianie wisi tableau z 1995 r. a na nim szef jako herszt cechu warszawskich masarzy. Od parówek lepsze są miejscowe serdele. Teraz ma także menu świąteczne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.