Skocz do zawartości

saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ciasteczkowy napisał:

Jak wyglada rozmiarówka kopyta Bryan F?

Jest sens mierzyć 8.5 na stopę 273 mm długości x 103 szerokosci czy raczej będą za luźne?

Chyba wiem skąd Twoje pytanie ;-)

Ja mam trzewiki UK9 Bryan F, stopa u mnie 279mm x 106mm i leżą bardzo dobrze, więc raczej za luźne nie będą, myślę, że idealnie Twój rozmiar.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, DeanM napisał:

@zixart najlepiej jak byś fotkę pokazał, ale też wydaje mi się że się zejdzie. Z ciekawości jaki model/kolor?

Czarne oxfordy cap toe. 

3 godziny temu, eye_lip napisał:

A po co miałyby się zejść? 

Wizualnie bardziej mi odpowiada gdy przyszwy/obłożyny się schodzą ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Może być ciężko, ale w ramach MTO jesteśmy w stanie zrealizować dla Was wszystko to, co sam producent oferuje. Trzaskamy tych MTO pod Artistę coraz więcej. Idzie to bardzo sprawnie i co najważniejsze - z pełnym zadowoleniem odbiorców. Może wydać się to dziwne, ale myślę, że w tym przypadku obsługujemy Klientów sprawniej niż sam producent, o czym informują nas zamawiający z Hiszpanii :) Także zachęcam do kontaktu z naszym supportem w tej sprawie. Można powołać się na mnie przy zamówieniu dorzucając komentarz: "Daniel na BWB obiecał mi jakąś niespodziankę do tego MTO". Kończę klasycznym: Będzie Pan zadowolony ;)  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jakub.B napisał:

Jak myślicie, zejdzie się V w tych lotnikach? Pierwsze zdjęcie to kopyto Alan G, drugie to Picasso F.

Użyj shoe-eze od @saphir.pl po obu stronach na wewnętrznej i na zewnętrznej stronie buta. Na pewno pomoże (zabieg można powtórzyć).   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gocławianin napisał:

Użyj shoe-eze od @saphir.pl po obu stronach na wewnętrznej i na zewnętrznej stronie buta. Na pewno pomoże (zabieg można powtórzyć).   

Jakie efekty można osiągnąć stretcherem? Preferuję raczej minimalną V-kę, i zastanawiam się czy z moim nieszczęsnym podbiciem uda mi się w ogóle kupić sensownie dopasowane lotniki RTW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jakub.B napisał:

Jakie efekty można osiągnąć stretcherem? Preferuję raczej minimalną V-kę, i zastanawiam się czy z moim nieszczęsnym podbiciem uda mi się w ogóle kupić sensownie dopasowane lotniki RTW.

Daleko nie musisz szukać, tutaj masz ładne lotniki większej tęgości

https://patine.pl/wholecut-black-77022.html

Wydaje mi się, że jak weźmiesz pół rozmiaru większe od tych butów ze zdjęć to powinno być dobrze.

Przy okazji zapytam: @saphir.pl jest szansa na powyższe lotniki w kolorze koniakowym? TLB widzę, że są;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, flozbi napisał:

Daleko nie musisz szukać, tutaj masz ładne lotniki większej tęgości

https://patine.pl/wholecut-black-77022.html

Wydaje mi się, że jak weźmiesz pół rozmiaru większe od tych butów ze zdjęć to powinno być dobrze.

Przy okazji zapytam: @saphir.pl jest szansa na powyższe lotniki w kolorze koniakowym? TLB widzę, że są;).

Mam 2 pary butów rozmiaru 7,5 (te mierzone to 8 ) z kopytem TJ H i są one minimalnie za długie (korygowane zapiętką, bo inaczej obciera), mają minimalnie zbyt mało miejsca w podbiciu, więc czasami przyszwa się zejdzie cała, czasami nie, oraz paradoksalnie za dużo miejsca na zgięciach buta, przez co marszczą się specyficznie.
Z jednej strony jedne z wygodniejszych butów RTW (przebijają je tylko vassy P2 rozmiaru 42 i double monki 7,5 tj na g), z drugiej strony nie wiem czy chcę więcej takich par.

@saphir.pl

Jak wygląda zwiększenie tęgości G lub wzięcie H w MTO? Dużo czasu trzeba czekać na takie buty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jakub.B napisał:

Jak wygląda zwiększenie tęgości G lub wzięcie H w MTO? Dużo czasu trzeba czekać na takie buty?

Pytania do supportu e-mail. Ja mam w głowie zbyt szerokie widły: 4-12 tygodni w zależności od obłożenia. Nie chciałbym skłamać, jak jest dziś, a tam w tej materii są zawsze bardziej na czasie, także zachęcam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Szanowne Koleżanki i Koledzy. Mam do Was pytanie. Otóż zakupiłem nowe loafersy TLB, to moje pierwsze buty tej marki. Zakładałem je raz w tygodniu aby rozchodzić je w warunkach domowych, godzinka na stopach. Kilka dni temu pogoda na tyle się poprawiła, ze spędziłem w nich prawie cały dzień poza domem. Większość w samochodzie, przeszedłem w nich kilkaset metrów, niech bedzie ze kilometr. Po powrocie do domu trafiły jak zwykle na prawidła. Przy tej czynności obejrzałem skórzane podeszwy i zaskoczony niemile jestem do teraz. Na czubkach podeszw pojawiły się przetarcia odsłaniając prawie ścieg. Czy to normalne zuzycie z takim mikroskopijnym przebiegiem? Mam buty innych marek ze skórzanymi podeszwami i nic podobnego się nie zdarzyło, podeszwy zużywają się w nich równomiernie i powoli. Proszę o Waszą uwagę i opinie. 

1E22C133-FF62-404C-9435-7EAAD57D2C93.jpeg

91E325DB-D321-47DD-9D51-BD281A663C40.jpeg

975C4937-31A2-4274-8D14-F9C030F0149F.jpeg

2A67BCE3-E566-4543-9508-C19BB29114C8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.