Skocz do zawartości

Pytanie o zegarek


Subaryta

Rekomendowane odpowiedzi

@pi_senny zegarki w budżecie do 1000 zł mają wg mnie z reguły słabe paski, lepiej kupić na bransolecie (łatwiejsza ewentualna odsprzedaż) a pasek kupić lub lepiej zamówić ręczny wyrób u jakiegoś rzemieślnika

 

@secondhand_man za 2800 na bazarku KMZiZ jest np. coś takiego, stylistka może niezbyt podobna ale jako miłośnik marki nie mogłem się powstrzymać ;-)

 

 

post-83330-0-35859400-1488721158_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@terence mechaniczny mechanizm z definicji nie będzie tak precyzyjny jak oczekujesz - taka jego natura ;-)

choć swoją drogą, czy kilku, kilkunasto sekundowa dobowa odchyłka ma w codziennym życiu tak wielkie znaczenie ?

jeśli jednak chcesz super punktualności to sugeruję zegarki z radio controlled, np taki jak poniżej (sam chętnie bym taki nabył ale cięzko o rozmiar do 40 mm średnicy :( )

 

zegarek-meski-citizen-cb0010-88l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Wiem, że temat orienta bambino był już mocno wałkowany, ale napiszcie co sądzicie o tej wersji? Czy zaopatrując się w dodatkowe paski (nato, koniakowy) uzyskam uniwersalny zegarek zarówno do zestawów koordynowanych jak i koszuli ocbd z podwiniętymi rękawami?

 

20170326_204613.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobry wieczór,

Mam pytanie odnośnie zegarka "Łucz", czy egzemplarz, którego zdjęcia załączam jest oryginalny? Na zegarkach się nie znam a z tego co wyczytałem to radzieckie zegarki takie jak Poljot, Łucz itp. są coraz częściej podrabiane. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2017 o 10:13, eye_lip napisał:

Swiss made absolutnie nie świadczy o żadnej jakości (kiepskie zegarki szwajcarakie mogą kosztować i 200 i 2000 euro). Poza tym wytyczne stosowania znaku przez FHS są tak skonstruowane że większość komponentów zegarka i tak jest legalnie produkowana na wschodzie - nie ma w tym nic zlego, nie świadczy to o bylejakości, wszystkie firmy tak robią, szczególnie jeśli mówimy o zegarkach popularnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypadek, że użytkownicy @terence i @najk już kolejny raz w tym wątku rozmawiają sami ze sobą o zegarkach Doxa ze sklepu zegarmistrz.com (poprzednio w marcu)? Czy to przypadek, że obaj niemal równocześnie jakiś czas temu podawali linki do sklepu Wólczanki? Czy to przypadek że obaj podawali linki do cudownych inwestycji alternatywnych? Czy to przypadek ze dyskutują sami ze sobą na temat diet cudów w temacie"odchudzanie"? ... po raz kolejny piszę o tym, że to jacyś studenci marketingu uprawiający kryptoreklamę albo boty reklamowe. I po raz kolejny zgłoszę do moderatorów, może teraz odniesie to jakiś skutek.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, The-Bigwig napisał:

Polecam napisać do firm, które są "reprezentowane" przez tego typu agencje. Zapewne wiele z nich nie jest świadomych w jaki sposób rozprzestrzenia się ich imię.

Myślę, że wszystkie działy marketingu są świadome co zamawiają w agencjach, ale nie zawsze wiedzą w jak nędznym jest to wykonaniu. Choć może wg. starej zasady "źle, dobrze, byleby pisali". 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.