Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie postanowiliśmy spróbować czegoś nowego. Do szycia naszego nowego modelu koszuli użyliśmy tkaniny od Albini Group, która jest mieszanką jednolitej, szczotkowanej przędzy bawełnianej oraz bawełny z odzysku, pozostającej po procesie tkalniczym (w proporcji materiałów 60% i 40%). Użyty surowiec nie jest gorszej jakości niż bazowy, a jego obecność nadaje tkaninie charakteru i oryginalnego wyglądu, cechującego się nieregularnością tkaniny oraz różnymi odcieniami bazowych kolorów. W dotyku i chwycie najbardziej przypomina średniej wagi flanelę. Jest to jeden z naszych pierwszych produktów ekologicznych, który mamy nadzieję przypadnie wam do gustu.
 
 
Na koniec rekomendacja, która do nas dotarła z Lipska:
 
"My favorite Poszetka shirt thus far! Soft, comfortable and extremely versatile. The generous collar roll is the star of the show. 10/10."
 
Simon, Lipsk

129844499_3502189059873072_6613658845242
129391336_3502189023206409_7279715260733
129702985_3502189029873075_1027950248101
129566294_3502189249873053_4752914596808
 
 
  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta koszula powyżej akurat mnie "nie kupuje" ale uważam za znakomity pomysł wprowadzanie niedostępnych lub trudno dostępnych, póki co niepopularnych tkanin (spory wybór flaneli, kora, teraz świetny, drobny sztruks, cienki denim) i mało popularnych kołnierzyków. Pewnie nie zawsze się to przekłada na sprzedaż ale fajnie że ryzykujecie i poszerzacie swoją koszulową ofertę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamW napisał:

Ta koszula powyżej akurat mnie "nie kupuje" ale uważam za znakomity pomysł wprowadzanie niedostępnych lub trudno dostępnych, póki co niepopularnych tkanin (spory wybór flaneli, kora, teraz świetny, drobny sztruks, cienki denim) i mało popularnych kołnierzyków. Pewnie nie zawsze się to przekłada na sprzedaż ale fajnie że ryzykujecie i poszerzacie swoją koszulową ofertę :)

sztruks od poszetki mam dzisiaj na sobie i bardzo mi się podoba ten materiał. zobaczymy po kilku praniach co będzie się działo, ale jak na razie bardzo jestem zadowolony :)

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, a także napierającego trendu rozluźniającego dresscode, postanowiliśmy wprowadzić nową linię produktów, przeznaczonych do noszenia i użytku w domowym zaciszu. Czy to przy wieczornej lekturze przy trzaskającym ogniu w kominku, czy też podczas leniwego niedzielnego śniadania, mamy nadzieję że nasze propozycje dla wygodnisiów przypadną wam do gustu!

Pierwszym produktem z serii jest szlafrok; główny reprezentant wygodnego, aczkolwiek nadal stylowego domowego odzienia. Do uszycia szlafroków zastosowaliśmy moleskin z czystej bawełny. Tkanina nieco przypominająca aksamit, jednak mniej od niego pluszowa - w zamian o wiele bardziej wytrzymała i łatwiejsza do utrzymania w czystości. W dotyku może przypominać przyjemną, ciasno tkaną, nieco sztywniejszą flanelę. Chcąc zachować lekkość ubrania zdecydowaliśmy się nie używać podszewki. Dwie biodrowe oraz jedna piersiowa kieszeń uzupełniają szlafrok o aspekt praktyczny - w końcu musimy mieć gdzie włożyć okulary czy też ulubione cygaro ;)

Nie mamy w zwyczaju narzucać wam jak nosić nasze ubrania, w tym wypadku też nie jest inaczej; szlafrok nada się świetnie do narzucenia na piżamę zaraz po wstaniu, czy też jako elegancki a jednocześnie zrelaksowany ubiór domowy - na przykład z koszulą button down i fularem. Pozostawiamy wam ostateczny wybór, w tym jednak produkcie mieliśmy głównie na uwadze waszą jak największą wygodę - i nieskromnie możemy powiedzieć, że nie zawiedliśmy!

Więcej: link

pol_pl_Szlafrok-granatowy-6299_2.jpg

pol_pl_Szlafrok-granatowy-6299_3.jpg

pol_pl_Szlafrok-granatowy-6299_4.jpg

pol_pl_Szlafrok-kamelowy-6298_3.jpg

pol_pl_Szlafrok-kamelowy-6298_4.jpg

pol_pl_Szlafrok-kamelowy-6298_1.jpg
 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laleczkaOj tam. Tutaj mamy od razu dwie wersje, które zadowolą każdego: granatowy, jak wiadomo, z racji koloru będzie oficjalny - do czarnych oxfordów. Beżowy (camelowy?) jest bardziej casual, a więc do brązowych derby. Ostatecznie do zamszowych chukka 😉

@poszetka.com świetny pomysł i chociaż oczy mówią "kup, nie dziaduj", to portfel krzyczy "no pasaran!". Szef też jakoś niezbyt skłonny wcześniej przelać pieniądz 😢

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poszetka.com Poprawcie proszę na Waszej stronie internetowej opis chinosów. Wg. metki na spodniach, tkanina to 98% bawełny i 2% elastanu, a nie jak podajcie na stronie 100% bawełny.

"TKANINA: 100% bawełna z Hiszpani" i jeszcze "Wykonane z czystej bawełny, nie mają fabrycznie zaprasowanego kantu". Z tym kantem, to też nie do końca zgodnie z prawdą. Przynajmniej w moim przypadku, bo do mnie dotarły spodnie wyprasowane "w kant".

Poza tym uwag nie zgłaszam 😉 Ogólnie spodnie są OK, a po rozprasowaniu kantów, będą jeszcze lepsze.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej stronie poszetki malarskie - 20%.
Między innymi: Mehoffer, Wyspiański, da Vinci.

Zapraszamy do przedświątecznych zakupów:
- obowiązuje darmowa dostawa (Fedex, DHL, paczkomaty)
- do zakupów za min. 119 zł dodajemy produkt z okazji naszego 10 lecia gratis (do wyboru w koszyku zakupów)

IMG_0116baner.jpg?v=1607451140791

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1607625116.jpg

Tak tak, to już ten czas w roku - najwyższa pora, żeby zająć się zorganizowaniem prezentów dla najbliższych! W pierwszym (będą dwa) odcinku poradnika prezentowego Everyday Classic przedstawiamy Wam selekcję najciekawszych rzeczy, które można kupić dla kogoś… ale równie dobrze, samemu sobie.

Autor: Mateusz Tryjanowski
 
Bardzo się cieszę, że przypadła mi w udziale możliwość napisania tej ciekawszej części poradnika - mojego subiektywnego przeglądu, bez większych ograniczeń. Choć zdaję sobie sprawę, że to może niekoniecznie ta bardziej przydatna publikacja (to w tej drugiej, za kilka dni, znajdziecie więcej “bezpiecznych” wyborów i propozycji, które nie wymagają znajomości rozmiarów), wierzę, że podpowiem Wam kilka inspiracji, dzięki którym zrobicie komuś udany prezent. Nawet jeżeli miałyby tylko sprawić, że sami zechcecie sobie coś kupić lub o coś poprosić, to też nie jest złe wyjście, prawda?
 
Zanim przejdę do konkretów, krótkie informacje techniczne. Po pierwsze, pogrupowałem produkty w trzy grupy: “mniejsze lub większe drobiazgi”, “raz a dobrze” i “duże”. Po drugie, przy każdym z produktów dopisałem informacje, dlaczego się tutaj znalazł - wybrałem tylko te, co do których sam jestem pewien!
 
Zaczynajmy. Link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 10 lecia Poszetki przedstawiamy Wam efekt naszej współpracy z wodą kolońską Consul ↬ http://bit.ly/woda_kolonska_poszetka

Elegancja i subtelność zapachu odzwierciedla się w charakterze wody, która pielęgnuje wszystkie tradycje klasycznej wody kolońskiej. Jest więc świeżość polnych i egzotycznych kwiatów, intrygująca nuta drzewna i czysta fraza lawendy i ziół. 

“Consul” produkowany jest już od 44 lat. W tym czasie nagrodzony złotym medalem na Międzynarodowych Targach Chemicznych “INCHEBA” w Bratysławie oraz na Krajowych Targach w Poznaniu, Nagrodą Pieniężną II stopnia w konkursie “Merkury-74”. Zdobył także honorowe wyróżnienie Naczelnej Organizacji Technicznej. 

http://bit.ly/woda_kolonska_poszetka

132037820_3540938825998095_2018828818309

131976909_3540938982664746_1707478927080

132011640_3540938845998093_2510700287842

132034790_3540938972664747_8847396929477

 

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.