Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

28423992_1641661989259131_54020783675805

Przedstawiamy naszą pierwszą wiosenną nowość りゃ kolekcję poszetek z drzeworytami mistrza Hiroshige Andō.

は Do Waszej dyspozycji 3 projekty z cyklu: "Sto słynnych widoków Edo",

は Wykonane z najwyższej klasy angielskiej naturalnej tkaniny z rejonu Macclesfield, w wielkości oddającej detale dzieła (40 x 40 cm),

は wyjątkowy materiał, który mogliście już poznać z kolekcji poszetek Macclesfield, mieszanka kaszmir + modal + bawełna dająca poszetce wyjątkową elastyczność i delikatną przezroczystość,

は Projekt realizujemy we współpracy z Muzeum Narodowe w Warszawie w limitowanej ilości 50 sztuk,

は więcej: http://bit.ly/2zakXlF

Zapraszamy / かんゆう

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28619417_1643453922413271_47151955066739

Poszetka dla Kobiet ⚢

Od jakiegoś czasu dopingujecie nas w tym temacie, podsuwając pomysły na kolejne produkty dla płci pięknej.

Stało się, po apaszkach i fularach, przyszedł czas na kolejną nowość: wiosenne wełniane szale.

⚭ tkanina: Włochy, 
⚭ wymiar: 100 x 105 cm,
⚭ ręcznie wykańczane, uszycie jednego szala to 3-4 godziny ręcznej pracy, 
⚭ kolekcja została uszyta przez naszą miłą krawcową Panią Jadzię.

Z okazji Dnia Kobiet dziś mają specjalną cenę -10% / https://www.poszetka.com/pol_m_APASZKI-294.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Zestawienie dwóch zdjęć, które obiegło piłkarski swiat podczas MS2014. Podkreśla diametralne roznice kulturowe i stylu życia między dwiema grupami. Za nimi idą różnice w stylu gry i "noszenia sie", bo chodzi o coś więcej niż tylko ubranie. Widać,  że dla Włochów te garnitury to druga skóra. Moim zdaniem są w tym bardziej wiarygodni od Synów Albionu, ale szacunek dla jednych i drugich. Za osiągnięcia w dziedzinie ubioru i za to jak promują swoje kraje za granicą. Dla mnie obie ekipy wyglądają imponujaco.

Zdjecie:

http://www.repubblica.it/speciali/mondiali/brasile2014/2014/06/14/foto/brasile_2014_italia-inghilterra_sfida_di_stile_trovate_le_differenze-88960278/1/

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem krawat ancient madder. Przyznam, że był to długo wyczekiwany krawat bo zarówno kolorystyka jak i materiał bardzo mi się podobał. Zarówno do wykonania jak i materiału nie mam zastrzeżeń choć przyznam, że ancient madder od Zack Roman jest przyjemniejszy w dotyku i ma ładniejszą fakturę. Kolorystyka (ja zamówiłem szary) - piękna! Niestety jest i łyżka dziegciu ... krawat nie trzyma wymiarów. Szerokość to niestety 7,6 cm a nie deklarowane 8 cm (i tak jest niestety prawie zawsze ... mam wool challis , szantung, ...) i zawsze to samo ... brakuje średnio 0,5 cm gdzie te krawaty byłyby o wiele ładniejsze gdyby miały nawet 8,5 ... niby to niewiele ale robi różnicę i "ciągnie" w stronę "śledzia" a nie pięknego krawata. Myślę, że warto na przyszłość zwrócić na to uwagę :) 

IMG_0885.thumb.JPG.4abb1c27c6213a680df704e5a46cd151.JPG

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Katullus napisał:

Jak już się skarżymy na handmade, to u mnie w trzech krawatach też jest 7,5 cm, no i w jednym końcówka wygląda dość słabo, załączam zdjęcie.

U mnie jest podobnie i to niestety rzuca się w oczy. Handmade nie jest dla mnie synonimem "niedokładnie" czy "niestarannie"...

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.