Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Tez moze byc. W mojej koszuli od Osovskiego z oxfordu Tessitura Monti, sladow po odpruciu zaszewek i wyprasowaniu nie ma.

Koszule Szarmanta tez sa dla mnie idealne (nie liczac rekawow za dlugich o 3 cm), moze mozna by je tylko wydluzyc o 1,2 cm (koszule).

Generalnie najbardziej lubie Profuomo Sky Blue.

Milera jeszcze nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

✌︎ Miasta Polski w Poszetce ✌︎ Gdańsk ✌︎ Wrocław ✌︎ Poznań 
 
https://www.poszetka.com/pol_m_AKCESORIA_POSZETKI_WZORY-AUTORSKIE-311.html

Z tej okazji dziś mamy dla Was niespodziankę: dni darmowej dostawy (dot. wszystkich przesyłek z przedpłatą: paczkomaty, poczta, fedex)

Projekt: Daria Solak Illustrations
Zdjęcie: Ra2nski
 

 

23231526_1518213814937283_52465011275599

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2017 o 16:28, FONos napisał:

A to ciekawe spostrzeżenie. Przeglądałem obie rozmiarówki i np. dla rozmiaru 176-182/40 Lancerto&Mr.Vintage (wersja slim bo tak są wykonane) ma w klatce 110 i w pasie 98 a odpowiadająca koszula z poszetki ma 112 w klatce i 98 w pasie zatem powinny leżeć identycznie ... jeśli faktycznie z Lancerto są luźniejsze to muszę przetestować bo niestety z poszetki dla mnie w pasie za ciasne :(

Uzupełnię jeszcze informację, że koszule z Poszetki w rozmiarze 176-182/39 leżą na mnie w talii tak samo dobrze jak Lancerto & Mr. Vintage w rozmiarze 176-182/38, z tym że Lancerto w tym rozmiarze wpijały mi się pod pachami i musiałem je wymienić na 39 i robić zaszewki. Koszule z Poszetki wg mnie są bardzo slim fit, co akurat mi odpowiada, ale do tego stopnia, że przy mojej bardzo szczupłej posturze, chudych rękach i malutkich nadgarstkach nie jestem w stanie zapiąć rękawa na ciaśniejszy guzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marcinZG napisał:

Koszule z Poszetki wg mnie są bardzo slim fit

To bardzo dziwne, bo ja właśnie zrezygnowałem z zakupów z powodu rozmiarówki. Noszę Vistulę (Lantier, Lambert) 40 w slim i ma w klatce wg rozmiarów na stronie 106 cm. Leży idealnie. Poszetka przy kołnierzyku 40 ma 112 cm. Może w Twoim rozmiarze 39 to się sprawdza, bo w Vistuli jest 106, a w Poszetce 108, to niewielka różnica. Ale już przy kołnierzyku 40 robi się większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wymianę doświadczeń i analizę rozmiarówki koszul. Długo pracowaliśmy nad tą konstrukcją. Przez trzy lata szyliśmy tylko na miarę i uzsykanie jednego kroju, który będzie najbardziej uniwersalny to nie jest łatwe zadanie. Dlatego nasza pierwsza kolekcja dopiero w tym roku miała premierę. Na razie jesteśmy zadowoleni z efektów- sądząc głównie po sprzedaży w sklepie stacjonarnym. W 80 % klienci wychodzą bez konieczności przeróbek. Dla panów z mocno sportową sylwetką problemem moga być węższe rękawy. Taliowanie samej koszuli nie jest zbyt przesadne. Rzeczywiście w razie potrzeby można popuścić zaszewki, jednak nie mam pewności co do pozostawienia śladów na materiale. Na razie nie mieliśmy takiego przypadku, ale jak tylko się przytrafi to zdamy relację:) Od 14 listopada będą ponownie dostępne najmniejsze rozmiary, które sprzedały się najszybciej tj. 38,39,40. Pod koniec miesiąca kolejne 5 modeli, w tym dwie flanele i oxfordy button down. 

Dobrej nocy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z naszą coroczną promocją, premiującą duże zamówienia ✌︎ ✌︎ ✌︎

Zasady bez zmian: 
☇ wystarczy złożyć zamówienie na min. 2 produkty (za conajmniej 250 pln), przejść do koszyka, najechać na wybrany produkt gratisowy, kliknąć "wybierz ten prezent".

W zależności od wartości koszyka, wytypowaliśmy ponad 50 darmowych produktów z naszej oferty: w tym poszetki, krawaty z kaszmiru, muchy.

Udanych łowów 1f642.png:) Zapraszamy na www.poszetka.com

23509122_1523164477775550_23147324220576

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.