Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

bokserki bespoke dla mnie szaleństwo, ale jakoś potrafię zrozumieć Malinowskiego, sam jestem narażony na wzmożoną potliwość w czasie treningów, a tańczę w spodniach z bardzo wysokim stanem sięgającym niekiedy linii żeber i najtrudniej dobrać wygodną do tego bieliznę, jakiekolwiek bokserki / slipy powodują uczucie "podwójnego ucisku" wokół talii, niewygodne szczególnie na turniejach, z tymi zaprezentowanymi przez Malinowskiego wyobrażam sobie dużo więcej wygody!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2017 o 13:10, Krzysiek_W napisał:

:shock:

Serio takie chcesz nosić? Wyobraziłem sobie..., nie, nawet nie potrafię sobie wyobrazić reakcji kobiety na takie męskie galoty...

Sam bym nosił. Już pomijając prawdopodobną wygodę i higieniczność - one są wyglądają estetyczniej, schludniej, i (wbrew schematom wizualnym) właśnie bardziej męsko niż bezkształtne współczesne bokserki z szerokimi workowatymi nogawkami (nie mówię o modelach elastycznych, opiętych).

I przede wszystkim przypominają nieco spodnie z krótkimi nogawkami, nie wyglądają jak ewidentna bielizna - więc mają swoisty rys "stosowności", a nie - że tak powiem - negliżu :)

Tylko bym może zwęził pas z trzech guzików na dwa - wtedy by nabrały harmonijniejszych i bardziej powściągliwych proporcji.

Dnia 27.07.2017 o 13:30, poszetka.com napisał:

możemy takie uszyć, potrzebujemy jednak jeden egzemplarz 

 

Jeśli pojawiłyby się w ofercie - natychmiast zamawiam :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły do mnie lniane szelki. Moje pierwsze szelki nie licząc gumowych za dziecka :)

Super sprawa - spodnie o wiele lepiej się układają i trzymają pozycję niż na pasku. Znacznie też wygodniejsze odczucie w okolicach pasa, a do lekkiego ucisku na ramionach pewnie przywyknę.

Co ciekawe, spodnie mam z niskim stanem prawie wszystkie, tylko nieliczne ze średnim - mimo to jest OK - ale też szczupły jak szczapa jestem.

Same szelki bardzo ładne i wykonane bez zarzutu, przyjemny neutralny kolor tkaniny i świetna barwa metalowych części - spatynowany mosiądz :) Szarość elementów skórzanych też mi bardzo leży.

Wieszcząc, że to nie moje ostatnie szelki, wnioskuję, żeby jak najwięcej waszych szelek miały kolory skóry i metalu inne niż czerń/srebro, które to mogą rzucać się w oczy za bardzo. Ale to moja opinia, no i wiem, że szelek i tak nie powinno widać. Ale użytkownik widzi :)

Polecam!

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.