Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, poszetka.com napisał:

Wybraliśmy buty do Poszetki, wybór padł na markę: Crownhill, której chyba nikomu tutaj nie trzeba ich przedstawiać.

W sumie 7 modeli (na razie tylko blake), w rozmiarach: 40 / 45. Do końca maja obowiązuje promocyjna cena: 640 / 649 zł.

Zapraszamy :)

Fajnie, fajnie. Tym bardziej, że naczytałem się, że obsługa klienta producenta pozostawia wiele do życzenia. Pomarudzę też trochę: gdzie zamszowe monki?! Przecież @mr.vintage zrobił darmową reklamę :) Chciałem kupić u producenta, ale dostawa mojego rozmiaru na lato - za rok :( 

Z innej beczki - przyszedł popover. Idealny - odszycie, materiał, kołnierz etc., ale niestety to nie typ koszuli dla mnie - uwydatnia piwny brzuch :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, bodzixon napisał:

gdzie zamszowe monki?!

Tego samego szukałem. Cóż, przynajmniej rozmiarówkę się sprawdzi. Swoją drogą ciekawe, że wg kalkulatora crownhilla dla stopy 26.5cm wychodzi 6.5UK gdzie np Yanko noszę 7.5UK bo 7UK już są za ciasne w palcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

@Miro przecież do Katowic masz bliziutko :)

No racja! Zwłaszcza, że ostatnio tam co jakiś czas się pojawiam. Zaćmiło mnie :)

Wreszcie będzie pretekst, by odwiedzić sklep Poszetki, dokąd wybieram się już od lat. Tylko trzeba będzie mieć przy sobie tylko odliczone pieniądze na te buty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Miro napisał:

Czy do wspomnianego na stronie 15 maja to będzie rodzaj preorderu? Chodzi mi o możliwość wymiany w razie nietrafienia w rozmiar.

Tak jest to rodzaj preorderu. Jednak daliśmy możliwość zakupu tylko z modeli i rozmiarów które zamówiliśmy. Istniej możliwość zwrotu.

Produkcja naszego zamówienia trwała 2 miesiące, buty powinny do nas dotrzeć do 15 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Miro napisał:

No racja! Zwłaszcza, że ostatnio tam co jakiś czas się pojawiam. Zaćmiło mnie :)

Wreszcie będzie pretekst, by odwiedzić sklep Poszetki, dokąd wybieram się już od lat. Tylko trzeba będzie mieć przy sobie tylko odliczone pieniądze na te buty ;)

Gorąco zapraszamy, będzie nam miło poznać Cię osobiście :) (pisze to w imieniu całej poszetkowej ekipy).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bodzixon napisał:

Fajnie, fajnie. Tym bardziej, że naczytałem się, że obsługa klienta producenta pozostawia wiele do życzenia. Pomarudzę też trochę: gdzie zamszowe monki?! Przecież @mr.vintage zrobił darmową reklamę :) Chciałem kupić u producenta, ale dostawa mojego rozmiaru na lato - za rok :( 

Z innej beczki - przyszedł popover. Idealny - odszycie, materiał, kołnierz etc., ale niestety to nie typ koszuli dla mnie - uwydatnia piwny brzuch :( 

Z monkami mamy osobisty problem, po prostu nam "nie leżą". Wybraliśmy jeden model i to trochę "na siłę".

W następnym zamówieniu (patrząc po zainteresowaniu będzie szybciej niż myśleliśmy), zamówimy zamszowe.

ps. miesiąc maj, miesiącem walki z mieśniem piwnym :) ! sam z nim walczę ... hahaha

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakiekolwiek szanse na pojawienie się w ramach następnych zamówień rozmiarów 38/39? Chodzi konkretnie o zamszowe penny. 

P.S Popover dotarł - leży świetnie i wcale tak nie uwydatnia piwnego mięśnia. Na pewno nie gorzej niż inne koszule / koszuli polo ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Victor napisał:

Są jakiekolwiek szanse na pojawienie się w ramach następnych zamówień rozmiarów 38/39? Chodzi konkretnie o zamszowe penny. 

P.S Popover dotarł - leży świetnie i wcale tak nie uwydatnia piwnego mięśnia. Na pewno nie gorzej niż inne koszule / koszuli polo ;) 

Tak, następnym razem zrobimy preordera przed naszym zamówieniem. Wiązać się to będzie z dłuższym czasem oczekiwania (min 2 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2017 o 15:49, poszetka.com napisał:

Z monkami mamy osobisty problem, po prostu nam "nie leżą". Wybraliśmy jeden model i to trochę "na siłę".

W następnym zamówieniu (patrząc po zainteresowaniu będzie szybciej niż myśleliśmy), zamówimy zamszowe.

Chyba "osobisty" problem z monkami Wam minie; rozeszły się jak świeże bułeczki - 3 dość skrajne rozmiary zostały :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bodzixon napisał:

Chyba "osobisty" problem z monkami Wam minie; rozeszły się jak świeże bułeczki - 3 dość skrajne rozmiary zostały :P 

pełna zgoda :) dlatego domówiliśmy dwa modele (co ciekawe tylko te były na stanie):

https://www.crownhillshoes.com/men/monkstrap-shoes-brown-suede-the-heston

https://www.crownhillshoes.com/men/monkstrap-shoes-black-the-chaplin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, poszetka.com napisał:

Kiedy będą? Te Hestony ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, poszetka.com napisał:

Jutro potwierdzimy termin.

To koniecznie daj znać. Wszakże w tym miesiącu moje plany zakupowe bardzo oscylują wokół trójokich yanków, ale w przyszłym miesiącu byłbym bardzo zainteresowany zamszowymi mokami :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2017 o 22:35, bodzixon napisał:

To koniecznie daj znać. Wszakże w tym miesiącu moje plany zakupowe bardzo oscylują wokół trójokich yanków, ale w przyszłym miesiącu byłbym bardzo zainteresowany zamszowymi mokami :) 

Buty (w tym Heston i Chaplin) w piątek zostały nadane. W czwartek będą w Poszetce.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszło do mnie pierwsze zamówienie od Poszetki - i jestem z niego bardzo zadowolony. Krawat z surówki jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach, wiąże się niemalże sam, w dodatku został nieco skrócony pod mój mikry wzrost ;) choć to z pewnością był problem logistyczny, bo spytałem o taką możliwość dopiero po złożeniu zamówienia.

Monki od Crownhilla są bardzo wygodne - jedyne co, to Hiszpanie przy wysyłce pomylili kolory - wnioskując po zdjęciach producenta, otrzymałem The Split (bordo) zamiast The New Turin (ciemny brąz). Wina Poszetki jest niemożliwa, ponieważ nie prowadzą sprzedaży pierwszego z kolorów - ale mówiąc szczerze, nie przeszkadza mi to, też są ładne. Pytanie tylko, czy jedynie ja miałem taką niespodziankę, czy też może ktoś jeszcze się zdziwi?

Do tego wszystkiego jeszcze w ramach prezentu za duże zamówienie dostałem kaszkiet, trafiłem z rozmiarem, więc po raz pierwszy od kilku lat będę nosił jakieś nakrycie głowy w chłodniejsze pory roku ;)

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.