Jump to content

Miccowhy

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55

About Miccowhy

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 05/29/1998

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

591 profile views
 1. Uściśliłbym tylko, że nawet nie zakładać, co być pewnym. Osobiście posiadam iPhone 5C, czyli plastikową 5, jednocześnie mając wgrany profil iOS Beta Software - najwyższą wersją systemu, jaką mam i mogę zainstalować, jest iOS 10.3.3. Na 5S i wyższych bez problemu można instalować bety iOS 11 (moja mama ma 5S, a rodzice też beta testują ). 5/5C to ostatnie modele iPhone z 32-bitowym procesorem, 5S to pierwszy z 64, a iOS 11 ma być 64 bit only, włącznie z wycofaniem wsparcia dla aplikacji 32 bitowych.
 2. I po maturach, teraz już tylko egzaminy zawodowe
 3. Wczoraj przyszło do mnie pierwsze zamówienie od Poszetki - i jestem z niego bardzo zadowolony. Krawat z surówki jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach, wiąże się niemalże sam, w dodatku został nieco skrócony pod mój mikry wzrost choć to z pewnością był problem logistyczny, bo spytałem o taką możliwość dopiero po złożeniu zamówienia. Monki od Crownhilla są bardzo wygodne - jedyne co, to Hiszpanie przy wysyłce pomylili kolory - wnioskując po zdjęciach producenta, otrzymałem The Split (bordo) zamiast The New Turin (ciemny brąz). Wina Poszetki jest niemożliwa, ponieważ nie prowadzą sprzedaży pierwszego z kolorów - ale mówiąc szczerze, nie przeszkadza mi to, też są ładne. Pytanie tylko, czy jedynie ja miałem taką niespodziankę, czy też może ktoś jeszcze się zdziwi? Do tego wszystkiego jeszcze w ramach prezentu za duże zamówienie dostałem kaszkiet, trafiłem z rozmiarem, więc po raz pierwszy od kilku lat będę nosił jakieś nakrycie głowy w chłodniejsze pory roku
 4. Zbliżając się do końca matur
 5. Chcę zaopatrzyć się w garnitur na studniówkę, maturę i inne formalne okazje - w skrócie, jednorzędowy navy blue. Z oferty SuSu chyba ten jest najlepszym wyborem, dobrze mi się wydaje? http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-niebieski-gładki/P2529L.html?cgid=Suits&prefn1=color&prefv1=Niebieski&prefn2=materialID&prefv2=Wełna&srule=PriceAsc Poza tym, zastanawia mnie kwestia rozmiaru - jestem dość niski (~168 cm), dlatego zwróciłem uwagę na rozmiarówkę Short. Z tego co czytałem na forum, kiedyś była ona przeznaczona raczej dla korpulentnych, ale z tabel wynika, że teraz 2X od 4(2X) różnią się tylko długością. Wiem, że to sprawa głównie proporcji ciała (długi/krótki tułów), ale nie jestem w stanie tego ocenić, wiem również, że zawsze można odesłać, ale im mniejsza ruletka, tym większy komfort psychiczny. Jak myślicie, powinienem kierować się w stronę Short? Przy okazji, podobne dylematy mam również z długością krawata - czy standardowe 150 cm to w moim niewysokim przypadku nie za wiele? Kołnierzyk 39 w Lantierze i S w CT casual.
 6. Dobry wieczór, zarejestrowałem się już dość dawno temu, ale byłem tylko cichym obserwatorem. Na imię mi Mikołaj, uczę się ostatni rok w technikum informatycznym, ale interesuję się wieloma rzeczami spoza tego nurtu. Lubię czytać (kryminały, fantastykę, sci-fi - jestem ogromnym fanem Lema - a najbardziej chyba antyutopie), czasami zdarzy mi się coś napisać. Uczę się grać na perkusji, ale, z racji chronicznego braku czasu, dawno tego nie robiłem. Pisałem piórem, aż go nie zgubiłem, mam chyba trochę za duże ego, ale jednocześnie lubię się z siebie śmiać. Aktualnie mieszkam w południowej Wielkopolsce, nie wiem co ze sobą zrobić po szkole - studia we Wrocławiu, czy może w ogóle wyjechać z kraju i tam kontynuować naukę? Z zagadnień forumowych - powoli zwracam się ku klasycznej elegancji (z powodów finansowych głównie staram się łapać teorię), kupiłem jakiś czas temu Berwickowe chukka, a teraz trzeba się zająć ekwipunkiem na studniówkę i maturę. Pozdrawiam wszystkich
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.