Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem


jabberwocky

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ważniejszych spotkaniach (wydarzeniach) jest garnitur, natomiast normalnie w tygodniu dżins, chinos, koszula, nieformalna marynarka, czasem converse. Jeśli będziesz w stanie zaproponować coś innego w podanej cenie to jestem otwarty na propozycje, chyba że jest coś droższego ale warto do tego dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

poluję na brązowe zamszowe oksfordy w cenie do 500 zł i upatrzyłem takie:

http://partenope.pl/sale/140-polbuty-oxford-brazowy-zamsz.html

 

Buty mają pełnić rolę roboczych, na co dzień, do "smart-casualu".

 

Mam już jedne buty (brązowe derby) od nich, więc wiem, że buty są w dobrej tęgości (około F) i rozmiarze (39) - mam małą, wąską stopę i trudno mi znaleźć tego typu buty w odpowiednim rozmiarze i do tego jeszcze w rozsądnej cenie (czyli do ok. 500 zł). Przeszukałem sporo internetów i niestety nic innego sensownego nie znalazłem (ale może źle szukałem?).

 

W zasadzie już je miałem brać, ale poczytałem trochę na forum o tej marce (i o Otisopse) i mam teraz mieszane uczucia, czy aby na pewno warto?

 

Będę wdzięczny za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

poluję na brązowe zamszowe oksfordy w cenie do 500 zł i upatrzyłem takie:

http://partenope.pl/sale/140-polbuty-oxford-brazowy-zamsz.html

Buty mają pełnić rolę roboczych, na co dzień, do "smart-casualu".

Mam już jedne buty (brązowe derby) od nich, więc wiem, że buty są w dobrej tęgości (około F) i rozmiarze (39) - mam małą, wąską stopę i trudno mi znaleźć tego typu buty w odpowiednim rozmiarze i do tego jeszcze w rozsądnej cenie (czyli do ok. 500 zł). Przeszukałem sporo internetów i niestety nic innego sensownego nie znalazłem (ale może źle szukałem?).

W zasadzie już je miałem brać, ale poczytałem trochę na forum o tej marce (i o Otisopse) i mam teraz mieszane uczucia, czy aby na pewno warto?

Będę wdzięczny za podpowiedź.

Mając taką stopę stosunkowo łatwo jest kupić dobre buty w niskiej cenie że względu na niewielkie zapotrzebowanie. Poogladaj na ebay różne marki polecane na forum. Niedawno za bardzo niską cenę poszły meerminy w tym rozmiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając taką stopę stosunkowo łatwo jest kupić dobre buty w niskiej cenie że względu na niewielkie zapotrzebowanie. Poogladaj na ebay różne marki polecane na forum. Niedawno za bardzo niską cenę poszły meerminy w tym rozmiarze

 

Dzięki za radę, przejrzałem ebaya, lecz nic takiego na razie nie znalazłem. Będę co parę dni wracał z poszukiwaniami.

 

Przy okazji natknąłem się na coś takiego:

http://www.ebay.com/itm/MEERMIN-Mallorca-Classic-collection-Ankle-boots-6UK-/262383493368?hash=item3d174660f8:g:-7EAAOSwvUlWqPIy

 

Warto zawracać sobie głowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za linka, lecz obawiam się, że najmniejsze UK 6.5 / FR 40 będą za duże, no i nie wiem jak z tęgością.

 

Abstrahując: Partenope na zdjęciu wyglądają wg. mnie równie korzystnie co te Bexleye, w czym może tkwić największa różnica między nimi? W wątku dot. tych butów (https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3401-partenope/) sporo zastrzeżeń jest do skórzanej podeszwy i... sporo offtopicu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej pracy został zaostrzony " Dress Code" i  będę potrzebował drugiej czarnej pary butów. Najlepiej jak będą to Yanki ;).  W tej chwili posiadam Yanko 272, miałem na nogach też Yanko 201, ale nie podobają mi się jak leżą na nodze. Brogsy też odpadają, ponieważ są dla mnie "przyciężkie" wizualnie.W Patine jest też opcja MTO więc może coś się uda wyczarować.   W związku z tym jaki model możecie polecić na formalne spotkania z klientami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.