Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Raczej posiadam identyczne, bo mają troszkę bardziej starte czubki.

Szewc24.pl ma rację. Podeszwa jest przekombinowana. Mam jednak wrażenie, że zanim dojdzie do rozwarstwienia podeszwy buty będą już i tak w odstawce z racji zużycia zamszu - z tego co tu wyczytalem Massimo ma skóry raczej niskiej jakości.

A czy racji możliwości zawodowych podjąłeś Szewcu24.pl jakieś zabiegi aby wydłużyć żywotność tych butów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewc24.pl ma rację. Podeszwa jest przekombinowana. Mam jednak wrażenie, że zanim dojdzie do rozwarstwienia podeszwy buty będą już i tak w odstawce z racji zużycia zamszu - z tego co tu wyczytalem Massimo ma skóry raczej niskiej jakości.

A czy racji możliwości zawodowych podjąłeś Szewcu24.pl jakieś zabiegi aby wydłużyć żywotność tych butów?

 

W zasadzie to są trzy możliwości :

 

1. W nowych butach można od razu wykonać zelówki, zabezpieczy to szwy, a tym samym nie dojdzie do kłopotów.

2. W nowych butach odwarstwiamy spody, dokonujemy klejenia, a na końcu szycia.

3. W spodach używanych - klejenie spodów z ewentualnym wcześniejszym odbudowaniem szpiców, szycie spodów i zelówki (zalecane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś naturalna właściwość tych butów, czy czymś je potraktowałeś? Serio pytam, ja po pierwszym założeniu miałem poprzeczną pręgę na podbiciu jak tylko przeszedłem kilka kroków. Chyba, że są tak idealnie dopasowane, inaczej nie mogę tego wytłumaczyć :)

Wczoraj rzuciłem na nie okiem. Wygląda na to, że rzeczywiście lewy but ma wyjątkowo trafiony kawałek skóry na zgięciu (to od tego zależy) ponieważ wygląda na prawidłach mniej więcej tak samo jak na powyższym zdjęcium a jest już po dwóch dniach kilkunastogodzinnego noszenia. Z kolei prawy but ma małą poprzeczną pręgę, ale jest ona praktytcznie nieistniejąca w porównaniu z moimi Sandersami Stamford, które ostatnio kupiłem. Te buty już po pierwszym noszeniu pofałdowały się jak harmonia i to w sposób niezbyt szlachetny i niezależny od trzymania na prawidłach. Skusił mnie kształt kopyta i brytyjska proweniencja ... buty w mojej tęgości (G) są bardzo wygodne, ale wizualnie nie sprawiają mi radości.

post-210-0-76306100-1406875278_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.