Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@earthmover @Tanatos70 Panowie nurtuje mnie ostatnio jedna rzecz a mianowicie jaki kolor skarpet założyć do tassel/penny loafersów w kolorze zamsz cognac ew. w takim kolorze jak wasze powyższe. Sam posiadam tassel loafersy w kolorze ciemnej czekolady i tam zakładam w takim samym kolorze jak buty. Ze względu na pracę nie mogę pokazać się z gołą kostką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartek 00 napisał:

@earthmover @Tanatos70 Panowie nurtuje mnie ostatnio jedna rzecz a mianowicie jaki kolor skarpet założyć do tassel/penny loafersów w kolorze zamsz cognac ew. w takim kolorze jak wasze powyższe. Sam posiadam tassel loafersy w kolorze ciemnej czekolady i tam zakładam w takim samym kolorze jak buty. Ze względu na pracę nie mogę pokazać się z gołą kostką ;)

Wyeliminujesz ryzyko złego doboru, zakładając skarpety w takim samym kolorze jak kolor spodni. To dość podstawowa zasada, która zawsze się sprawdza. Moim zdaniem, kolor butów jest w tym przypadku sprawą drugorzędną. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Whitesnake napisał:

Wyeliminujesz ryzyko złego doboru, zakładając skarpety w takim samym kolorze jak kolor spodni. 

Oczywiście znam tą zasadę :), ale tassel w kolorze cognac to typowo letnie buty do ktorych zakładam typowo letnie spodnie w typowo letnich kolorach np. bialy, beż, błękit jasno szary. Jakoś nie widzę skarpet w kolorze białym do bialych spodni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartek 00 napisał:

Oczywiście znam tą zasadę :), ale tassel w kolorze cognac to typowo letnie buty do ktorych zakładam typowo letnie spodnie w typowo letnich kolorach np. bialy, beż, błękit jasno szary. Jakoś nie widzę skarpet w kolorze białym do bialych spodni ;)

skoro możesz pokazać się, w pracy, w białych spodniach, to moim zdaniem goła kostka niczego nie zmieni:), a jeżeli beżowy kolor spodni to szedłbym za radą Whitesnake, ewentualnie odcieni brązu bliższych butom

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.