Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@bodzixon wiem o czym piszesz. To taki wybór między dżumą, a cholerą. Chodzę, mierzę i kupuję buty w klasycznebuty i często muszę iść na kompromis. Luźne już nosiłem, wolę nie schodzącą się przyszwę. Są modele które ładnie wyglądają na nodze, ale mi się nie podobają i nie do wszystkiego pasują.
Jak dla Ciebie są wygodne i je akceptujesz to noś.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a nie myśleliście, żeby na okoliczność wysokiego podpicia i niemożności znalezienia kopyta zamówić buty po prostu u szewca? Widać, że nałóg butowy już rozwinięty :), więc pytanie czy nie lepiej zamiast 2 par Yanko czy innych, po prostu zamówić doskonale pasujące buty i mieć 100% zadowolenia.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ataman napisał:

@bodzixon wiem o czym piszesz. To taki wybór między dżumą, a cholerą. Chodzę, mierzę i kupuję buty w klasycznebuty i często muszę iść na kompromis. Luźne już nosiłem, wolę nie schodzącą się przyszwę. Są modele które ładnie wyglądają na nodze, ale mi się nie podobają i nie do wszystkiego pasują.
Jak dla Ciebie są wygodne i je akceptujesz to noś.

Dlatego na Waszym miejscu, zamiast dwóch par butów z półki Yanko wybrałbym jedną parę uszytą na miarę u któregoś z warszawskich szewców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dan napisał:

Panowie, a nie myśleliście, żeby na okoliczność wysokiego podpicia i niemożności znalezienia kopyta zamówić buty po prostu u szewca? Widać, że nałóg butowy już rozwinięty :), więc pytanie czy nie lepiej zamiast 2 par Yanko czy innych, po prostu zamówić doskonale pasujące buty i mieć 100% zadowolenia.

 

43 minuty temu, Friedman napisał:

Dlatego na Waszym miejscu, zamiast dwóch par butów z półki Yanko wybrałbym jedną parę uszytą na miarę u któregoś z warszawskich szewców.

Tak, tylko zauważcie, że jestem ze Szczecin (Ataman jest z Gdańska; FONos z Wrocławia), to oprócz kosztów dojazdów trzeba doliczyć masę czasu, a jakoś ostatnio przynajmniej mi nie po drodze do Warszawy, by załatwić to przy okazji.

Niemniej, chciałbym uszyć buty u TJ, ale napewno byłyby to lotniki. W drugiej kolejności - czarne wiedenki, więc na derby nie starczyłoby czasu i pieniędzy ;)  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Za dwa tysiące złotych nie uszyjesz butów u warszawskich szewców (TJ i Kielman).

A za dwa i pół? Bo bardziej taką kwotę miałem na myśli.

U TJ chyba by się już udało; z tego co wiem to ceny u Kielmana zaczynają się od trzech tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Friedman napisał:

A za dwa i pół? Bo bardziej taką kwotę miałem na myśli.

U TJ chyba by się już udało; z tego co wiem to ceny u Kielmana zaczynają się od trzech tysięcy.

Z 2,5 budżetu można ruszać do TJ. Jest to ca 2 razy Yanko w cenie regularnej. Zresztą nie chodzi tu o spór matematyczny, tylko o ideę. Gdybym kupował i to często buty z półki i czuł niedosyt w zakresie dopasowania, dodatkowo podsycany przez częste komentarze w niniejszym wątku, to w końcu bym poświęcił kupno dwóch par na rzecz jednej idealnej u szewca. Oczywiście to wyłącznie mój subiektywny tok myślenia :)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.