Tanatos70 Opublikowano 10 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 10 Stycznia 2017 20 minut temu, Beny23 napisał: Nie wiem dlaczego zdjęcie jest takie małe. Wrzuciłem je z telefonu jak zwykle. Czy forum zmniejsza teraz zdjęcia? To zdjęcie ma 4.1MB. Pewnie (paradoksalnie) jest zbyt "duże". Przytnij do 1000 pikseli i powinno być o.k. 2 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. fan_dobrego_buta Opublikowano 10 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 10 Stycznia 2017 C&J Northcote 12 Cytuj
Bartek 00 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 11 Stycznia 2017 Yanko 766Y - dziękuje Patine za wyrozumiałość 7 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Stycznia 2017 11 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Stycznia 2017 No nasypało strasznie (jak na niziny, choć panie, to nie te zimy co kiedyś ) i sypać nie przestaje. Pojechałem na trening, ponieważ opcja nabierania masy tłuszczowej na zimę (wzorem kota) okazała się niesłuszną. Kot mianowicie w swoim futrze mieści się doskonale, ja w swoich niedawno zakupionych marynarkach już nie za bardzo . W każdym razie przez te 1,5 h zasypało mnie dokumentnie. "Wysokie"krokiety jednak się nie dały : 29 Cytuj
JDC Opublikowano 11 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 11 Stycznia 2017 4 minuty temu, Tanatos70 napisał: No nasypało strasznie (jak na niziny, choć panie, to nie te zimy co kiedyś ) i sypać nie przestaje. Pojechałem na trening, ponieważ opcja nabierania masy tłuszczowej na zimę (wzorem kota) okazała się niesłuszną. Kot mianowicie w swoim futrze mieści się doskonale, ja w swoich niedawno zakupionych marynarkach już nie za bardzo . W każdym razie przez te 1,5 h zasypało mnie dokumentnie. "Wysokie"krokiety jednak się nie dały : Bardzo lubię posty kolegi @Tanatos70, szczególnie te w dziale o butach, bo nie tylko wrzuca ładne zdjęcia butów, ale w dodatku dorzuci jakąś historię czy anegdotę Strasznie przypadło mi to do gustu! Tak trzymać! No i podpisuje jakież to buty ma na sobie Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 11 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Stycznia 2017 18 minut temu, JDC napisał: Bardzo lubię posty kolegi @Tanatos70, szczególnie te w dziale o butach, bo nie tylko wrzuca ładne zdjęcia butów, ale w dodatku dorzuci jakąś historię czy anegdotę Strasznie przypadło mi to do gustu! Tak trzymać! No i podpisuje jakież to buty ma na sobie Bardzo mi miło . Staram się tymi historyjkami "ocieplić" wizerunek faceta w średnim wieku, który na publicznym forum publikuje zdjęcia różnych części swego ciała (najczęściej części ciała znajdujących się poniżej pasa ) po czym je sobie przegląda (podliczając "lajki") ze sporą dozą "wysoce narcystycznej samokontemplacji" . 19 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. fan_dobrego_buta Opublikowano 11 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 11 Stycznia 2017 18 Cytuj
Ataman Opublikowano 12 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 12 Stycznia 2017 Ja na wczoraj wybrałem Hanzel. 5 Cytuj
Ataman Opublikowano 13 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 13 Stycznia 2017 W Gdańsku dzisiaj śnieżnie. 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 13 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 13 Stycznia 2017 Piątkowo 13 Cytuj
Beny23 Opublikowano 13 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 13 Stycznia 2017 A po pracy czas na relaks w kapciach od L.B. Evans 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Whitesnake Opublikowano 14 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 14 Stycznia 2017 20 Cytuj
Bacio Opublikowano 14 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 14 Stycznia 2017 Dziś za ciepło na buty ocieplane... 4 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 16 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 16 Stycznia 2017 Paul Stuart 14 Cytuj
baniaartur Opublikowano 17 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 17 Stycznia 2017 @Whitesnake Mógłbyś podać model butów z soboty? Cytuj
pawlik Opublikowano 17 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 17 Stycznia 2017 @baniaartur, o ile dobrze pamiętam to bespoke od Kielmana. Cytuj
dziko Opublikowano 17 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 17 Stycznia 2017 Trochę wysłużone (chyba piąty sezon) ale niezniszczalne Doucal's z TKMaxxa 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 17 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 17 Stycznia 2017 Dzisiaj na okrągło ta sama antypoślizgowa konina i tylko torby, w zależności od potrzeby chwili, zmieniałem: 16 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Beny23 Opublikowano 17 Stycznia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 17 Stycznia 2017 13 Cytuj
lupin Opublikowano 18 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 18 Stycznia 2017 @Ataman nie myślałeś, żeby zmienić sznurowanie na drabinkę? Cytuj
Hush Opublikowano 18 Stycznia 2017 Zgłoś Opublikowano 18 Stycznia 2017 @Ataman jaki to model Berwicka? Na zdjęciach przypominają trzewiki CS Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.