Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Pepo

Mi to V nie przeszkadza. Wybierając je widziałem ze przyszwa sie nie schodziła.

Nie traktuje ich jako moich najbardziej eleganckich butów wiec nie wymagam zamkniętej przyszwy. Dyskutowalismy już o tym na forum. Kształt mojej stopy powoduje to marszczenie. Buty są bardzo wygodne wiec lubię je nosić.

Scarosso :)

hcsaiNd.jpg

Ładny kolor zamszu. Jaki to model Scarosso i jak oceniasz wygodę noszenia?
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się trzymają. Dużo ich używałeś?

 

Wybacz, wczoraj mi umknął Twój post :-) Trzymają się ładnie, bo krzywda im się w pudełku nie działa... Na nogach drugi raz na dłużej :) W temacie o marce Scarosso pokażę na dniach nieco zdjęć, bo wykonanie jest na zaskakująco wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień, średnio klasyczne ;) i wysoka cholewka bardziej pasuje na jesień niż na dzisiejszy upał, ale firma przednia, prekursor jazdy:)

Ps. Na gifie widać jakbym kulał ;)

attachicon.gifDSC_000019-ANIMATION.gif

Bardzo ładne!!! Nie wiem na czym jeżdzisz, ale również mam zamiłowanie go tego typu obuwia. U mnie w domu (wszycy domownicy są zgodni) jest tylko jednak marka : SEBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hargin

Akurat w Stanach jest to dość popularne. Cienkie skarpety do boat shoes albo driving mocs zestawie casualowym. Do garnituru sam bym ich nie założył. Dla mnie to nie spezzatura tylko wygoda. Bez skarpetek w pracy siedząc przy biurku wyglądałbym przynajmniej dziwnie. Ale rozumiem że to łamanie kanonów i może się nie podobać.

EDIT: Żeby nie być gołosłownym, idę wczoraj wieczorem piąta aleja i akurat ktoś szedł w Tod's driving mocs w skarpetach ;)

8ef2674e767f1e9d57cca5afef9e33e3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hargin

Akurat w Stanach jest to dość popularne. Cienkie skarpety do boat shoes albo driving mocs zestawie casualowym. Do garnituru sam bym ich nie założył. Dla mnie to nie spezzatura tylko wygoda. Bez skarpetek w pracy siedząc przy biurku wyglądałbym przynajmniej dziwnie. Ale rozumiem że to łamanie kanonów i może się nie podobać.

EDIT: Żeby nie być gołosłownym, idę wczoraj wieczorem piąta aleja i akurat ktoś szedł w Tod's driving mocs w skarpetach ;)

8ef2674e767f1e9d57cca5afef9e33e3.jpg

 

 

Ale to jest dama (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.