Skocz do zawartości

Jakie buty mam dziś na sobie


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Mosze -  Kolor spodni w rzeczywistości jest między bladym pomarańczowym a łososiowym (na zdjęciach wyszły inaczej). Mam rówież identyczne spodnie w odcieniach różu. Obie pary noszę tylko kilka razy w roku, jednak powodem jest kiepski krój. Kolory są OK, choć jest to subiektywna opinia.

 

Przyłączam się do życzeń Hargina  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe lustra, podaj przepis   :)

 

Przepis forumowy, podpatrzony w jakimś filmiku w wątku o robieniu lustra.

 

- Saphir wax

- wacik kosmetyczny x 2

- kropla wody x4

- czas polerki - 10 min na but

 

Nakładasz wosk wacikiem, zostawiasz but na klika minut, potem polerujesz tym samym, ale mocno ściśniętym wacikiem z minimalną ilością wosku na czubku. Na koniec smarujesz wacik kroplą wody, dosłownie muskasz po wosku i polerujesz, powtarzasz to kilka razy. Moment całkowitego zmasakrowania wacika następuje mniej więcej tuż po pokazaniu się lustra. Pozostałości wacika najlepiej zachować i po godzinie, dopolerować jeszcze jedną warstwę minimalną ilością wosku. Oczywiście im lepsza skóra, tym szybciej idzie, ale marna jakość nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

 

Nie wychodzi tylko, kiedy przesadzi się z woskiem lub wodą. Minimalna ilość to naprawdę tyle, że na waciku prawie jej nie widać. Widać tylko smużenie na bucie.

 

Edit:

 

Dodatkowe ostrzeżenie:

 

- Nie wolno przesadzić z wodą, ale nie wolno też polerować suchym wacikiem bez minimalnej warstwy wosku. Wosk w ostatniej fazie działa jak smar. Bez niego zniszczysz skórę.

- uważać trzeba szczególnie na brogsach. W butach z dziurkami uszkodzenia przychodzą jeszcze łatwiej.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis podpatrzony w jakimś filmiku, w wątku o robieniu lustra.

- Saphir wax

- wacik kosmetyczny x 2

- kropla wody x4

- czas polerki - 10 min na but

Nakładasz wosk wacikiem, zostawiasz but na klika minut, potem polerujesz tym samym, ale mocno ściśniętym wacikiem z minimalną ilością wosku na czubku. Na koniec smarujesz wacik kroplą wody, dosłownie muskasz po wosku i polerujesz, powtarzasz to kilka razy. Moment całkowitego zmasakrowania wacika następuje mniej więcej tuż po pokazaniu się lustra. Pozostałości wacika najlepiej zachować i po godzinie dopolerować jeszcze jedną warstwę, minimalną ilością wosku. Oczywiście im lepsza skóra tym szybciej idzie, ale marna jakość nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

Nie wychodzi tylko, kiedy przesadzi się z woskiem lub wodą. Więc minimalna ilość to naprawdę tyle, że na waciku prawie jej nie widać. Widać tylko smużenie na bucie.

tom______i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolega zapytał mnie, czy jestem przygotowany do jutrzejszego, dość trudnego egzaminu…

…a jakże, przygotowywałem się z godzinę.

 

Oto wynik...

Whitesnake napisz proszę co to za buty. Wyglądają świetnie, a właśnie zaczynam rozglądać się za czarnymi wiedenkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.