Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem zegarka


najk

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, dida1007 napisał:

@adamW możesz coś więcej napisać o SARB033/035? Nie jest trochę za gruby, przylega do nadgarstka? Zastanawiam się nad 035 ale mógłby być trochę mniejszy i cieńszy, przynajmniej tak wnioskuję z wymiarów. 

 

Bardzo fajne zegarki, zwlaszcza czarny sarb033. Sarb035 ma dla mnie zbyt żółtą/kremową tarczę. Ostatecznie w ramach reorganizacji kolekcji Sarb035 ma juz innego wlasciciela a Sarb033 szuka wlasciciela. Po czasie uzytkowania moge stwierdzic ze o ile tarcza czarnego sarba robi mega wrazenie to ksztalt koperty to nic ciekawego. Do tego, jak piszesz, oba zegarki sa dosc grube co mnie osobiscie draznilo. Czarnego sarba chetnie zamienilbym na czarnego Archimede 1950-2, bicolor. Robi mega wrazenie plus jest wzglednie cienki i ma piekne, wypukle szklo szafirowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Archimede całkowicie w innym stylu niż SARB. Szukam czegoś równie uniwersalnego, minimalistycznego i z masywnymi uszami na bransolecie jak oyster perpetual white (34/36mm), ale oczywiście nie w tym budżecie. I na razie nic lepiej spełniającego wymagania niż SARB035 nie znalazłem. Tylko ta grubość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się jednak jakąś wodoszczelność na basanie czy nad jeziorem. Póki co obstawiam Seiko Samurai, Orient Mako III i Zelos Swordfisch. Do zakupu mam jeszcze czas więc na spokojnie szukam. 

... 

Jak pytam w sklepie jaki jest L2L Seiko srpb49k1, każdy sklep odpowiada inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
31 minut temu, pablocito napisał:

W sensie, że nie homar, tylko podróba zwyczajna?

tak, to podróba.

29 minut temu, eye_lip napisał:

Krzysiek po co linkujesz na forum adres strony z podrobionymi zegarkami?

nie wiem co to za adres, tylko wrzuciłem fotkę pokazującą o jaki zegarek mi chodzi, ot tyle (poprawiłem fotkę). nie chcę podróby, tylko coś z czarną kopertą i generalnie stealth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, eye_lip napisał:

Adres na zdjęciu to strona producenta podrabianych zegarków a zegarek na zdjęciu to podróbka Tudora, nazywanie tego "homarem z logo" ciężko rozpatrywać w kategorii żartu u kogoś kto siedzi w zegarkach od lat.

 

 

Oj tam, zbyt poważnie do tego podszedłeś. Jakbym chciał podróbkę to bym kupił a nie pytał. szukając w sieci znalazłem filmy porównawcze podróbek i ori i są takie że tylko znawca się dopatrzy, oglądając tylko jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Krzysiek_W

Z tych dwóch Sinn.

Rozważasz może Eternę Royal Kontiki GMT PVD? 

Z super tanich opcji jest jeszcze G-Shock GA-2100 (nie pamiętam kodu wersji stealth), który nazywają Casioak ;)

kontiki do mnie w ogóle "nie gada" :)

2 minuty temu, xkoziol napisał:

Otwock i Falenicę. Kto wie, ten wie ;)

nie znam tematu, chodzi o jakieś Twoje koleżanki zbierające jagody jagody i sprzedające je przy drodze? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich 

Widzę że nie brakuje tu znawców tematu więc postanowiłem poprosić o pomoc w podjęciu decyzji. 

Jak głosi tytuł tematu, zastanawiam sie nad kupnem zegarka marki Citizen, model CC9008-84E

Byłbym wdzięczny za Wasze opinie na jego temat, gdyż bardzo mi sie podoba, ale oprócz informacji ogólnie dostępnych w Internecie nic o tym zegarku nie wiem.

Może ktoś z Was ma ten model, może  słyszał o jego wadach i bolączkach. 

Z góry bardzo dziękuję za opinie, które będą bardzo pomocne w podjęciu decyzji o zakupie. 

Pozdrawiam

kyniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.