Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem zegarka


najk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Niby ok ale ja bym kupił w sklepie Nomosa, masz darmową przesyłkę, możesz sobie wybrać długość paska, zakup bezpośrednio od producenta, w razie potrzeby skorzystania z gwarancji nie ma problemu - nie "oszczędzałbym" tej niewielkiej kwoty dla tych benefitów i doświadczenia zakupu bezpośrednio od producenta. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R50 słuchaj mądrej rady. Też kombinowałem przy Pamie, ale posłuchałem Filipa i ostatecznie oszczędziłem sporo kasy. 4 wizyty w serwisie w Monachium (w tym jedna już po gwarancji, też bezpłatna) kosztowały mnie tylko trochę nerwów i kilkukrotną podróż z zegarkami do Warszawy do AD. Resztą zajęła się Pani Jansen (AD) 🙂. W wypadku zakupu przez chrono... no miałbym pewnie spory problem 🙂.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czesc, 

To moj pierwszy post tutaj. Trafilem tu przypadkiem szukajac informacji o zegarku ktory mi sie podoba I musze przyznac ze naprawde pelno tu ciekawych informacji. Mysle ze wkrotce po przeczutaniu interesujacych mnie watkow zaczne sie udzielac. Poki co zapytam zacne grono co myslicie o tym zestawie 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-oris-prodiver-7630-71-titanium-chronograph-n4u&ved=2ahUKEwj8pZD3r5XzAhVRs4sKHSQbC2cQjjh6BAgLEAE&usg=AOvVaw3kjljoWkHqad0X7AfD_WPN

Ciekawi mnie czy to jakis fals?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie dziwna lub nie sprawa. Gosc ktory chce to sprzedac ma rozne dziwne rzecxy w ofercie jak gdyby faktycznie z jakiego rozliczwnia. Linkt ktory dalem jest z poczatku 2020 roku ale wszystko sie zgadza opis, zdjecia I nawet miejscowosc. Niestety aktualna oferta na olx zniknela wczoraj w poludnie ale zegarek jest dostepny bo wieczorem dostalem odp od sprzedawcy. Ogolnie zestaw mi sie podoba ale bez cisnienia wydac 4 czy 5 tys na falsa I jeszcze wyciecxka do kutna a jestem z krakow to srednia opcja dla mnie. Po krotce Tak to wyglada. 

Owszem moge popytac sprzedajacego o jakies szczegoly ale byc moze dla fachowca widac od razu ze to fals. 

Brak faktur czy paragonu ogolnie zegarek z rozliczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na dniach planuję zakup zegarka (używanego), wybór pomiędzy Baume & Mercier Clifton 10129 i Longines Master L2.693.4.78.5. Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć o tych dwóch zegarkach, lub ewentualnie zaproponować coś w podobnej stylistyce? Chodzi o w miarę klasycznie wyglądający, mechaniczny chronograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

@eduardo a nie lepsza będzie wersja https://www.steinhartwatches.de/en/diver-watch/diver-watch-39mm/ocean-one-39-black-ceramic.html  , czarny bezel będzie pasował praktycznie do wszystkiego . Stenka nie przymierzałem nigdy ale zwróć uwagę na uszy które są słabo wyprofilowane . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szydlowski a uwierz, że go rozważałem. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o płeć piękną. Po prostu żona stwierdziła, że ładniejszy. Zakładam, że skoro ludzie rolka pepsi (z bardziej żywymi kolorami) noszą do różnych stylizacji, to ja z bieda wersją chyba nie wypadnę źle ;)

W kwestii uszu - na filmiku nie wygląda to źle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eduardo to ta wersja wydaje mi się ciekawsza  , na plus nakładane indeksy i zwykła luma , nie lubię fauxtiny , no i jubilee która wg mnie idealnie gra z gmt pepsi ,  na minus nie wiercone uszy . 

W tym vintage gmt kiepsko wygląda białe okienko daty na tle postarzanych indeksów . 

https://www.steinhartwatches.de/en/ocean-39-gmt-2-blue-red-ceramic.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.