Skocz do zawartości

Identyfikujemy Nieznane Marki - Info Na Temat Firm I Metek


Łukasz_

Rekomendowane odpowiedzi

Są one z pewnością ręcznie robione, co do tego nie powinniśmy mieć wątpliwości. Zapewne robione rękoma jakiegoś chińskiego 11-latka, może nawet w Tajlandii!

O ile dobrze pamiętam Immune przywoływał kiedyś markę Samuel Windsor jako przykład produkty GYW w najbardziej budżetowym budżecie.

co do Chapman&Moore viewtopic.php?p=17739#p17739

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mam 3 pary butów od Samuel Windsor i powiem szczerze, że jestem z nich bardzo zadowolony. Jedne mają 4 lata i dopiero wczoraj dałem je do podzelowania, podklejenia między 2 wartswami podeszwy i wymiany gumy na obcasach, i jakoś nie wyrzyciłbym ich (nie mam sumienia) tego im zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Firma z Savile Row, ale nie do końca klasyczna; udaje im się często wyprodukować coś awangardowego, by nie rzec udziwnionego.

Sporo ubrań tej firmy pojawia się w TKMaxx; w oferowanych tam cenach generalnie warto, w cenach wyjściowych IMO nie.

Mam marynarkę WH w kratkę gunclub z londyńskiego TKMaxx; użytkuje się dobrze, nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nieaktualna, już znalazłem odpowiedź.

To może warto ujawnić odpowiedź na forum, żeby ktoś inny nie musiał tego w przyszłości szukać? :roll:

Moja odpowiedź miała swój przewrotny, a zarazem prowokujący charakter. Liczyłem, że ktoś może zechce w ten sposób ją skomentować. Także Janie, dziękuję za Twoją czujność. Właśnie chciałem w ten sposób zwrócić uwagę na fakt, że nie zawsze otrzymujemy odpowiedź na pytania. Oczywiście nie można siedzieć 24h/dobę na forum i udzielać odpowiedzi. Charakter pytań także bywa czasem zbyt trywialny. Ale na niektóre odpowiedzi pytający czeka z prawdziwą nadzieją, szczególnie gdy dotyczy to pomocy w zakupie. Mnie przydarzyła się sytuacja taka w wątku o butach, gdy próbowałem poszukać pomocy w wyborze butów. Prosiłem o poradę między zakupem Meermin-ów (w wątku o Meerminie) a Herringami. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi, oczywiście ktoś może napisać że nie można komuś sugerować itp. itd., ale mi brakowało drobnej wskazówki. Cóż zdecydowałem się na Herringi.

Ad meritum:

z tego co znalazłem w necie wynika, że buty dla Bodileys robi Cheaney, z tą różnicą że wykorzystują w ich produkcji lepszą jakościowo skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad meritum:

z tego co znalazłem w necie wynika, że buty dla Bodileys robi Cheaney, z tą różnicą że wykorzystują w ich produkcji lepszą jakościowo skórę.

Rozumiem, że to cytat zaczerpnięty z wypowiedzi Johna ze style forum? Ciekawi mnie co to znaczy lepsza jakościowo skóra. Z tego co wiem to te buty są wykonywane według standardów linii imperial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.