Skocz do zawartości

Identyfikujemy Nieznane Marki - Info Na Temat Firm I Metek


Łukasz_

Rekomendowane odpowiedzi

Vislav, nie przypisuj mi intencji, proszę. To co napisałem było jedynie moim doświadczeniem z dacronem, który do tej pory kojarzył mi się z żaglem. Te dacrony, które miałem w ręku, czy też nawet naprawiałem, nie kojarzyły mi się tkaninami ubraniowymi. Uświadomiłeś mi, za co Ci dziękuję, że to włókno może być choćby osnową. Niby oczywista rzecz ale trzeba do tego dojść, coś jak z jajkiem Kolumba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będąc znawcą tematyki bywa, że nie wiadomo czego szukać. Proszę o wyrozumiałość.

Doskonale zrozumiałem, ze nie potrafisz znaleźć odpowiedniej informacji. Dlatego też zamieściłem kilka linków i objaśnień.

Nie jestem znawcą tematyki, ani w tym ani w paru innych zakresach. Natomiast potrafię korzystać z wyszukiwarek i to jest tyle.

W tym konkretnym przypadku wystarczyło z pokazanej przez Ciebie metki wrzucić do wyszukiwarki kolejno i niezależnie od siebie trzy określenia: terylene, worsted wool, barathea. Kilka minut na przejrzenie wyników i odpowiedź gotowa. Oczywiście zakładam, że znajomość języka angielskiego jest regułą, a nie wyjątkiem w tym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislav, nie przypisuj mi intencji, proszę. To co napisałem było jedynie moim doświadczeniem z dacronem, który do tej pory kojarzył mi się z żaglem. Te dacrony, które miałem w ręku, czy też nawet naprawiałem, nie kojarzyły mi się tkaninami ubraniowymi. Uświadomiłeś mi, za co Ci dziękuję, że to włókno może być choćby osnową. Niby oczywista rzecz ale trzeba do tego dojść, coś jak z jajkiem Kolumba :)

OK niech będzie, chociaż dziwi mnie to niepomiernie. Przecież to od razu było widać, że jest to tkanina typu twill (fotka), a metka podawała skład 55/45. Pozostawało sprawdzenie detali.

przepraszam za wcześniejszą złośliwość, ale nie wytrzymałem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem parę Mercanti Fiorentini w Warszawie, za sporo mniej niż w tym linku. To nie był dobry zakup, to był beznadziejny zakup. Są to jedne z najbardziej, jeśli nie najbardziej niewygodne buty jakie miałem na nogach (przy mierzeniu w sklepie nic na to nie wskazywało). Buty są chyba tureckiej produkcji. Na materiały użyte też raczej zasłonę milczenia należy opuścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Witam

Jakiś czas temu zakupiłem w peek & cloppenburg  bawełnianą  marynarkę, na metce jednynie mam napisane "MONTEGO" .

Drugie pytanie dotyczy zaś marynarki nie ukrywam znalezionej w typowym lumpeksie. Po oględzinach i zaczerpnięcia informacji z internetu wydaje mi sie że to coś naprawde dobrego chociaż materiał w dotyku przypomina tani garniak z wesela . Pomniżej załaczam zdjęcie z metką :

51749e7335300749m.jpg

Dzięki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montego, ma niektóre elementy garderoby całkiem fajne. Jakieś 4 lata temu kupiłem cyklistówkę albo jak niektórzy mówią kaszkiet i jestem bardzo zadowolony, materiał , fason i jakość bardzo wysoka. Kiedyś miałem koszulę tej firmy też całkiem całkiem.

 

A na Białołęce też ostatnio byłem zakupiłem w outlecie Levi's dżinsową cultową kurtkę (polecam) , a faktycznie niektóre salony zamiast przyciągać wystawą i ekspozycją robią coś zupełnie odwrotnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał o firmie Haisenberg z Międzyrzecza Podlaskiego? Wystawili wczoraj na allegro kolekcję kilku marynarek. Bardzo proste i klasyczne i/ale (zależy, kto jak patrzy) niedrogie. Google mówi tylko tyle, że jest to firma związana z krawiectwem (widać tylko wpisy do krs). Asortyment może być bardzo ciekawy, ale nie są chętni na zwrot towaru zamówionego przez allegro, więc chyba nie zaryzykuję. Może ktoś ma do nich blisko i mógłby zajrzeć do sklepu stacjonarnego i powiedzieć co nieco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś słyszał o firmie Haisenberg z Międzyrzecza Podlaskiego? Wystawili wczoraj na allegro kolekcję kilku marynarek. Bardzo proste i klasyczne i/ale (zależy, kto jak patrzy) niedrogie. Google mówi tylko tyle, że jest to firma związana z krawiectwem (widać tylko wpisy do krs). Asortyment może być bardzo ciekawy, ale nie są chętni na zwrot towaru zamówionego przez allegro, więc chyba nie zaryzykuję. Może ktoś ma do nich blisko i mógłby zajrzeć do sklepu stacjonarnego i powiedzieć co nieco?

 Ja znam tylko tego 

 

w6t7.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Ale on jest z Albuquerque, nie z Międzyrzecza
 
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.