Skocz do zawartości

Identyfikujemy Nieznane Marki - Info Na Temat Firm I Metek


Łukasz_

Rekomendowane odpowiedzi

Ubrania casualowe i sportowe. Sporo sztucznych materialow i czesto dosc krzykliwy design (wielkie napisy itp.). W Polsce widzialem jeszcze w RC. Sporo robią w ChRLD. Do czego się przyznają tutaj:

 

http://www.armatadimare.com/gb_en/company/

 

Nie jest to żaden szał ani żadna wielka marka.

 

Mnie od nich odstrasza to, że metka jest bodaj dwujęzyczna, a jednym z tych języków jest polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, mam takie trzy marki do zidentyfikowania.

1. Avant Garde (Niemcy)

2. Trama Amedeo (chyba Włochy)

3. Butterworth &Robert (Anglia)

O tej ostatniej trochę informacji znalazłem,, lecz nic szczególnego poza podstawowymi informacjami, gdzie się znajduje. Nic o jakości, cenie produktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Znacie buty Paolo Sartori? www.calzaturificiosartori.it/ 

Na forum pojawia sie dwa razy bez komentarzy praktycznie. Ostatnio znalazłem w TKMaxx całkiem ładne broguesy w dobrej cenie i zastanawiam się nad ich zatrzymaniem, tylko nie jestem w stanie odpowiednio ocenić jakości buta niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Pewnie wychodzę na głupka odpisując na ten post, który zapewne jest jedynie półżartem :) , ale napiszę tylko, że J.M. Weston to taka sama legenda jak brytyjski Crockett and Jones lub Church's. Jeżeli chodzi o półkę jakościową RTW to jest to najwyższa półka butów RTW dostępnych na rynku, z wyłączeniem butów RTW szytych przez najlepsze na świecie zakłady szewstwa miarowego.

Wczoraj pewien Paryżanin powiedział, że markę J.M. WESTON spotkała przykra sytuacja.

Ponieważ ze względu na prestiż, jakość i cenę stała się ulubioną marką szefów półświatka narkotykowego i przestępczego...

Przez to straciła u innych klientów...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Też próbowałem się coś dowiedzieć w wątku TKMAXX. Kupiłem 'kanty' tej firmy. Robią b. dobre wrażenie. Spodnie uszyte akurat w Rumunii, ale inne oglądane były 'made in Italy'. W sieci dużo ciekawych wzorów tej firmy (ale raczej na stronie firmowej, a słaba oferta w sklepach). Duży rostrzał cenowy. Moje znalazłem w jakimś sklepie w USA za 500$ (chyba na zasadzie jak włoskie to modne, a jak włoskie i modne to musi być drogie). Na Ebay.it bardzo dziwna sytuacja, bardzo mała podaż i niskie ceny (50euro).

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem się coś dowiedzieć w wątku TKMAXX. Kupiłem 'kanty' tej firmy. Robią b. dobre wrażenie. Spodnie uszyte akurat w Rumunii, ale inne oglądane były 'made in Italy'. W sieci dużo ciekawych wzorów tej firmy (ale raczej na stronie firmowej, a słaba oferta w sklepach). Duży rostrzał cenowy. Moje znalazłem w jakimś sklepie w USA za 500$ (chyba na zasadzie jak włoskie to modne, a jak włoskie i modne to musi być drogie). Na Ebay.it bardzo dziwna sytuacja, bardzo mała podaż i niskie ceny (50euro).

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

możesz dać namiar na stronę firmową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw opinii doświadczonych kolegów. Dziś np. kupiłem intensywnie granatowe bawełniane spodnie tej firmy (pisałem w wątku dedykowanym). Wyglądają porządnie, porownywalnie z Hiltl. Oglądam zdjęcia bardzo różnorodnych kolorów, krat itd i będę zaglądał do TK. Może się trafią.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kolejny włoski 'wynalazek' z TKmaxx. Ładnie wykończone. Materiał średnio mi się podoba (dekatyzowana(?) bawełna + 3% elastanu, może być efekt 'wyświechtania') ale faktura i kolor (ciemniejszy niż na foto) fajne. W odróżnieniu od omawianych wyżej Vigano nie ma tu możliwości poszerzania nogawek. Innych minusów moje niedoświadczone oko nie widzi. Spotkaliście się z ta marką?

 

5041525_tk41.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Koledzy, 

pytanie z natury detektywistycznej. Byłem na spotkaniu z klientem  który miał koszulę ze świetnie skrojonym kołnierzykiem button down. Nie wypadało mi się pytać o jej markę, ale zauważyłem na kieszeni piersiowej dyskretny symbol- romb i wpisane w środek G lub C. Czy ktoś może wie czy to symbol jakiejś marki czy może monogram? Dodam, że klient jest Holendrem.

Ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, michal. napisał:

Koledzy, 

pytanie z natury detektywistycznej. Byłem na spotkaniu z klientem  który miał koszulę ze świetnie skrojonym kołnierzykiem button down. Nie wypadało mi się pytać o jej markę, ale zauważyłem na kieszeni piersiowej dyskretny symbol- romb i wpisane w środek G lub C. Czy ktoś może wie czy to symbol jakiejś marki czy może monogram? Dodam, że klient jest Holendrem.

Ktoś coś? 

gant?

http://www.logo-designer.co/clothing-brand-gant-reveals-new-logo-and-visual-identity/

pozdrawiam

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.