Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w multirenowacji powiedzieli ze mydlo jest odpowiednikiem renomatu a dodatkowo czysci buty. Ja pierwszy zestaw kupilem wlasnie mydlo, renovator, krem i paste (pate de lux). Dodatkowo 1-2 razy w roku warto uzyc wosku pszczelego (glownie na zime) :) do pierwszego zestawu zakupilem zestaw szczotek za jakies 125 zl i jestem z nich zadowolony :)

Sent from my JY-G4 using Tapatalk

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich maleństw nie mamy ;) Jedynie w ofercie Professional:

http://multirenowacja.pl/barwnik-woskowy-do-obcasow-i-podeszw-tanil-saphir-1000ml.html

http://multirenowacja.pl/wosk-szewski-koloryzujacy-do-podeszw-i-obcasow-tarrago.html

 

Choć z tym drugim indywidualni odbiorcy również sobie radzą, a na forum kilka osób nawet opisywało swoje sposoby na użycie wosku.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam 60 stronnicowy wątek o pielęgnacji butów i dwie rzeczy mi się rzuciły póki co w oczy (jestem na początkowych stronach dyskusji):

1. Potrzeba ok aż 6 szczotek na start? :(

2. To mydło do butów jest przydatne przy deszczowej pogodzie więc chyba niezbędne do posiadania?

 

Składam sobie w sklepie taki zestaw, do tego wezmę pewnie jeszcze prawdopodobnie to nieszczęsne mydło + prawidła:

Screen_Shot_2015_07_23_at_16_25_27.png

Czy da radę takim zestawem sensownie podziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Potrzeba ok aż 6 szczotek na start? :(

Podejść do tematu jest sporo. Na początek nie musisz wcale szaleć.

Na start to wystarczą 2 produkty + stara koszulka - zobacz tu:

http://pastadobutow.pl/03_pierwsze-kroki-z-saphir.html

 

 

2. To mydło do butów jest przydatne przy deszczowej pogodzie więc chyba niezbędne do posiadania?

Mydło to mocny cleaner. Na początek wystarczy Renovateur Cream. Chyba, że chcesz mieć coś mocniejszego pod ręką.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarcza jedna szczotka, 

 

+ jedna, taka sama do jasnych butów

+ kolejna do polerki, nie ma nic lepszego niż duża miękka szczota do polerowania

 

I wolałbym kolejną do oczyszczania butów z kurzu, piasku i innych zanieczyszczeń, ta może być uniwersalna i dość twarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

witam

mam problem z dobraniem koloru kremu i pasty do butów, prosiłbym o podpowiedz

link do butów:         http://www.shoepassion.pl/trzewiki-meskie/no-632.html

Proszę o e-mail na adres sklepowy multirenowacji - tam urzędują kolorystyczni spece, którzy żyją kolorami i nie pozwalają mi się wcinać ;) Tą samą drogą nadleci rekomendacja :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Najpierw próba, bo niektóre szwy opierają się pigmentowi. Jeżeli ulegają barwieniu to miejsca szycia należy traktować ze szczególną uwagą. Niektórzy próbują zabezpieczać bezbarwnym woskiem lub tłuszczem, ale osobiście nie testowałem, więc nie jestem pewien czy to zdaje egzamin. Po barwieniu i pełnym wyschnięciu można skórę natłuszczać. Byle nie za wcześnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.